Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já si myslím že GTA 1 a 2 je totalní blbost *16* .ALE GTA SAN ANDREAS toje něco jenom nevím jak zbalit holku porat te mi *3*
  • očividně jde vidět že redakce není asi fanouškem série GTA jinak si to nedovedu představit..mě osobně screeny s vilou a tím padákem absolutně dostaly;) nádhera a jakožto hry nehraju.. tak se opět hrozně těším! ;)
    • ales.smutny
      Ne, prostě nám přijde hloupé, aby se dělal marketingový buzz pomocí vypouštění tří obrázků každé dva dny. Já se na pětku těším, ale tohle je už dost... průhledné a ne zrovna OK.
  • Koho zajímá gta v když iv měla tak špatnou optimilizaci že vůbec nezáleželo na tom jak výkonnou sestavu máte ale záleželo pouze na tom jak vaše sestava je podobná k sestavě xboxu360 gta v bude na tom ještě hůř proto autoři pořád dávají screenshoty na net aby si blbečkové řekli epic to chci a na konec si to bez přemýšlení koupí.
    • Očividne to zaujíma teba, keď o tom toľko pindáš. Ale moc ti to nemyslí, hm? *2*
  • Lawliet
    Já chci tank.. a s pásy ne kola prosím *1*
  • Hlavně zas nechci hrát za nějakýho negrovskýho cool nigga gangstu z tý nejtvrdší čtvrti ve městě...
    • Ja zac nechci nejakyho ukrajinskyho lopatu, to si nevyberes.. Tommy Verceti byl zatim muj favorit :)
      • jo, Tommy Verceti a ten nemluva z trojky pro mě pořád nejsympatičtější postavy *1* ... ty černý hiphop "gangstery" fakt nemusim....
        • Tady se vybízí využít potenciál hry. Na začátku by si každý vybral, jestli chce hrát za (ženu asi ne, nevim, ale to by mi do hry moc nesedělo), černýho, zelenýho, bílýho, žlutýho, fialovýho. Za tlusťocha, macho mana, hubenýho, nízkýho, vysokýho.

          Potom by se postava dala dále formovat jako v SA - posilovny, fast foody atd. A využití by to mělo u misí, kde by se člověk měl dostat do určité skupiny, ve které by se určitý druh postavy (třeba tlusťoch, který oblek přes břicho ani nezapne, nebo naopak hubená tyčka s oblekem vypadajícím jak pověšený na ramínku) se neměl možnost dostat do skupiny a člověk by musel nejdříve utvořit nějakou odpovídající postavu danému úkolu atd. (samozřejmě v rámci možností, aby se nestávalo, že každou pátou misi bude člověk muset hubnout nebo tloustnout, posilovat atd). Nebo když už bylo v GTA IV balení ženskejch, tak by v GTA V mohlo být to, že sbalit holku by nešlo každou, protože jedné by se líbilo to a to a druhé to či ono (hadry, postava, m4ka v ruce...)

          No prostě, nápadů je hodně, uvidíme, jak se s tim v Rockstaru poperou, ale já jim fandím :)
          • V SA si nemohl mit kazdou holku u jedny si musel byt snad prave tlustej.
  • Myslíte, že ten tenis půjde hrát a že půjde někoho vzít po hlavě pálkou? :D
  • Makres
    To je GTA ? Já že nový Sims, zatím z původního konceptu moc neukázaly, bitky, pouliční války, vykrádání apod.
  • GTA San Andreas je pro mne osobne nejlepsi hra kterou jsem mel cest hrat, ta rozlehlost ta volnost, ale i paradni gangsta pribeh, soundtrack, rpg prvky atd atd. Bylo by prima kdyby Rockstar na tuhle pecku navazal a tajne doufam ze s 5. dilem se jim to povede, at na tom makaj treba jeste rok to je mi fuk tahle znacka si to zaslouzi. ( mne osobne by stacilo aby to bylo velky jak san andreas s tou spoustou aktivit v grafice 4. )
    • Nicmene k tem obrazkum tady, vypada to fantasticky a pro mne nejocekavanejsi hra.
  • B.o.b
    Jsem zvědav kolik disků bude mít Xboxová verze. Třeba takový Dead Space 2 mě se dvěma diskama překvapil.
  • První obrázek je ošklivý, druhý jako z Motorstorm a třetí jakoby taky do GTA ani nepatřil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit