Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zajimavyho Zaklinace 1*
  • Presne tak Zaklinac 3 je totalni konzolova nenarocna hra, kde je krasne videt, jak v podstate Indie studio od super zajimavyho Zaklinace 3, preslo ve jmenu boha penez v totalni mainstreamovej s h i t. Vsadim se, ze ted uz je tam na kazdyho developera 10 kravataku. Do <-> s takovejma hrama. A vy decka co ste z toho unesenym v Morrowind by ste se v dobe vydani ztratili a bloudili tam jeste dnes. Tam se totiz nedalo zapnout kde co na mape je ;)
  • Warhorse ukázali jednoduché zábavě ala Witcher 3 zrcadlo, jestli bude dostatečné pro celé odvětví nevím, ale alespoň je tu snaha.
  • jelikož Zaklínač 3 je poměrně jednoduchá(popcornová) záležitost pro všechny bez nutnosti využit alespoň trošku mozek, tak jsem to napsal zcela zprávně *3*
  • 94%? čeho dle čeho usuzuješ.
  • Jelikož je hra pořád v informačním embargu, takže vy vlastně jenom hodnotíte vaše spekulace a představy??
    Mám pro vás špatnou zprávu, vaše představivost je velmi špatná a negativní a s velkou pravděpodobností nemá vůbec nic společného s realitou.
  • Kompost
    tak si predstavuj dalej, len nas tou predstavou prosim neoblazuj. na posudzovanie hry o ktorej sa nevie vlastne absolutne nic je vazne priliz skoro.
  • Milión lidí většinou znamená milion různých názorů. Ještě se nikdy neobjevila hra, film nebo hudba, která by se líbila úplně každému.

    Řekl bych, že Witcher 3 patří se svými 94% mezi jednu z nejoblibenějších her vůbec. Jestli patříte mezi těch 6% hráčů, kterým se ta hra nelíbila, tak prostě smůla.

    Za mě osobně Deus Ex 1 též legenda, ale třeba moc nemusím System Shock (7/10).
  • to je tím, že Cyberpunk 2077 si představuju jako Zaklínače 3 v cyberpunkovém prostředí. Ten model co jim fungoval, tak použijí znovu. A ty herní mechaniky W3 jsou násobně horší než herní mechaniky těch zmíněných her.
  • Kompost
    porovnavat zaklinaca s Deus Ex alebo System Shock je tak brutalny myslienkovy kotrmelec ze sa mi z toho zamotal aj kabel od monitoru.
  • "Má nároky trošku výš?" Ne, správný výraz je "mám jiné nároky".
    Ono totiž milión lidí většinou znamená milion různých názorů. Ještě se nikdy neobjevila hra, film nebo hudba, která by se líbila úplně každému.

    Řekl bych, že Witcher 3 patří se svými 94% mezi jednu z nejoblibenějších her vůbec. Jestli patříte mezi těch 6% hráčů, kterým se ta hra nelíbila, tak prostě smůla.
  • TheGGG
    spíš menší
  • když už jsme u toho cyberpunku, před pár dnama jsem dočetl Neuromancera, a loni jsem přečetl Sníh a Schismatrix Plus. Zvlášť Neuromancer je super, skoro se nechce věřit, že to bylo napsané v roce 1984 - umělé inteligence, firewally, kosmické stanice, biokybernetické implantáty, cyberprostor. Jako na Cyberpunk se těším, ale CDP si u mě trochu pokazil reputaci zaklínačem 3. Zaklínač 3 (8/10) se v žádném případě nemohl měřit s peckama jako Deus Ex 1 nebo s oběma System Shocky, což jsou 10/10.
  • chtěl jsem do diskuze napsat něco podobného, ale jak vidím, udělal jsi to za mě. W3 byla kvantita na úkor kvality, zhoršení oproti W1 a W2
  • u mě je určitě v první desítce, společně se starými Fallouty + FNV, Baldurs Gate 2, Planescape Torment, Gothic 2, prvním KOTOR a ať nežeru tak i Final Fantasy VII, i když asi ne na prvním
  • Blue.Shark
    Podle těch čísel jim toho, zdá se, zrovna moc neuteklo. Právě naopak. Pokud zvolí stejný přístup k Cyberpunku a znovu se tak pěkně trefí do "tužeb" hráčů, mohlo by jim to zase vyjít.
  • někdo má prostěn nároky asi trošku výš.
  • už to potvrdili několikrát, že tam bude daleko větši mapa než u W3, což mě překvapuje, jeliž cyberpunk potřebuje hustou atmosféru, super level desing měst. Jako W3 mapa je rovná placka bez nějakého nápadu. No, jsem zvědav.
  • tak to budeš asi jako jeden z mála *7* pro mě je třetí díl dosud nejlepší RPG jaké kdy bylo vytvořeno a pro mnoho lidí co znám je to také dobrá hra
  • Nechme se překvapit, třeba se poučili z neúspěchu ME:Andromeda a nevydají se stejnou cestou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit