Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co bude příště? Assassin v první světové válce, který létá ve dvouplošníku a střílí na "rudého barona" Manfreda von Richthofena? Nebo že by si to rovnou rozdal s Darth Vadereme jako potomek napůl Ezia a napůl rytíře Jedi? Palec dolů .... *15*
    • posila
      Darth Vader zil "A long time ago in a galaxy far, far away...".
  • tento engine by měl být používán je velice líbivý
  • Stará čína, nebo ještě lépa - Japonsko - nádherná architektura, čest a síla samurajů, zakomponování bojového umění do soubojů na blízko, tichá eliminace holýma rukama..
    Egypt - krásné prostředí, bohatá historie a tamní města by mohly být skvělou kulisou pro souboj frakcí, které tentokrát obě potřebují být "inkognito"...
    Snad i Francie, z vyprávění A. Dumase by byla mnohem přitažlivější látkou ke zpracování...
    Ale tahle volba mě opravdu zabolela.. Po ACI, úžasných městech přišel ACII, přinesl Itálii, renesanci a hle, fungovalo to, pak přišel Řím a na závěr Istanbul (Cařihrad, Konstantinopol, Byzantion, vyberte si) a fungovalo to. Ale tohle mi přijde hodně odvážný krok a lávka na kterou tím vstoupili veeeeeeeeeeeeeelmi vratká....
    A ještě jedna věc, už dříve jsem se divil, jak může být člověk, s obouručním mečem, dýkou, kuší, v ohromné lesknoucí zbroji "nenápadný", ale vždy tak nějak zapadl do tamního stylu.. Podle těchto screenshotů se budete muset spíš schovávat, než skrývat... A to je škoda..
  • Proč tu sérii chtějí úplně zničit, nechápu. Už mě to nezajímá.
  • Už nyní se těším! A to mě ještě čeká nejdříve Revelations *3*
  • Všimli ste si někdo že nikde není zmíněna skrytá čepel? Ani na obrázkách to nějak nevypadá. Zajímalo by mě jak to teda vyřeší s tichým zabíjením. Tomahawk asi moc tichý nebude :-D Uvidíme já bych to neodsuzoval :-D
  • Asasín s indiálnskou krví v bílém fraku leze po stromech a lukem střílí červenokabatníky, protože jsou zlí, zlí... vážně? Jakože VÁŽNĚ?

    Jako by sérii dost nezabíjelo permanentní připojování k serverům UBISOFT...
    • jestli si pamatuju tak assassini jsou nestraní, tak bude lukem střílet i po těch "hodných" "američanech"
      • Hairy_Ass
        Na Eurogameru se píše (ale je to Levis, takže to berte s velkou rezervou *15* ), že se hlavní hrdina bude stýkat s Georgem Washingtonem, Benjaminem Franklinem, a dalšími špičkami americké revoluční scény. Na pár fotkách je vyobrazen po boku George Washingtona, dále se tam píše SPOILER, že jeho rodiče zavraždili Britové a on se žene za pomstou KONEC SPOILERU.
        Možná bude střílet i po Američanech, ale bojím se, že v AC3 budou rudokabátníci simulovat postavy povolené k odstřelu stejně jako byli Byzantinci v AC: Revelations. Zvlášť, když se jedná o tak zprofanované období USA historie. *3*
        • Tak to bude totální kravina... *10*
        • Walldstein
          Jako, že Assasin, zapřísáhlý nepřítel Chudých rytířů Templu se bude scházet s Washingtonem, Franklinem a spol. tedy s představiteli řádu Svobodných Zednářů, jenž je podle přesvědčení 99% historiků pokračovatelem templářského řádu? WTF??? to je snad žert...
          • Hairy_Ass
            Jak říkám, psal to Levis. *3*
  • Khanemis
    Legrační, když vyšel Assassins Creed II, tak jsem přemýšlel, do jakého období se vydají příště. Mým největším favoritem byla americká občanská válka, nakonec mi ale zdá se autoři vypálili rybník, i když se od mé představy až tak nevzdálili. Nenapadlo by mě ale, že by se ve válce o nezávislost dal rozehrát tak velký příběh, nicméně oni si tam jistě najdou dost materiálu. A nedivil bych se ani, kdyby občanská válka potom přišla v nějakém datadisku na způsob Brotherhood nebo Revelations.
    Z hlediska příběhu se určitě vyžijí ve všech těch konspiracích o New World Order až až, jen doufám, že to moc nepřeženou, už ACII se dle mého názoru příliš rochnilo ve fantasmagoriích á la Dan Brown.
    • S tou občianskou vojnou v datadiskoch, je to možne, ale asi by dosť ľudom vadilo, že je tam hlavná postava skáče po stromoch v truhle *1*
      • Hairy_Ass
        Leda tak s další novou postavou, nedokážu si totiž představit člověka, co by se mohl aktivně podílet na obou dvou konfliktech, když je od sebe odděluje téměř osmdesátiletá časová propast. *1*
      • a co by jsi v občanský válce asi dělal?
  • stejný hadry ? neměl by jít s dobou ?
  • Indianskej assasins creed bude urcite pecka!

    http://www.youtube.com/watch?v=E-Cm9L1HksI
    • Walldstein
      A kde sou na tom vlaku ty davy co tam jezdí??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit