Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Su mile překvapen tak špatně to nevypadá :) . Prej není nenápadnej :). Ezio taky nebyl zrovna dvakrát Mr. Inkognito :-D
  • Bál jsem se, že to bude špatný, ale po prvních obrázcích musím říct, že by to tak špatný být nemuselo. Mimochodem neříkalo před nedávnem osazenstvo podcastu, že 18. st. v Americe je podle nich nejmíň pravděpodobný? A ejhle :)
  • No doufám, že tam bude pan Tavington s klasicky přísným pohledem a svojí perkusní pistolí, co tomu legračnímu "hašašínovi" jednou provždy vysvětlí, co to znamená postavit se zájmům Anglie a Jejímu veličenstvu!!
  • a zasa ten istý engine....
  • udělat to v Niponu á la Tenchu v hávu Ac to by bylo něco
  • zajmaví je že Assassin měl dřív kuš a až td ve trojce bude mít luk a šíp :D
    ale hrozně moc se těšim na 30.října
    • To bude tím, že indiáni kuše neznaly a Evropani už je nepoužívali
      • neznali je s měkkým I
        • jakej v*l by to psal s tvrdým?? :) (reakce na mínusko)
          a další dotaz, proč je tady zakázaný pojmenování vykleštěnýho býka??
    • Už jsi viděl indiána s kuší? *1*
  • to snad né??
  • Tohle nesnáším, kolik amíků si nad tím vyhoní? Válka za nezávislost neni dobro proti zlu, jenže tohle ubisoft miluje, vzít jednu skupinu a zdémonizovat ji. Schválně jestli tam budou ty části s lynchem, nebo když britové propustili otroky. Tahle válka byla z velké části i o tom, že britům se přestávalo líbit otroctví, protože ho nepotřebovali ale velká část ameriky na tom solidně jela.
    • Hairy_Ass
      Ono to bylo krapet složitější, nicméně ty důvody o "boji proti britské tyranii" byly ze strany amerických vlastenců krapet přehnané. Nebo by snad někdo z nás nazval třípencový poplatek z čaje za "nesnesitelný"? Na druhou stranu se ani britský parlament nesnažil vzrůstající napětí mezi koloniemi a Británií zmírnit, všechny formy protestu (i obyčejné petice zaslané králi) ihned považoval za velezradu.
    • posila
      Imho to nebude o tom, ze cela valka je dobro proti zlu, ale ze nejaky general vyuzil te valky, aby hledal Piece of Eden a assassini se mu v tom budou snazit zabranit.
  • Mě se to líbí, sice bych si tam představil i jiné historické téma ale i tak válka za nezávislost proč ne, moc se her s tímto tématem neni. Jsem zvědav jak se toho autoři zhostí ale podle screenů se mi to líbí. Hlavně aby už udělali nový engine a fajnovější grafiku *4*
  • A doufám, že hra bude nyní o něco víc hardcore, co se obtížnosti týče... když jsou všude kolem střelné zbraně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit