Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3
    ta příroda *14* *14* A když se to vrací do San Andreas, bude tam Hot Coffee? *1* Chtělo by to, grafika se posunula dopředu *1*
    • jindra.veliky
      jn, ve Sleeping Dogs me zklamala absence animace sexu *4*
      • Njn, musíš holt počkat než ti bude 15... *15*
    • najdi si holku lamo lamacka
      • A ty mi řekni že máš holku když máš čas buz*rovat puberťáku poďobaný *15*
        • cumpi3
          asi si myslí, že podobnym trollingem nákou dostane *1*
      • cumpi3
        omg, nebo se taky muzu koukat na péčko vid, ty trolle...navic Hot Coffee vymysleli sami tvůrci, taky jim budeš říkat, ať si najdou holku?
        • jop
          • cumpi3
            Tak jen do toho!!
  • R* asi nenápadně četl všechna fóra aby splnil sen většiny...upravené SA v lepší grafice a fyzice...
    s tím padákem tam úplně vidím CJ-e...

    Bože já se tak těším.
    Hrozně bych si přál aby to vyšlo na jaře *13*
    • a ti co zase budou mlít o špatný grafice...dejte si facku,vypadá to parádně když vezmete fakt že je to Open world jako kr*va.
      • Mně osobně nikdy nevadilo, že série GTA neměla nikdy pořádnou grafiku, vždy pro mě u tohohle titulu byla důležitá hratelnost a ta byla prostě vyníkající a ono i s tou horší grafiku se v jednotlivých dílech našly scenérie, které byly nádherné. Takže pokud to bude kvalitou alespoň stejně tak dobré jako VC,SA, vady na kráse v grafice jim klidně odpustím. Jen už aby to tu bylo.
        • Naprostý souhlas :)
          Já se úplně vidím na tý projíždce lesama a podobně :)
      • je to open world kde se nic neda delat
        • Co to meleš?
          • a ne? jen jezdit a nechat si honit od policajtu nic jinaciho tam nikdy nebylo a jo chytat davky dildem
  • GTA 5 je epic hra
    • Danny28
      No jasně.Ty už jsi to určitě aspoň 2x dohrál že? *15*
  • sexy
  • ale tie stromceky su spatne horse jak z 1998

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit