Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím proč ale nějak mě to nebere. 2ku jsem nedávno dohrál, byla to fajn lehce nadprůměrná střílečka, ale už teď si z ní prakticky nic nemapatuju. I v době kdy jsem to hrál, mi bylo jedno za koho hraju a defakto proč, ta hra neměla duši, hezky zpracované, hratelnost ušla, používal jsem oblek, střílel .... hm a nic víc, tak nějak s odstupem času si říkám, že to bylo prakticky o ničem, ale s tím má problém hodně novějších her ... hratelnost se vytrácí, místo toho se klade důraz na momentální ohromení.
  • Maximum arcade
  • Psycho paráda stará (ti co přežili) parta se vrací bylo by dobré kdyby tam byl i Nomád *4* *4* *4* *2*
    • Veskoslav
      Nomád je mrtvý. Bohužel.
      • trolo
        skoda. nomad bol 100x lepsi ako alkatraz. uz aj to ze mal dabing prispievalo k tomu ze "existuje" a nie len chodi tunelom a pocuva prikazy ako alcatraz. na jednotku a warhead uz nebude mat nic :(

        trojka bude maximum port z konzol
      • WHAT! WHEN IT HAPPEND! THATS NOT FUNNY!!! (sry za mou engliš)
        • v komiksu..skoci pred raketu tim ochrani proroka a psycha :(
    • j psycha a nomada sem mel radsi v 1 jak propheta skoda ze misto nich v 2 byl alcatraz
    • Nomád dle wiki bohužel zemřel.. :(
  • Cloak Engaged, MAN DOWN!!, Cloak Engaged, GRENADE OUT!!, Cloak Engaged, AAAGGHHHH!!!, Cloak Engaged,Mission Complete.
  • ja se vzdycky smeju, jak porad omylate asi uz 6 postav, pritom jsou jedna jak druha, nudna a je uplne jedno jestli hrajeta za bedu travnicka, nebo psycha. Ta hra se nyni stava tezkou nudou, a 3ka bude evidentene nejhorsi komercni konzoloidni sragora.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit