Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ze vsech obcanskych valek co se kdy staly si musi vybrat zrovna tu nejnudnejsi :/
  • CrocoRay
    S tou nenápadností má autor článku jasnou pravdu. Týpek v takovém obleku někoho zabít, tak už asi nemá žádnou šanci se někde skrýt. V minulých dílech se šlo dobře ukrývat mezi dalšími kapucíny, což vypadalo docela dobře, tady asik těžko.

    Ale prostředí originální (i když je spousta míst, kam by se AC hodilo více, jak už jsem tady na games.cz psal v jiné diskuzi) a jsem zvědav, co z toho vyleze.
  • Perfektní, nehorázně se těším *14*
  • toto bude velky fail. neviem z akeho prieskumu vychadzali v ubi ked sa pre toto rozhodli.
    • Ale no tak. Když už nic jiného, tak si možná užijeme šplhu po stromech, poprvé pořádně od dob osmibitového The Legend of Kage ^_^.
  • Buď to bude opravdu velký hit a nebo velký průser..mně se toto neohrané prostředí zamlouvá a začínám se zlehka těšit..
  • No vyzerá to luxusně. Myslím že by se to mohlo vrátit do starých kolejí AC II po neúplně dobrého BH a R. *4*
  • tak po Empire je to teprve druhá AAA videohra z tohoto období. Já osobně vlhnu už jen při pohledu na červenokabátníky. Otázkou je na čem to poběží. Z těch obrázků soudě dle objektů v popředí engine vypadá jako ten starej. Jestliže to dělaj na starý konzole tak ho asi použijí a to bude průkurvaser. Hlavně ta AI mi už v posledním díle přišla jak pěst na oko a byl to hlavní důvod proč hra šla brzo z disku.
  • spíše mě zaraží že nikoho nezajíma jak budou vyřešeny souboje na blízko protože angličani budou použivat spíše střelné zbraně.
    • Ohledně střelby to bude pravděpodobně jako u Janičářů - A.I. charakter namíří, pak zůstane s namířenou zbraní cirka deset sekund v nečinném postávání/pobíhání. Nakonec vystřelí.

      Na blízko pravěpodobně AC klasika, tedy A.I. která většinu času postává nečinně okolo zatímco hráč efektně doráží jejich spolubojovníka.
      • Kezby to bylo vyresene jako v Batman Arkham city.
    • jednou vystřelej a už nestihnou nabít, budeš muset být v pohybu aby se netrefili a pak půjdeš na ně.
  • To by mne zajimalo jak co by měl mit na sobě aby vypadal nenapadně :D myslim ze ma na sobě dost aby ho nikdo nepoznal.

    A on bude ditetem jednoho brita a indianky bude tedy mezi kulturama. Ja osobne myslim ze to bude pecka.

    3 roky vyvoje je celkem dost. A hlavne na tom pracuji lidé kteří udělali dvojku.
  • Vážně Smutný, když někdo neví, co to jsou scany.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit