Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkný, ale na pravdě nezáleží, jen na mých lajcích.
  • +11/-21?
    Zapomněl sis dorovnat.
  • Jo, ale budou to mít těžký, překonat sami sebe.
  • TheGGG
    Zdejší zahořklá úderka už nadává i na cyberpunk... Jak na novinkách tady, ble. Holt konečně cyberpunk co má taky ten punk. Zdejší úderka samozřejmě zná jen blade runner a Deus ex a na tom postavila své znalosti žánru
  • Tohle bude nářez. Stačí se podívat na odezvu na YouTube. :D
  • Jasná věc.
  • Já taky.
  • Trolling až skoro na amaterské úrovni. Vizuál taky nehodnotím, to je skutečně subjektivní.
  • To je hodně velká mízerie. Tohle je mířené na děti a pubertáky? Asi jsem spíše čekal větši Deus Ex. No ruce pryč prozatím. Tfuj.
  • Docela luxus. Zatim asi nej trailer. Tohle by moh byt teoreticky kandidat na sesazeni W3 s trunu open world ARPG.
  • Trochu digitalizovanej Šílenej Max *4*
  • Lukass
    Tak tohle je uplne jine level nez vsechny ostatni trailery na E3, vypada to paradne.
  • Nejen ty!
  • Blue.Shark
    To je otázka. Můžou se snažit využít rozruchu, který s trailerem udělali. Pokud se lidem hra zapíše do paměti teď - v období nadšení z odhalení traileru - je možné, že se z téhle části lidí s o něco větší pravděpodobností stanou budoucí zákazníci. Budou si o hře udržovat stálý přehled, vyhledávat o ní informace atd. Jakmile ten boom pomine, tuším, že získat v tomhle smyslu zákazníka bude o něco těžší. Určitý smysl bych v té reklamě tím pádem viděl :)
  • Chidlink
    No moc mě to nenadchlo, první trailer vypadal mnohem líp. Tohle je děsně barevný a nelíbí se mi ta atmosféra. Jestli koupím nebo ne ukáže až gameplay *12*
  • pokračujeme v krasojízdě *5*
  • všiml jsem si toho totéž a jsem stejného názoru, promovat takto hru, která vyjde za cca 2 roky, nedává smysl - troufám si tvrdit, že nás čeká velké překvapení :-)
  • Já bych raději dalšího zaklínače.
  • Tak tohle se mi líbí! Konečně cyberpunk, který není jenom cyber, ale hlavně punk! *5*
  • Právě... Nehledně na to, že tyhle reklamy jsou drahé jako blázen... Taky mi to přijde divné proto to sem píši... Tohle by značilo, že datum vydání nebude až tak daleko... Protože dělat placenou reklamu na něco, co vyjde za 1-x let mi přijde jako dost prodělečné... Mno uvidíme co CD Projekt řeknou za informace *4* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit