Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a úteky z koncentráku ,jazda na tankoch ,lietadlách ,špionáž, ponorky enigma , zachrana koncentrákoch *1* normalne sa teším škoda že to nie je pravda
  • Další Black Ops ? PROČ NE ?! Když existuje milion blců co si tu sračku koupí, proč by měli vývojáři vůbec dělat něco originálního ? je to smutné
  • Veskoslav
    Nebo ještě jinak: Chci CoD: Nacist! Zabíjel jsem ve jménu Rusů (stejná svoloč jako Němci v konečném důsledku, ano osvobodili nás a pak nám 40 let "pomáhali"), tak pro změnu chci změnit stranu.
    • Hahahahha! Američané by asi neunesli, kdyby jejich hra nezvracela patriotismus a nemávala americkými vlaječky a "In God we trust" na každém rohu, takže asi ne. Alespoň ne v Cowadoody.
      • Veskoslav
        Pravda no. Stačí se podívat na poslední Assasin....
        • Jazz
          *1* *1* *1*
  • už je veľa novodobej doby nech spravia druhu svetovú a viac k náckom ,viac blízky pokus zabiť hitlera nie len pouličný masaker *1* lepšie napätie nepoznám
    • Vrchol her ze 2SV je 2002-2003, což už je 10 let! Sice se to pak ještě ždímalo do 2007-2008, ale to už jsem prakticky nehrál. Takže já bych si určitě nějakou pořádně zpracovanou 2SV dal. Rozhodně to ale nechci od série CoD. Ti by tu 2SV znechutili všem na dalších 10 let.
  • DavRed
    Sou nějací pomalí... To je hrozné než udělají nějaké Call of Duty!
    Jelikož je to nejlepší a nejoriginálnější hra všech dob s nejlepší hratelností vůbec, měli by to vydávat každého půl roku!

    TROLOLOLOLO *1*
  • Celé video uvádí sympatický Rus s roztomilým přízvukem.
    I LOL'd.
  • Veskoslav
    Já bych chtěl zajímavost typu BO, variabilitu prostředí z MW a CoD 2, hratelnost a skvělý herní příběh (hlavně herní dobou) z CoD 2 s grafikou na bází CryEngine, s iteligencí nepřátel jako v Fear či HL 2. Hratelný MP, kdy patch bude obsahovat nové mapy a nebude se to "slavně" prodáva jako DLC. A cena 999 kč. Asi toho chci moc.
    • Adam_M
      Tak to je spíš zbožné přání :D
    • DavRed
      Hej jako... prubuď se! *1*
  • Už prosím ne!
  • další call of duty?????vem vás čert
  • Jak vidno už se jim ani nechce vymýšlet nový názvy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit