Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Na mě ta jejich marketingová kampaň má přesně opačný účinek. Čím víc informací, tím větší odpor.
    • Shenkster
      Jsem na tom úplně stejně... *7* K tý hře už přistupuju ne jako k Mafii, ale k něčemu prostě jinému. Tohle už není o mafiánech ale veteránech tak by se to mělo jmenovat Veteran *15*
    • XorxoxTalarius
      Na mne osobne udelal nejvetsi odpor to ze recenze budou az po vydani ... s posledni doby zname vsichni jednu hru ktera to mela (NMS).
      • jestli ty nejseš trošku zhejčkanej. NMS je extrém, tam to vede lhář s úsměvem na tváři
  • Povíte nám prosím jako barvu trenek bude mít Lincoln v každé misi?
  • "Recenze na Mafia III budou dostupné až po vydání hry." ... to mluvi za vse. predem lituju lidi co jdou do pre-orderu.
  • jinak k te samotne "cernobile" debate. ja mam za to ze tradicni, italske a italsko-americke mafie byly silne rasisticke. jen tak pro zajimavost.
  • Těch trailerů a všeho je tolik, že o tom bude člověk vědět vše před vydáním
    • Mart9
      A co to nesledovat? :D
  • Jaá bych chtěl hrát za vita
  • Hlavní hrdina jako Rambo a Dutch z predátora dohromady.To už s Mafii nemá nic společnýho:-(
    Přijde mi to spíš jako Superman na kolečkách:-(
  • Mám pocit, že se grafika vizuálně zhoršila.
  • Ten Vito nám od posledního dílu nějak z černal. :D
  • Ta grafika vypadá fakt otřesně... atmosféra nulová. Ani se nedivím, že to nesměl nikdo recenzovat před vydáním. Něco tady smrdí a nejsou to tentokrát moje ponožky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit