Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DangerousDave
    nerozumiem tomu znázorneniu zorného uhlu, deklarujú že bude mať šírku 110 stupňov (čo je stále veľmi málo) ale vo videu znázorňujú okrem neho 200+ stupňový uhol tak ako to je ? ak to je iba na porovnanie zorný uhol ľudských očí tak prečo hovoria že nevidia hranice obrazu ? a to sa mi nezdá .... inak pri všetkej úcte rozlíšenie 640x800 na jedno oko je úplne mizerné.
  • "Jak to tu Fury muže vidět?" Otáčí hlavou.. "To je únavné.."
  • Zlatý Trackir :P
    • neni lepsi, kdyz mas obraz primo pred sebou i kdyz otocis hlavou jako kouka na nej sejdrem =)
    • :D
  • no myslim, ze kdyby to bylo tak supr a cool a nevim co vsechno to tam ti lidi rikali, tak to nepotrebuje kickstarter
    • Zrovna jsem chtěl napsat velice podobnej post *1* Kdyby Gabe věřil tomu co řiká, už si týpka dávno koupil. Peněz na to má dost.
  • smrdi to podvodem jako ouya

    - neukazali tam realny produkt, ano viem ake kecy tam mali
    - seliake vyznamne osobnosti tam komentovali aky su dobry, keby tomu verili tak tych par sto tisic vytiahnu z vlastnej kapsy, alebo ich kupia ako spolocnost

    takze tomu neverim ani za mák ze nieco z toho bude
    • - prototypy sa predvadzali na niekolkych vystavach, reakcie relevantnych medii su na stranke kickstarteru a viacmenej sa zhoduju, ze nikdy nic take pred ocami nemali
      - kicstarterovska cesta s podporou "celebrit" v obore mi pride najlepsia - hype je obrovsky a podpora vysoka (1M$ a 28 do konca)
      - kritizovat technicke specky mi pride zcestne, pretoze produkty, ktorych cielom je skutocna VR su pre bezneho spotrebitela nedostupne
      - 90 stupnovy FOV a ultra-low-lag tracking za <300$ nema konkurenciu
      - vysledny produkt by mal mat 1080p (teda 960 x 1080 na oko)
      - myslim, ze bolo len otazkou casu, kedy sa na trh dostane nova firma priamo z garaze (to luckey palmer je), kedze zavedeni vyrobcovia sa v tejto oblasti spravali extremne zdrzanlivo a nesnazili sa vyvinut nic pre realny VR gaming, aj ked technologie su dostupne a relativne lacne (zoberme si ze Palmerov goal bol 250k$). zostavalo par hi-tech spolocnosti, ktore vyvijali HMD pre vedecke a vojenske ucely, ale na tieto produkty by bezny spotrebitel nedosiahol. hodnotu na tomto Science@Military trhu povazujem preto za miernu bublinu a prave Palmer sa rozhodol ju konecne znicit!

      - a tak ako clovek, ktory na pouzitelne VR caka od desiatich rokov, ked zhliadok travnikara, mozem len povedat, ze ma maju, 330 odislo a ja sa nemozem dockat tohtorocnych vianoc :)
  • Já tomu teda nevěřím, to jsou jen kampaňové žvásty, na trhu nic takového neni a oni najednou vyhrnou z rukávu nejvyšší kvalitu, to určitě, nechtěl bych další bolehlav, i na 3D kálím, stále čekám na simulátor ze star treku
  • Tohle se od devadesatych let snazi prosadit zhruba kazdych pet let, bez valneho uspechu, i kdyz technologie je ted uplne nekde jinde. Je to "nepohodlne". Jedna vec je mit "obycejne" bryle s polarizovanymi skly (jako 3D v kine), dalsi jsou aktivni bryle (myslim treba ty od nvidie), ale neco uplne jineho je "drzet na nose" nekolik deka plastu, kremiku a skla. Autor clanku zminil migrenu, ja klidne pridam i zkazene oci a namozeny krk.

    Stereoskopie uz davno vi ze tudy cesta nevede, ale lidi se nepouci. Nemyslim ze se to prosadi. Ano nadchne to Carmaca, Newel to posveti, ale zda to prijme obycejny hrac je vec druha.

    BTW: ted jsem si vzpomel ze uplne prvni System Schock sel hrat na nejakych takovych brylych (VFX-1), a ze by to kvuli tomu zvedlo nejak prodeje se mi nezdalo (ta hra to rozhodne nepotrebovala :).
    • jenze vfx stalo (jestli si to pamatuju) 40 tisic, tak to prodeje zvednout ani nemohlo, i kdyby to fungovalo dokonale.... jestli budou brejle stat 300 babek, tak to si nekdo koupi klidne i jen kvuli jedine hre...
  • objednano :) jsem zvedav , snad to pujde propojit s ouyou :)
    Hlavni pro me bude abych na tom rozchodil sturmovik, pak uz mi bude vsechno jedno :P
  • tak za nejaky 3 hodiny jim tam pribudlo 50k+ $
    uvidime jak to dopadne
    prvni bryle chteji posilat dec2012

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit