Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s Gothicem to mam stejne... onu "vec", ktera muze za atmosferu, myslim si ze to je v pristupu vyvojaru. s jakym cilem tu hru nekdo dela, jestli na tom chce jen vydelat, nebo chce udelat paradni uveritelny svet. To ze v te hre ten svet ma urcite logicke pravidla podobne jako v nasem svete a nejsou tam zadne nesmysly, at uz v uveritelnem chovani postav nebo celkove logice hry, jakoze treba v Gothicu nejsou ufoni a podobne.

    to s tim pristupem vyvojaru, ja to treba vidim dost dobre na prikladu lotra a ostatnich fantasy pribehu. lotr je pro me svet, ktery mam hrozne rad, dokazu mu uverit a dokazu si predstavit ze nekde nejaka stredozem fakt existuje...ale je to o tom zpracovani. Tolkien, ktery ten svet cely vymyslel nad tim stravil nekolik let a vidim v kazdem detailu jak se zamyslel nad vsim, jestli to dava smysl a ze ho to urcite bavilo. Celkove to vytvari uveritelny svet.Vetsina jinych fantasy svetu jsou preplacane, plne nelogicnosti, jako jsou zbrane vetsi jak hrdinove a podobne a tem neverim, ty nemaji tu atmosferu. Gothic, kde jde videt ze nad tim ti vyvojari premysleli, ze je tam treba nejaky farmar, ktereho napadli banditi, tak je z toho podelany strachy, kdyz mu pomuzes ti podekuje a pak si jde dal v klidu farmarit. Nic neuveritelneho.

    I grafika, to same i lotra kdyz myslim film, tak to ma uveritelnou podobu. To me privadi ke Skyrimu, ktery svym "zjevem" a svoji genericnosti a nerealisticnosti vytvari svet kteremu neverim a nemam nejmensi chut v nem travit jakykoliv cas. Prave to jak Dan Vavra kritizoval na Skyrimu nerealne vetve stromu, nerealne stropy ze to sou jen flakle textury a nedava to smysl, a to jak ve WH resi navazovani textur v rozich tim ze je tam prasklina atd. Fakt si myslim ze tady ten pristup resit detaily aby to bylo uveritelne, dela tu atmosferu.

    A jeste soubojovy system, Gothic - je to cele promyslene, jak s narocnosti nepratel tak zpusob vedeni boje, skyrim - co to jako je, pobihat dokola machat mecem a doufat ze mu umlatim ukazatel zdravi a v momente kdy ho zabiju tak odskoci v ragdollu... v gothicu kdyz nekoho nebo neco sejmes tak mas dost dobry pocit vitezstvi, hlavne kdyz ty boje casto nejsou vubec jednoduche. A stejnou atmosferu mela Mafia 1 i Flashpoint. Bojim se predstavy, jak az moc skvelou atmosferu bude mit Kingdom come :)
  • Hele, co kdyby sis vymackl bedara, pustil si Justinka Bibra a odesel si hrat sveho Codika. Opravdu nechapu, proc moula tveho kalibru musi se vyjadrovat k necemu, co zjevne hrat nikdy nebude, protoze by mu museli transplantovat mozek.
  • nakonec to s tím Skyrim killerem budou klasické fáze "předehnat, udržet se, neztratit z dohledu..." *4*
  • Ja proti sekani drivi ve hre nic nemam. Beru to tak, ze bude treba se nejak zivit -> budes potrebovat vydelat prachy na jidlo, a toto by mohla byt jedna z moznych cest.
  • Ano.. kde je kvalitní chování NPC klíčové, tam by samozřejmě mělo fungovat bezchybně, ale nezlob se, léčit se nepůjdu, i když přiznám, že bych s nadšením kvitoval to, že sedlák bude chodit vykonávat velkou potřebu, na mez, či kadibudku, s křikem, nebo bez.. Možná bych u toho i slintal, protože by to byl posun vpřed.. detaily dělají atmosféru, to, proč si hru pamatujeme. Všichni si přece přejeme posun k realitě, při současném zachování, či zlepšení hratelnosti. Člověk je přece vizuální tvor, uspokojuje ho, když něco dobře vypadá a když to zlepší celkový dojem ze hry, tím lépe, ne? Vím, že to v Kingdom Come asi nebude (s tím kálením), ale pořád bych tomu věřil víc tady, než v TES sérii či jiných RPG. Věřím (protože jsem optimista), že jednoho dne budou hry takto piplané do detailu... :)
  • Ved on prave zistuje ze urobit poriadne rpg nie je len tak.
  • Hlavne nech premakaju chovanie NPC v situaciach kde je to potrebne.
    Vy uchylaci ktory budu slintat nad tym ako prirodzene a realne ten sedliak v krikoch kadil sa chodte liecit.
  • TES som dohral, aj tak tam raz firebally budu ako mod, obesis sa potom??
  • asi jsi hrál jinou verzi, když vyšel stalker nově tak mi odešla grafika(při jeho hraní) takže jsem tam dal svojí starou šunku a stalkera hrál až s pozdějšíma pathchema (bez modů)o dva roky později a to jak někdo popisoval, že se mu v divočině respawnovali nepřátelé okolo něj to se mi nikdy nestalo. Doporučuju dohrát, já to měl česky a na to nefugovali mody tak jsem pořídil anglicky abych si mohl konečně dát stalker complete. Prypiat se líp hraje navíc když se powerarmor dá objednat a navíc upgradovat ale nemá takovou atmosféru, ale štvě mě že musím mít dvd v mechanice takže se časem dost seškrábe a to jsem to hrál jenom 7x asi
  • Paulcz
    rád vidím, že to někomu přináší i radost :)
  • jj, "Klub řiťolezců Dana Vávry a nepřátel Skyrimu" *1*
  • ééé, drž hubu.
  • To tady nemuzes psat, tady je klub hnedonosych obdivovatelu pana "100 duvodu vycucanych z prstu"... *14*
  • Dildo_Vagins
    Opravdu nemáme o čem diskutovat, když jsi neuvědomuješ jaký sr*ky tady meleš . Ty jsi to opravdu ještě nepochopil ? Ne ? Zkus si to přečíst ještě jednou, ale ani to asi nemá cenu, jelikož ty jsi se to rozhodl ignorovat a radši se tu budeš vztekat nad tím, že jsem tě nazval chlapcem. Musím se holt opravit, ty nejsi chlapec ty jsi ještě nevyspělé dítě aspoň co se tvého přemýšlení/ vyjadřování týče.
  • Takové dilema řeším taky.Na jednu stranu se na gameplay demo těším ,ale na druhou stranu bych se nerad připravil o zážitek z hraní hotové hry.
  • Hlavičce? Chlapče? Koukám za počítačem velký hrdina, viď? Takto jednáš s lidmi i normálně? Pokud vyjadřuješ svůj nesouhlas tímto infantilním způsobem a přijde ti to v pořádku, pak nemáme o čem dále diskutovat. Budeš-li i nadále vést diskuze, zkus se toho vyvarovat. S tím nickem si to dej do souvislosti sám, nebudu ti vše polopaticky vysvětlovat.
  • Horst_Fuchs
    Jako zpočátku to vypadalo slibně, ale ten pocit mi velmi rychle utnuli donekonečna se respawnující nepřátelé. Tam byl provoz jak na náměstí a ne jako v armádě uzavřený oblasti. *7*

    Potkat u stejnýho domu čtyřikrát po sobě tu samou partičku banditů bylo na mě moc silný kafe, tohle já přímo nesnáším; a tak jsem to nakonec ani nedohrál a ani toho nelituju.
  • promitac
    Ta hra bola sr**ka. Tečka.
  • Chim
    Tak ještě jednou aby jsi to pochopil i ty...

    Protože si nejspíš ve WH myslí, že pro úspěch na kickstarteru bude lepší, když hru bude prezentovat šéf firmy (+ další členové týmu) než aby to dělal někdo, kdo má perfektní angličtinu, výborné vyjadřovací schopnosti, přitom ale o hře samotné ví úplný prd (a text má jenom našprtaný z papíru, které mu večer dají, aby se je přes noc naučil do rána recitovat).
  • @chim jenže ty znalosti o hře se může našprtat za večer z materiálů co mu dají, výbornou angličtinu a vyjadřovací schopnosti evidentně ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit