Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorovo kladivo na krku, hmm, hned je mi ještě sympatičtější, kluk jeden vousatá! :D
  • Pánové...trochu OT ale nemáte někdo URL odkaz na to srovnání Ratají (jak vypadají v reálu X ve hře), jak někdo házel do nějaké předešlé diskuse? Kdyby jo, nahoďte to sem...dík
    • VaZqeZ_EU
      http://kingdomcome.cz/wp-content/uploads/2014/01/rataje.jpg
      • Kdybych chtěl bejt jako Vávra zkritizoval bych to za ten ahistorickej jehličnatej les :-D
        • Magister_Peditum
          Čert vem smrky, ale divné je, že by nechali les tak blízko hradu - aby se mohl nepřítel nenápadně dostat až k jeho hradbám? *15* Je to divné, když si člověk vezme, jak krásně udělali druhou stranu kopce.
          • Magister_Peditum
            Teoreticky ne, ale vždy bylo lepší mít přehled o dění v širokém okolí hradu. Ale ještě jsme neviděli všechny detaily, takže třeba to bude nějak ošetřeno.
          • Still
            Ze všech stran je dost prostoru a kde ne, tam je skála, ne? Pokud mluvíme úplně napravo ten les těsně pod skálou..
          • To je optický klam. Taky jsem si to myslel, ale pak na nějakém záběru bylo vidět, že ten les je ve skutečnosti na protější straně kopce, pěkně daleko od hradu. Nebo je to starší obrázek *3*
            • Still
              Magister_Peditum: O tomhle přesně mluvím :) Je to na skále, tak no problém, teoreticky..
            • Magister_Peditum
              A co ty smrky hned za tím hradem? To už těžko bude protější kopec. Ale zase je ten hrad na skále, takže by to útočníkům asi stejně nepomohlo, kdyby se dostali nepozorovaně pod ni. *4*
        • VaZqeZ_EU
          ..tak to máme obrovské štěstí, že nejsi jako on :)
      • Díky *3*
  • Tohle bude ta nejlepcejsi hra co kdy vysla, to je jiste.
  • MrSanta
    Tohle video ve mě zanechalo velmi dobrý dojem. Sice si pořád moc nedokážu představit jak ta hra bude fungovat a zatím mě moc neláká, ale tohle vypadá vskutku skvěle.
    • Covece ja na stredovek a historii obecne moc nejsem, ale jak vidim tu propracovanost, tuto hru si nenecham ujit. A to pocitam ze to nemusi fungovat dokonale, chybky asi budou. Ale celkovej dojem je uzasnej.
  • Nevím jestli si toho všímáte taky, ale celkem nás drtí marketing týhle hry až dřeme držkou o zem....
    • eStar
      Souhlas, celkem šílenství kolem téhle hry. Také si přeju aby hra dopadlo dobře, ale tenhle hype je jak z jiného světa.
    • VaZqeZ_EU
      Nevím jestli si toho všímáte taky, ale celkem nás drtí trolové téhle země až nám rozčilením praskají žilky na hlavě....
    • musíš svoji myšlenku více rozvést
      • Nevidím nic jinýho než tuhle hru. Je úplně všude. A věř mi, že skončí kick kampaň zase to utichne a nějakou dobu:)
        • treba na prave probihajici olympiade se v CT a vetsine ostatnich sportovnich medii prekvapive venuji prevazne sportum s ceskou ucasti :D
        • Blue.Shark
          Tak to je zase věc, která mi upřímně dělá radost. Jde o to, že tohle není marketing, jak jsme na něj zvyklí. Kingdom Come se do povědomí lidí dostává jen tím, že si o něm povídají lidi, protože se jim líbí (když teda nepočítám to, že čeští herní novináři se s Danem Vávrou pravděpodobně dobře znají). Osobně bych byl rád, kdyby to takhle vypadalo i na zahraničních webech, ať se počet příznivců ještě zvýší.
          • Doufám, že tohle si myslíš o všech projektech. Né jen o těch českých, které mají určitý potenciál.
            • Blue.Shark
              Potenciál má skoro každá hra. Myslím si to zejména o těch, které nemají zaplacenou žádnou masivní marketingovou kampaň ve stylu Battlefield 4. V paměti mi utkvěla trojice Pillars of Eternity, Torment: Tides of Numenera a Star Citizen.
  • http://youtu.be/tVKzigyz-bI?t=2m26s Jo lukostřelba bude pěkná dřina!
  • prudislav
    http://cdn.makeagif.com/media/2-13-2014/VRAQZh.gif
  • Pekny to je moc, ale jestli to bude zabava se ještě uvidi, denní a nocni cykly NPC nic světoborného není, i když to samozrejme hre doda dost. A po par hodinách hrani se tim stejne clovek uz vůbec nezabyva.
    Hra pusobi profesionalne, nebejt tam ten vousatej Danuv ksicht tak bych pomalu neveril ze to je od nas:)
  • jindra.veliky
    Budem bránit naši zem. Proti kříži kalichem. *5*
    • Magister_Peditum
      Minimálně v prvním aktu nikoliv...
    • bok po boku svorne dem proti svetu proti vsem:c)))
    • Paulcz
      hlavně ji bránit před Landou a podobnou verbeží.. :)
      • Landa už neexistuje, teď je to Žito SS, pardon 44. *3*
        • Čtenář Blesku promluvil. Nezjistí si informace, nezjistí si vyznám daných znaků ale kecá šíří nepodložené debility dál.

          Kdyby to šířil ve svém rodu ale ne. Díky internetu nepodložené kecy cestují sem tam.
          • Jasně, a teď nám ukaž, jak vysoko skáče tvůj pes. *3*
          • To víš, tak dneska je to strašná moda a je třeba jít s davem. Velice srandovní, že drtivá většina národa dokáže jakéhokoliv člověka s protichůdnými názory označit za pravicového extremistu a hle, máme třídního nepřítele. Každá společnost nějakého potřebuje.

            A to se tak chová společnost, která dodneš neuznala tureckou genocidu na arméncích...a pak tu nadávejte někomu do fašistů hnupové.
        • éé..co že se to psalo o svobodě názoru a projevu? Á ano, ono se to za poslední století, tisíciletí vlastně nezměnilo.
  • Keyz
    Hlavně se těším, na to menší počet nepřátel.

    Co mě již dlouho dobu vadí, je idiotské množství a hustota nepřátel ve většině RPG.
    Člověk uleze pár metrů a honí ho vlk, další metry nějaký cvok s mečem, a za moment i mravenec....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit