Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele, že ty budeš ten typ NERDA, který na ně upozorňuje a sám jím je :D
    I ty existujou a podle pár příspěvků z dnešního dne bych řekl, že nejsem daleko od pravdy.
    Ale v pohodě třeba z toho vyrosteš a když ne tak smůla no, ještě pár let s tebou budeme muset žít než tě odvezou :D
  • MrSanta
    No, tak tím je to ještě horší. To nakonec dovalí oboje v listopadu a budu v pasti. To já si teda stěžuju, kde na to má člověk brát čas *1*?
    Co se herní nouze týče, tak tou trpět nebudu několik let, i kdyby pro mě zajímavá hra vycházela třeba jednou za dva roky. Zásobárna kvalitních her, které vlastním je veliká. A k tomu ještě zbývá dosti her, které nevlastním, ale rád bych.
    Užívej SW:TOR, pořád mě to láká se tam vrátit. Uvidím v listopadu, až přejdou na free, ale moc se mi do toho nechce. To by udělalo velkou díru do mého rozpočtu herního času. Život zaměstnaného hráče videoher není peříčko. Obvzláště když se s každou hrou tak crcám, hergot *15*
  • walltar
    Já bych za sebe přidal ještě planetary annihilation, Clockwork empires (které podle deníků vypadají výborně), Starbound, Heroes and generals ... jo Budúcnosť je jasná budúcnosť je Indie.
  • Cahir
    Jenže to je až Q4 2013, Santo!

    Prostě to bude tak, že teď skoro rok nic (nestěžuju si, teď svědomitě pařím SWTOR), a pak se to všechno vyvalí najednou. *1*
  • walltar
    No tak tohle použití jeho teorie není zrovna moc vhodné ... člověk co píše příspěvky jako on je idiot!

    Ale zase na druhou stranu ho lituju ... člověk co tohle vyplodí musí mít v životě dost seriózní problémy.
  • Takže použijem tvoju teóriu: Si riadny idiot, lebo ľudia čo píšu takéto príspevky sú všetci idioti, aj keď ich nepoznám a nikdy som ich nevidel. Stačí?
  • MrSanta
    Já ne, má to špatně.
    *14* *14*
    *15*
    Nějako se nám to začíná hromadit. 2013 Dragon Age 3 a Wasteland 2, 2014 Project Eternity a (možná) Cyberpunk. 2 velké hry na rok - to je na mě docela hodně. A to jsem ještě určitě něco zapomněl.
  • walltar
    Nemůžeš jít dohajzlu? Třeba se nech přejet nebo skoč ze střechy nebo tak něco.
  • walltar
    Souhlasím ...
  • WTF I just read...
  • Osviceny
    kdyby sis to řečetl, tak si pochopil, že jsem psal, že všechny sandboxy jsou spatlaniny, čili počítám, že i tento
  • Cahir
    Zaklínač byl koridor, sice trochu otevřenější, ale do sandboxu (myslíš-li tím v podstatě openworld) měl hooodně daleko...

    Hlavní linka F1 ušla, u F2 byla těžce šitózní, kraťounká a pitomoučká... První dva Fallouty jsou spíš ceněny pro svoje univerzum, humor, omáčku okolo a popkulturní odkazy. Jako příběhové hry nestojí za zapamatování... S openworldem to nemělo nic společného, šlo o balík malých map.

    New Vegas je open world jako řemen a jako takový, ač měl příběh a omáčku okolo na vysoké úrovni, nebyl z příběhového hlediska "intense". Ono to ani nejde, buď má děj spád, nebo máš velkou mapu napěchovanou obsahem...

    Cyberpunk se očividně bude snažit na této hranici balancovat a bude tudíž hledat cestu někde mezi Z2 a klasickou open hrou... což však v této fázi může znamenat kde co... Minimálně jsem ale fakt rád za jejich přístup: Kašlou na trapná a neopodstatněná předsevzetí (openworld za každou cenu), ale soustředí se na prostředí z hlediska funkcionality, a proto jdou raději cestou kompromisu.
  • Cahir
    *14*
  • ajajajaj... Ty si to už asi hral, nie? Keď presne vieš, že to bude nudná, nehratelná, stereotypná spatlanina.
  • Cosi
    Z pohledu grafiky je PC Zaklínač 2 téměř dokonalým dílem. Ostrost textur oproti ostatním hrám dosahuje nebeských výšin a když jsem zkoušel 3D, bylo dokonalé. V tomhle směru mohou v grafice udávat trend doby
  • Osviceny
    Bravo!!!Bravo!!!Bravo CD Project!!! zkurv.ly jste hru se skvělým potenciálem!! Vznikne z toho stejná nehratelná, nudná, stereotipní spatlanina jako GTA, AC 1,2, Just Cause 1,2. Sandbox hra se prostě zábavná udělt nedá, jelikož sanbox = debilní příběh, stereotip a od těhle dvou věcí se všechno odvíjí!!! třeba se mýlim a bude to hratelný, ale jelikož všechny sandbox hry byli shity, které hrajou jenom uplní nerdi, tak silně pochybuju !!!
    Nerdi hrajou sandbox jen proto, že ve hře se potkávají s jinými lidmi (to že je to NPC jim nevadí) a v sandboxech nacházejí trochu sociální jistoty, kterou jinak mají nulovou!!! A jelikož jsou líní zvednout se a jít ven (někteříjsou tak tlustí, že ztratily schopnost chodit ), tak alepoň v se sandboxech můžou pobýhat venku a jako bonus se jim nikdo nesměje a neuráží je !!! To jsou jediné důvody, proč nerdi hrají sandbox, nikdo jiný je nehraje !!!Proto pochopne, proč jsem z této zprávy tak rozčarovaný
  • MrSanta
    Cyberpunk + sandbox. K tomu mraky implantátů, zbraní a dalších chuťověk. To mi celkem stačí.
    Už bylo někde řečeno, jak to bude s hrdinou a jeho "pohledem na svět" a mechanikou boje? FPP a akční boj (Fallout: New Vegas), nebo TPP a akční boj (Mass Effect), nebo klikací systém jako Witcher? Ještě možnost akční boj ovlivněný vývojem postavy jako Alpha Protocol?
  • misho8723
    Ja som aj veľmi zvedavý nato, či v hre budú použiteľné dopravné prostriedky .. inak ten sandbox, tak ako ho vysvetlila Agnieszce, tak presne tak vyzeral Zaklínač 2 - hlavné aj vedľajšie misie - ale viem, že teraz to bude asi viac otvorenejšie ako to doteraz mali Zaklínač hry... a podľa mňa sandbox hry nemusia obetovať príbeh pre rozmanitosť - ako príklad by som použil Fallout 1 + 2 alebo Fallout New Vegas, či aj Sleeping Dogs, kde bol príbeh vcelku dosť dobrý a silný nato, že hra bola sandbox.. inak prajem CD Projektu všetko dobré a aby sa im podarila hra tak, ako si to oni predstavujú ..zatiaľ nikdy nesklamali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit