Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já tomu teda nevěřím, to jsou jen kampaňové žvásty, na trhu nic takového neni a oni najednou vyhrnou z rukávu nejvyšší kvalitu, to určitě, nechtěl bych další bolehlav, i na 3D kálím, stále čekám na simulátor ze star treku
  • Tohle je jen prostě 3D ale s tím, že nebudu vidět kromě obrazu nic jiného. Pravou virtuální realitu bych si představoval jako něco, kde by smyslové receptory posílali přes nervová vlákna různé podněty do mozku.

    Prostě ve hře bych si to štrádloval po louce a při tom cítil vůni květů a trávy, cítil bych jak mě tlačej šutry do nohou a až by začalo pršet, prostě bych se cítil mokrej. Na druhou stranu kdyby mě měl žvejkat přerostlej pavouk, tak by mi asi moc dobře nebylo :D To je ale zatím jen sci-fi. I když kdysi jsem někde četl, že do nečeho takového začala fušovat Sony, takže to zase tak vzdálená budoucnost asi nebude. No doufám, že se toho dožiju.

    Nejlepší taková hra by se samozřejmě jmenovala ,,Lepší než život,, *1* ,,Dom Perignon, ročník ´44. V půllitru, jak jste si přál.,, *1*
    • Hru Lepší než život bych nechtěl hrát s někým jiným neboť bych mohl skončit zahrabán v písku až po hlavu a tu mít namazanou medem :D:D
    • Thorleif_cz
      JJ a nejlepší by to bylo v kombinaci s windousama, nekvalitníma kondenzátorama a vůbec elektronikou, která je při nepředvídatelný chybě schopná spálit sebe sama, či svoje periferie... Pokud by s tím vylezli v dohledný době, tak bych to osobně teda zaručeně nebral (samozřejmě že si uvědomuju, že prozatím, či v blízký budoucnosti je to nerealizovatelný).

      Radši si nechám vyhořet základní desku svého pc, navíc přece víme, jak skončila hříčka "Lepší než Život"... Nebo jak vybadali e-feťáci v knížkách Roberta Fabiána...
    • a nakonec to z tebe udělá živý stroj, protože výrobce tam přidal skrytý program pro vymytí mozku zákazníka, ze začátku pro kupování všeho co vydají a nakonec jim budeš posluhovat :D
    • To je protoze jsi nekoukal dost na dokumenty kde ukazovali jak NASA neco podobneho pouziva na vycvik astronautu. Tvoje predstava virtualni reality je v soucasnosti proste absolutne nerealizovatelna a to at uz jde o hardware nebo software.
  • Paul_cz
    Být na pochybách u produktu za nějž se postavili lidé jako Carmack, Newell nebo Blezsinski mi připadá docela hloupé. Takoví lidé by nezaštítili projekt co nemá budoucnost, nedejbože podvod. Navíc, tenhle Kickstarter slouží k rozdání developer kitů mezi vývojáře. A proč by to těm vývojářům měl někdo dotovat, když si to můžou kickstarterem zaplatit ?
  • smrdi to podvodem jako ouya

    - neukazali tam realny produkt, ano viem ake kecy tam mali
    - seliake vyznamne osobnosti tam komentovali aky su dobry, keby tomu verili tak tych par sto tisic vytiahnu z vlastnej kapsy, alebo ich kupia ako spolocnost

    takze tomu neverim ani za mák ze nieco z toho bude
    • - prototypy sa predvadzali na niekolkych vystavach, reakcie relevantnych medii su na stranke kickstarteru a viacmenej sa zhoduju, ze nikdy nic take pred ocami nemali
      - kicstarterovska cesta s podporou "celebrit" v obore mi pride najlepsia - hype je obrovsky a podpora vysoka (1M$ a 28 do konca)
      - kritizovat technicke specky mi pride zcestne, pretoze produkty, ktorych cielom je skutocna VR su pre bezneho spotrebitela nedostupne
      - 90 stupnovy FOV a ultra-low-lag tracking za <300$ nema konkurenciu
      - vysledny produkt by mal mat 1080p (teda 960 x 1080 na oko)
      - myslim, ze bolo len otazkou casu, kedy sa na trh dostane nova firma priamo z garaze (to luckey palmer je), kedze zavedeni vyrobcovia sa v tejto oblasti spravali extremne zdrzanlivo a nesnazili sa vyvinut nic pre realny VR gaming, aj ked technologie su dostupne a relativne lacne (zoberme si ze Palmerov goal bol 250k$). zostavalo par hi-tech spolocnosti, ktore vyvijali HMD pre vedecke a vojenske ucely, ale na tieto produkty by bezny spotrebitel nedosiahol. hodnotu na tomto Science@Military trhu povazujem preto za miernu bublinu a prave Palmer sa rozhodol ju konecne znicit!

      - a tak ako clovek, ktory na pouzitelne VR caka od desiatich rokov, ked zhliadok travnikara, mozem len povedat, ze ma maju, 330 odislo a ja sa nemozem dockat tohtorocnych vianoc :)
  • To jsem fakt jedinej kdo se neboji projevu nadseni? Copak nikdo nechce vyzkouset opravdovou virtualni realitu na vlastni oci? Ja si to snad koupim jen abych vam mohl rikat jak moc super to je.
    • zdeeneek
      Virtualni realitu si predstavuju trochu jinak nez ze si na palicu narazim helmu a vypalim si voci. *1*
    • Tohle má do virtuální reality daleko hochu :) A je velice možný, že už o týhle konkrétní věcičce ani nikdy neuslyšíme.
      • Nech si prosim laskave ty svoje hochy.

        Tehle veci se odjakziva rika bryle pro virtualni realitu a bylo to tak i v dobe kdy podobne pristroje pripominali spis obrovskou a opravdu tezkopadnou helmu. A je to pokud vim zatim jediny vyrobek podobneho typu dostupny pro normalniho cloveka.
  • deridon
    a víte jaký to bude mít vliv na nás? http://i.imgur.com/ZJZcd.gif :D
    • DangerousDave
      alebo http://is.gd/oVxno8 :)
  • zdeeneek
    Oci si radeji vypalim slivovicou.
    • Suhlas si moj clen *3*
      Mam naliatu Bošacku slivku, tu najlepsiu, ked clovek nema domacu *7*
  • A až vyjde nějaká erotická hra tak se budeme sázet o viagru *1*
  • no myslim, ze kdyby to bylo tak supr a cool a nevim co vsechno to tam ti lidi rikali, tak to nepotrebuje kickstarter
    • Zrovna jsem chtěl napsat velice podobnej post *1* Kdyby Gabe věřil tomu co řiká, už si týpka dávno koupil. Peněz na to má dost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit