Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Varjag
    Zajímavý způsob. Děláš to tak často? Každopádně díky za inspiraci, zkusím pár anonymizerů a pro jistotu si založím dostatek tiscali účtů, abych měl poměr like/dislike u svých příspěvků vždy pod kontrolou ;)
    K té realitě: já napsal, že věřím, že jednoho dne.. to je podle tebe dříve, než za "par peknych rokov"? Nebuď "smiesny, odborniku.. LOL" ;)
  • VaZqeZ_EU
    ...
    http://www.youtube.com/watch?v=mUYsTPqpgdM
  • Ted mi přišel z KickStarteru mail, že jim nejaký pi*usové hackli stránky. *10*
  • Tak teba vykonavanie potreby vizualne uspokojuje :) nezalezi kolko si tu das likeov a mne diss, liecenie aj ked sam hovoris ze nepotrebujes by ti odbornici jedine doporucili, LOL.
    Apropo realite nebud smiesny, este par peknych rokov nebude, vid predaje CoD, GTA, a pod.
  • Keyz
    To jsem zvědav. Grafické karty to v 60 FPS zatím nezvládají. Musíš mít opravu dobrou kartu a stejně některé hry v tom nejedou.
  • Radši si zahraju hru která má obsah originální i když menší než hru, která má obsah sice obrovský ale k čemu to, když jdu 10x do toho stejnýho dungeonu, 10x tam proti mě stojí stejní nepřátelé a bossák po mě pálí uplně stejným kouzlem, i když má jinou barvu (ten devátej po mě pálil plameny, 10. mě zmrazuje) a je úplně jedno, jakou kouzelnou hůlku/šutr/papír/talisman/podprsenku po mě kdo chce pro záchranu světa)), takže já si opravdu radši zahraju hru, kde mne většina questů bude bavit...a nebudu je dělat z donucení
  • Za dva roky 1440p jak prd :)
  • Johny: tak pro Skyrim fanboye je zábava cokoliv.
  • Keyz
    http://www.hrej.cz/clanky/prijd-kralovstvi-tve-4823/

    Jsou tam dobré video. Sice blbá hudba ale některé podrobnější informace. Vypadá, že na PC se snaží udělat opravu co to dá a snad v době vydání budou rozšířené karty a monitory aby zvládly 1440p dobře.
  • to jsi tu hru asi moc nehrál, questy jsou ve Skyrimu naopak často velice zábavné a různorodé
  • Množství obsahu - copy&paste. Různorodost nepřátel a zbraní je k ničemu když všechno vypadá hnusně. Nepřeberné množství nudných questů, které jsou z půlky copy&paste taky není žádná výhra.
  • A co v tý době si chtěl dělat? jít do shopping parku? pomoct babce na přechodu? ty lidi se tenkrát museli nějak uživit, vybojovat svobodu..Já si to teda rád zkusím tu tehdejší bídu..ti vemou pole ženu děti, žes nezaplatil daň..ne-li poprava (ber to s nadsázkou .)) Naopak si myslím, že hra nabídne nemalé možnosti, které tě na nějakou dobu posadí na zadek.
  • Magister_Peditum
    To ani nemůžou, když si tvůrci Skyrimu můžou dovolit napatlat tam, co se jim zlíbí, zatímco tvůrci KC mají, jak už si řekl, ruce svázané realitou.
  • tak určitě, příbeh bude mít Kingdom Came lepší, už jen proto že je založený na reálných událostech a historie píše ty nejlepší příběhy.. v čem podle mě Skyrimu nikdy nebudou konkurovat je množství obsahu, různorodost nepřátel a zbraní, nepřeberné množství questů na několika úrovních
  • hudba i týpek jsou dobří uspávači hadů
  • Nová fan stránka hry Kingdom Come.
    http://kingdomcome.czech-games.net/
  • Příšerné video, po minutě jsem ho musel vypnout. Rozhovor to mohl být zajímavý, ale ta hudba je fakt nesnesitelná.
  • ucho
    dobrý... až na tu hudbu na pozadí.
  • i jenom z těch "hloupých" videí je to minimálně stejný jako skyrim a jestli to splní jen 1/3 z toho co to slibuje, tak je to ultimátní skyrim killer...protože skyrim je sterilní rpg bez toho aby svět nějak reagoval na činy, s klišoidním příběhem a naprosto ničim překvapujícím..ale krajina byla pěkná...to musim uznat (ale to první větší město (White pass nebo tak nějak)jako by z oka vypadlo Edorasu...aneb není nad originalitu) (a to město vytesaný na skále mi taky něco strašně připomíná)
  • VaZqeZ_EU
    Reportáž z Warhorse: Martin Klíma
    http://www.youtube.com/watch?v=Onb9nX4wszo
    Koho to zajímá, tak se na to mrkněte, než mě to tu smažou *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit