Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yenda1
    Ta scéna, kdy se večer blížíte k hospodě, venku sedí/ stojí spousta lidí, někdo vám kyne na pozdrav = na mě ta atmoška letní noci v hospodě na "terásce" roku 14 a něco pěkně dejchla. Bravo. *3*
  • přeji milionový stretch goal!
  • walltar
    Každý může mít proti Kickstarteru co chce, ale na tolik her už jsem se takhle netěšil dlouho ...

    Když si to vemu ... Kingdom come, Eternity, Sui generis, Star Citizen, Elite Dangerous a určitě jsem taj ještě na 1x tolik her zapoměl ... pokud z tohohle bude jen 50% her dobrých tak nás čekají zlaté časy. Hry, které jsou opravdu dělané pro užší publikum, které se nesnaží uspokojit všechny ... sakra jak já se těším.
    • A to už nás potěšili takové kousky jako FTL, Shadowrun, Banner Saga nebo Expeditions Conquistador :) - jsem za to rád.
      • zrejme jsi muj clovek, stepane *5*

        vyber pomalu jak primo ode me...
        • A to jsem lovil po paměti :) - a spousta jich ještě ani nevyšla.

          Obvykle se kamarádi diví, co mám zase za novinky (většinou z GOG), ale nakonec se zlanaří taky :D
    • A co na to říká přítelkyně?
      • Pravá nebo levá ?
    • Aby jsi z toho nadšení nezhubl!
  • klobouk dolu, jsou to borci kteri o tom co delaji premysli a delaji to s entuziazmem
  • He usually goes to the pub because he loves it!! *14* Ve Warhorse musí být jedním z kritérií k přijetí, že se jmenujete Pítr. Ale teda příště 30 minut gameplaye! Kurník už teď vím, že i když nechci vidět víc (protože je dávno jasné, že to chci hrát) tak se stejně kur*a podívám! *5*
    • Takové dilema řeším taky.Na jednu stranu se na gameplay demo těším ,ale na druhou stranu bych se nerad připravil o zážitek z hraní hotové hry.
  • Tleskam !!!
    Tak toto je zijici svet jak ma vypadat. V takovem pripade mi vubec nebude vadit mensi mapa, protoze vidim ze to bude fakt promakany.
    Stejne je to paradox. Jedna mala ceska firmicka dokaze udelat takove veci s minimalni investici. Proceduralni animace, perfektni pathfinding, umela inteligence...
    A druha ceska firma ktera vlastni motion capture studio a vydelava ted miliony, ma prehistoricky kostrbaty animacni system, postavy prochazeji skrze zdi, bori se do podlahy, ragdoll funguje jak hadrova panenka...
    V cem to asi bude? *1*
    • ucho
      na hru se taky těším, ale kde jsi přišel na perfektní pathfinding? není pathfinding náhodou součástí cryenginu? a ohledně té inteligence. samozřejmě to zní super a doufám, že to bude fungovat. nechci se vůbec nikoho dotknout, výsledky práce toho týmu na Karlově univerzitě neznám, ale když slyším, že někdo spolupracuje takhle se školou na nějakém dá se říct i výzkumném projektu, zní to fajn, ale neznamená to vždy úspěch. někdy teorie zůstane teorií a nepovede se ji pořádně převést do praxe, někdy se časem objeví slabá místa, která odhalí až samotná implementace atd. prostě může to mít i svá úskalí a nemusí se to povést dle představ. a zrovna umělá inteligence je něco, kde se může pokazit dost věcí.
      • To je mozny, ja ti nedokazi oponovat protoze se v tom nevyznam. Ale takovy malickosti jakoze postavicka prijde, odtahne zidli, sedne na ni vypadaji proste hezky. Nevim jak to vyvojari delaji, ale uz v casech prvni Mafie, GTA3, to je peknych par let zpatky, umeli udelat dojem funkcniho zivota. V soucasnych hrach otevrenych svetu je to naprosty standard. Postavy neco delaji, nebo jdou nekam a reaguji na situaci, kterou vyvolas. Jenom Bohemka zamrzla nekde v praveku.
        • ucho
          tak mně šlo o to, že vychvaluješ prvky, které jsme vlastně neměli možnost pořádně vidět. viz ten perfektní pathfinding. na jednom videu se například postavička zasekla a chodila na místě. jednoduše pathfinding jsme pořádně v akci neviděli, to samé umělá inteligence. no a co se týče procedurálních animací, tak opět, teorie fajn, ale opět toho ukázali málo a navíc jen s jedním typem zbraně. nevíme ještě, jak to bude vypadat finálně. nemluvě o to, že je na to v této fázi hry brzo...
      • Lawliet
        .
    • Lenze ta druha ceska firmicka nedostala naservirovany engine ako ta prva :)
      • Magister_Peditum
        A kdo jim v tom bránil, koupit si engine, jako ta první? *4*
      • Pokud jsem dobre rozumel, tak zrovna tyto veci si udelali sami. *3*
      • Naservírovaný ? Myslíš, že byl zadarmo ?
  • Ten konec s tou sekyrkou mě úplně rozsekal... tohle chci vidět, až půjdu ve hře okolo :-D
  • C-BEAM
    je tak osviežujúce vidieť vývojárov ktorí skutočne premýšlajú a nerobia veci iba na efekt.
  • NPC žili již v Gothicu, konečně to někdo opět napodobí. Ostré hrany domečků nevypadají moc hezky, jinak hra ano. Snad si zopakují slávu Mafie.
    • NPC v Gothicu nežily. Akorát měly sakra dobře napsané cyklické skripty.
    • NPC zily napr. v Ultime Underworld 1 a 2 v roce 1992 a 1993. Chodily spat, delaly ruzne veci a v ruzny cas se vyskytovaly na ruznych mistech.
    • Keyz
      Tam byl zásadní bug. Borci tam močili přes kalhoty!

      Mě tam taky dostával český překlad monster: Chňapavec, Kousavec, Břitva *15*
      • Ale no! Vzdyt nekterych hrach nejsou ani zachody. *3*
        • Keyz
          Já myslel, že ve hrách kde nejsou záchody to NPC drží do dalšího dílu a ono nic! To byl teda podraz na chudáky NPC.
  • VaZqeZ_EU
    23,300 backers, 24 462.42 CZK *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit