Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lito

    lituji autora a podobné. Asi nejlepší abstraktní fantasy historie. Ten svět je úžasný, hru dohraje i největší lempl se summonama. 

    • Nedohraje. Lempl chce ve hře bojovat s nepřítelem a ne s ovládáním a hrou samotnou.

      • lito

        lempl to zvládne, protože se hra ovládá perfektně viz nejlepší hitboxy, co jsem měl možnost vidět.

        • Je mi skoro 50 a nevím co je hitbox. Ale dokud postava není schopna udělat krok zpět WSAD, pak se o perfektním ovládání nehodlám bavit. Maximálně průměrném a v tomto ohledu uznávám, že jsou i horší hry než Elden Ring.

  • Elden Ring je dobra hra, ale nebavi me. Problem bude asi v tom, ze jako vicemene otevreny svet laka k objevovani, ale nic moc z toho clovek nema. Na nejaky grind ,,lehcich,, npc za hodne ,,xp,, se tam moc nehraje takze mydleni potvor zisk neprinasi. Nejlepsi je proste postupovat linearne s tim, ze kdyz clovek nekde zatuhne, tak jit doexpit lvly a upgr a pak jit zase dal. Samozrejme tam jsou zase ,,povinne,, side questy, takze kdyz clovek neco propasne, tak treba zjisti, ze je ochuzen o urcite dulezite moznosti. Jednou tomu jeste sanci urcite dam.

  • ja to mam zas naopak

    soulsovky nehram ani neplanujem

    a SnowRunner po 2 rokoch jazdenia ma prestava bavit.... a po kratkych sezonach S5 a teraz S7 s jedinou mapou (Amur mal 4 take) to vidim asi tak, ze nadchadzajuca S8 bude moja ofiko ako posledna

    a keby nahodou nie, su i mod mapy

  • Já jsem na stará kolena před pár lety naskočil do prvních Dark Souls. Po počátečním boji především s ovládáním na PC jsem se do toho dostal a byla to pěkná jízda. Místy hodně obtížná, uznávám, ale šlo si najít svou cestu. Ta vlastní cesta je ale trochu problém, když se zasekneš a hledáš pomoc na internetu. To nejspíš dostaneš rady, které vůbec nevyhovují tvému hernímu stylu a nakonec se tím tak jako tak musíš prokousat sám.

    Nicméně už jsem se k dalším soulsovkám nedostal. Rád střídám herní styly a mám spoustu jiných her i neherních povinností, tak na ně ještě nevyšel čas. Momentálně mě čeká Ori and the Will of the Wisps, což k těm soulsovkám vlastně nemá až tak daleko, jak by se mohlo zdát, pokud se obtížnost od předchozího dílu nepropadla.

    • LessPh

      Taky ted hraju Oriho na Steam Decku, mnohem vetsi pecka nez jednicka!!

    • patrik-hajda

      Tak to držím palce s Orim! Já hrál kdysi jedničku a byla to bomba, ale taky to umí pěkně zabrnkat na nervy 😀.

      • Prvního Oriho jsem dohrál několikrát. Poprvé to bylo fakt k navztekání (navíc jsem to hrál na klávesnici). Pak jsem to ale dal i na těžkou obtížnost přidanou spolu s DLC (už s ovladačem) a nakonec jsem si obtížné pasáže zahrál i na lehkou obtížnost (checkpoint uprostřed těch nejnáročnějších úseků je fajn), protože synovec v nich potřeboval asistenci.

        Je to takové příjemnější, když se do toho dostaneš víš, že to zvládneš, protože už se ti to jednou povedlo a víš jak na to. Pak už pár stovek smrtí ani tolik nebolí. Na dvojku se těším.

        • patrik-hajda

          Skoro mám chuť si to zahrát! Ale nejlepší je na tom stejně soundtrack. Ten poslouchám pořád.

          • mr.clayman

            Souhlas, oba Oriové mají skvělý soundtracky. Mně víc sedl ten z prvního dílu, jenž i přesto, že je monotematický, je takový chytlavější. Hudba z druhého dílu je objektivně lepší snad ve všech myslitelných ohledech, ale přesto je u mě až na druhém místě. 🙂

  • Já měl největší zážitky u DS1 a od té doby vyhlížím něco co mě konečně zase tak překvapí a uhrane ... Elden ring je z mého pohledu uplně prázdný - nejsem napjatý nebojím se jít za další roh prostě nic - ale jinak je to určitě supr hra . Pro mě je ted top Death Stranding DC ( ano konečně mám čas a konečně vím že už se nic nepřidá a hraji kompletní hru ale bylo fakt náročné se nezajímat tolik let o jednu z nej her od roku asi 87 kdy jsem poprvné něco hrál na počítači. ) 

  • Vesy

    Mám to podobně, DS3 jsem hral pres 25h a reinstalaci prisel o ulozene pozice. Pri opetovnem hrani jsem se uz tak daleko nedostal a pritom by stacilo vytvorit noob-rookie mód s quick save. Hned by se to hralo veseleji...

    • DS3 nemají cloud savy? V prvních DS (na PC) se dal soubor s pozicí neoficiálně zálohovat. Dalo se s tím i podvádět, ale nestálo to za to. Kde jsem s tím podváděl, bylo FTL. Fakt jsem nechtěl, aby mi několik hodin dlouhý run zkazila u bosse blbá náhoda.

    • patrik-hajda

      Ty bláho, tak tohle je pro mě ta nejvíc demotivující věc – přijít jakýmkoliv způsobem o tolik investovaných hodin. Jen těžko bych hledal chuť a sílu podstupovat to celé znovu. Možná s pořádným odstupem času.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit