Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta grafika vypadá fakt otřesně... atmosféra nulová. Ani se nedivím, že to nesměl nikdo recenzovat před vydáním. Něco tady smrdí a nejsou to tentokrát moje ponožky.
  • na youtube je ke zhlednuti gameplay...a ia nepratel vypada naprosto tragicky :( ach jo...
  • Inquisitor
    Na mě ta jejich marketingová kampaň má přesně opačný účinek. Čím víc informací, tím větší odpor.
    • Shenkster
      Jsem na tom úplně stejně... *7* K tý hře už přistupuju ne jako k Mafii, ale k něčemu prostě jinému. Tohle už není o mafiánech ale veteránech tak by se to mělo jmenovat Veteran *15*
    • XorxoxTalarius
      Na mne osobne udelal nejvetsi odpor to ze recenze budou az po vydani ... s posledni doby zname vsichni jednu hru ktera to mela (NMS).
      • jestli ty nejseš trošku zhejčkanej. NMS je extrém, tam to vede lhář s úsměvem na tváři
  • Mám pocit, že se grafika vizuálně zhoršila.
  • Ty musis bejt neuveritelne vylizenaj blb.
  • jinak k te samotne "cernobile" debate. ja mam za to ze tradicni, italske a italsko-americke mafie byly silne rasisticke. jen tak pro zajimavost.
  • No viděl jsem první český lets play na YouTube a musím říct, že jsem zklamaný. Město na mě působilo tak nějak mrtvě, grafika se mi zdá hodně pod průměrem a tak nějak na mě vůbec nadýchla ta správná atmosféra, kterou bych u Mafie očekával. Chtěl jsem koupit první den, ale raději si počkám až na názory hráčů...
    • Stejny jak u Ubisoftu. Watch Dogs2 rovnez predvadi uzasne realisticke sceny z ulic ktere vypadaji jako zive a pak na gameplayi vidis abnormalne siroke, prazdne, sterilni prostory.
      Ted Mafia3 vypustila dalsi video ktere ma vysvetlit navaznost na Mafia2. A problesknou tam i zabery dvojky. V jednicce i dvojce melo to mesto dusi, rad jsem se tam vracel a dost litoval ze dvojka nepodporovala volant. Bylo to pekne misto i pro relaxacni projizdky, nabo jen tak se honit s policajtama.
      Od New Orleans jsem cekal prave tu atmosferu, ktera bezna americka mesta nemaji. Taky od San Francisca. Mozna se dockame par malo mist ktera budou tu atmosferu pripominat, jinak ocekavam sterilni environmentalni nudu ve stylu Kmotra ktery vysel pred lety a na starou Mafii se nechytal.
  • "Recenze na Mafia III budou dostupné až po vydání hry." ... to mluvi za vse. predem lituju lidi co jdou do pre-orderu.
  • Ten Vito nám od posledního dílu nějak z černal. :D
  • Femto
    Pánum Meow, Farnham navrhuji ban za rasismus a debilitu *3*
    • XorxoxTalarius
      To by tebe museli zabanovat za sireni Marxismu
    • TheGGG
      hned bych to běžel nahlásit šabatce a dinzbírovi....
    • To by jsi hned vše banoval co se tobě nelíbí? A pak by jsi určil kdo je debilní a ten by šel taky?

      Chápu, že na řadě diskusí by tohle mazali a někdy i banovali na stálo. Ten poslední případ je vyloženě šílený a ten první se veze na západní korektnost.

      Tohle lze brát jako drsný humor, nekorektní humor jak chceš. Tedy lze to také brát neutrálně negativně a rasista to vezme pozitivně. "Jo, opice negři.." To zde nikdo ale nepsal a tak nechápu, proč je označuješ za rasisty? Copak víš jak to bylo myšleno? Když se říkají vtipy o židech nebo o jiné skupině obyvatel...Tak ten kdo to říká je také rasista?

      To opravdu chceš aby nikdo nemohl nic říci, co by někoho MOHLO urazit? To se blížíš hodně některým režimům a jestli jsi to nezažil, tak věř. Že, to tam nebylo supr.

      Když máš svobodu slova, tak to má jednu velkou výhodu. Vidíš co kdo píše a znáš jeho názory. Když to promažeš a zabanuješ, tak uvidíš jen to co chceš vidět..
      • Femto
        "miluji", když se nevychovaná hov@da ohání svobodou slova.
        • Svoboda tvá, končí tam, kde začíná svoboda toho druhého...
          • XorxoxTalarius
            To neni pravda, svoboda slova je bezbreha. Tedy do momentu kdy budes aktivne vyzivat k usmrceni nekoho jineho
        • Ty jsi tak naivní, hloupá osůbka, viď? *4*
        • Neurazet, jde to i bez toho a má to stejný význam.
          Ke svobodě slova patří to, že uneses jiný názor i když je dle tebe nepřijatelný a ten kdo to pronesl zase za to nese různé ovoce.

          Já jsem tvůj také snesl a napsal jsem proč nesouhlasím. Jak málo stačí. Nenechat se urazit, vytocit a mít sebekontrolu.

          A pak to jde i bez trestů za nazor, narážku a vtip... A proč mě máš za to hov.. dle příspěvku na games.cz? To soudis zbrkle.
          • Femto
            Hele. Příspěvky jsou smazané, uživatelé zabanovaní, takže redakce má evidentně názor stejný jako já, ty jenom obhajuješ rasismus jako laciné vtípky, takový člověk mi absolutně nestojí za nějakou debatu. K těm urážkám? Nikoho jsem neurazil, jen jsem pojmenovat situaci, když se neumí současný člověk bavit o lidech jiné pleti, vyznání či sexuality jinak než vulgárními předsudky, nezaslouží si diskutovat vůbec. Že se pak diví, že je nazývám "nevychovaným hovadem", je už úplně na palici. Ohánět se svobodou slova můžeš, až člověk splní základní podmínky diskuzní etikety, což v tomhle případě bylo na hony daleko, tohle potvrzuje i fakt, že příspěvky jsou už dávno smazané.

            Samozřejmě si žijte svůj malý život, kde si můžete od piva nadávat na černochy, gaye atd. Je mi vás líto. Bohužel průměrný Čech nevidí dál než na okraj svého pivního pupku :)
            • Tloustne se z jídla, protože pivo podporuje chuť k jídlu.
            • Meow
              :-D Díky bohu za internet, že člověk se může večer zasmát nad takovým blbcem jako je Femto. Tak nezapomeň se stavit za fetkama z kliniky, ty internetovej hrdino. :-)
            • Femto
              Jsi poměrně otravný s tím nechápáním textu a vytvářením si vlastních tezí. Nikde jsem nepoučoval o anonymitě, jen jsem zastavil nad tím, že internet přitahuje jedince, kteří by ve skutečnosti neměli co říci či nemají s kým to pobrat, proto si aspoň někde můžou na něco hrát, já osobně o těchto tématech normálně hovořím a dokonce mám s kým, takže znovu - nemám potřebu si na něco hrát a popravdě je mi absolutně jedno, co si o mně myslí zdejší komunita, klidně si mysli, že bych před pivním pupkáčem v mžiku utekl, mně to srdce netrhá *3*
            • XorxoxTalarius
              Jak sam rikas, no to ze nemas odvahu jsi ani psat nemusel. Jelikoz vsichni vidime ze ji nemas. Jo takhle poucovat na internetu, to dokaze kazdy, ale holt chlapec z kavarny nechape ze kdyz poucuje ostatni on, tak by mel jit prikladem a poucovat neanonymne.
            • Femto
              Po pivu se samozřejmě tloustne, jedno pivo kolem 600KJ, dáš si tři a máš splněnou večeři. Xorxox přestaň fabulovat, děláš ze sebe jenom většího vola, nikde jsem nepsal, že nemám odvahu, jen jsem psal, že je to naprosto irelevantní v této diskuzi, jelikož já si rozhodně nehraji na macha. Těžko navíc tuhle situaci hodnotit, jelikož jsem spíše kavárenský typ, do hospod nechodím :)
            • XorxoxTalarius
              Takze jako spravny Marxisticky moralista nemas odvahu se protistrane postavit a rict ji do oci ze jsou "nevychovana hovada" a omezenci.
              No ono se od regresivni levice neda cekat ani nic jineho ze ano *1*
            • Inquisitor
              Mimochodem po pivu se netloustne, ale z toho znásilnění lednice když se přijde domů :D
            • Femto
              Když nevíš jak reagovat, tak nereaguj vůbec, nebudeš za vola, jsi absolutně mimo diskuzi, vytahuješ věty z kontextu a následně nesmyslně reaguješ. Já si tu na žádného internetového macha nehraji, takže je naprosto irelevantní, jestli bych měl či neměl odvahu pivním pupkáčům něco říci.
            • XorxoxTalarius
              Nechci rodne cislo, ale jsem zvedav jestli by jsi byl ty schopen tem hovadum a pupkacum to rict do oci, proto bych rad vedel tvoje udaje. Jinak pouze mlatis prazdnou slamu.
            • Femto
              Rodné číslo bys nechtěl? Jinak se nauč chápat psaný text, nikomu nevyčítám anonymitu, jen se pozastavuji nad tím, že tady tihle rasističtí, homofobní hrdinové jsou vlastně hrdinové jen na internetu pod anonymem, ve skutečnosti by neměli koule gayům či černochům něco říci.
            • XorxoxTalarius
              Tak napis jak se jmenujes, jmeno sveho FB profilu a svuj email.
            • Femto
              Značná fabulace pane Xorxos, ne poprvé v této diskuzi, a věřím, že ani ne naposledy :)
            • XorxoxTalarius
              Ano, clovek jez oslavuje zakazy z ulity sve anonymity bude soudit jine za jejich anonymitu. Much logic ...
            • Femto
              Internetoví machové od piva jako ty, kteří si mastí ego na tom, jak jsou drsní vůči lidem, kteří se odlišují od bílého heterosexuála, si nezaslouží nic než jen pohrdání, možná jsem mohl napsat hloupost, ale debilita tě dle mého vystihuje mnohem více, a to rozhodně není shrnutí tvé osoby na základě toho, co jsi napsal včera. A ta druhá smutná osůbka? To je podobný případ. Problém je, že takových uřvanců je v každé diskuzi spoustu, protože své zakomplexované názory jsou schopni podávat jen pod rouškou anonyma na internetu, nejvíce smutné je pak, že tyhle předsudky vidím i na Games. cz, kde by člověk čekal aspoň trošku nadhledu.
            • Meow
              Zabanovaní ne, to by bylo moc snadné. Sám nadáváš mnohem víc, ale nad slovem opice div že nenastal konec světa. Inu ti dnešní pokrytci, hlavně pomatená levice.
        • Co ty miluješ nebo ne nikoho nezajímá. Další člověk, co se třese na snědé klobásky přicházející do Evropy. Připrav si hodně indulony, rasisto ...
          • Femto
            Ach! To černobílé vidění světa...
            • Okamzite vysvetli, proc jsi debilni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit