Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kámo, ty seš kolík *15*
  • a creative director má mít v popisu práce starat se především o PR a prezentace hry veřejnosti?
  • Chim
    Protože si nejspíš ve WH myslí, že pro úspěch na kickstarteru bude lepší, když hru bude prezentovat šéf firmy (+ další členové týmu) než aby to dělal někdo, kdo má perfektní angličtinu, výborné vyjadřovací schopnosti, přitom ale o hře samotné ví úplný prd.
  • Johny: že by protože je "creative director"? Když jdeš na pohovor do práce, tak taky nemluvíš s uklízečkou *7*
  • jen takový dotaz, když tedy dělá hry a ne mluvčího, tak proč vystupuje jako hlavní tvář co mluví o hře v každém videu a preneztaci? Proč tam tedy nepošlou toho opravdového mluvčího Warhorse, když to Dan podle tene není? *3*
  • Já jsem možná zaostalej hňup a nikdo mě nezve na návštěvu, ale nejni důležitější, co ten pán na videu řiká, než jak to řiká?
  • XorxoxTalarius
    No jo, no jo .... resime psychologii davu ovci a ne gramatiku :)
  • wenceslaus
    Zamyslet by ses měl hlavně nad tím, proč si o tom začínal. Jeho "eee" je mi ukradený (dělá hry, ne mluvčího) a Angličtinu má lepší, než drtivá většina Čechů, co jsem poznal (ti to taky jediní rozebíraj).
    Takže znovu. Udělal jsi ze sebe burana a plácáš pitomosti. Dělá ti to snad dobře?
  • Tak uz ses nam tady vybrecel. Doufam, ze stravis prijemny zbytek dne MIMO GAMES
  • Chim
    pro anonyma: nemáš pravdu.
  • VaZqeZ_EU
    To jako od tebe ééé jako ééé není hezké! Opravdu ééé jako ééé není jako hezké...
  • VaZqeZ_EU
    WARNING!.. Perimeter intruder detected! WARNING!.. Perimeter intruder detected!
    Do you want to activate defense system? Press Yes / No.. YES!
    All batteries start shooting on the target in 3.. 2.. 1.. FIRE! -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 ......
  • Chim
    Můžeš sem prosím dát odkaz na nějaké vlastní video, abychom mohli porovnat tvou jistě brilantní angličtinu s tou špatnou Vávrovou czenglish?
  • wenceslaus
    Přináší ti to nějaké uspokojení, plácat pitomosti na foru? Děláš ještě něco podobnýho? Obnažuješ se na veřejnosti, nebo tak?
  • To je ikonka perku " Čtyřprstý Ú ch y l á k " tak dlouho jsi strkal zbyle ctyri prsty do vsech moznych otvoru az si ziskal bonus +3 k charisma pri uspesnem zasunuti. bonus se projevi pri aplikaci na jakoukoliv zivotni formou na bazi uhliku nebo kremiku bez rozdilu pohlavi
  • Pravda, dokonce ani my Češi by jsme ééé nerozuměli, protože ééé díky tomu Vávrovo "ééé" by jsme ééé z toho měli ééé pěkný ééé houvno.
  • VaZqeZ_EU
    +1!!! *15* *15* *15*
  • +1 Epicky palec nahoru, tvuj komentar nema chybu :-D
  • Troll Detected !!! !!!
  • x_ander
    Momentálně je na GOG za 1,49 dolaru. Takže nějakých 30 korun. Tady už není na co čekat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit