Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush
    Dobrý trolle, dobrý... dokonce i Wávru si zaujal *1*
  • Ty lesní rozbory jsou sranda.
    Ale já tam teda vidim i plno listnáčů v tom lese, takže mi to moc monokulturní nepřipadá. A vůbec, krajina je o řád jinde než tady http://www.youtube.com/watch?v=dRltwXvJld0 , i když v tom videu situaci zachraňuje ta létající zvířena. To je takovej wow efekt, že se člověk přestane soustředit na to, jak vlastně vypadaj stromy :)

    Souhlas, že Zaklínač dost úspěch hry ovlivní. Kdyby se hodně zadařil a nějaký mechanismy budou očividně lepší, tak na to Warhorse strašně dojede. Maj těžkou pozici. Ale zase Zaklínač bude fantasy v uplně jinym stylu.
  • no asi nas prekvapi az reknout je titul se bude jmenovat Zizka2030 ;) to by na ty monokultury odpovidalo.. :D
  • TheGGG
    Bude to fail. Wávra zase slibuje hory doly a pak to dopadne jak s první Mafií.
    BTW ta tráva je úplně nerealistická. Chtěl bych vidět kde by les takhle přecházel v louku, nemluvě o tom že to vypadá jak kdyby tam chodil nějaký zahradník.
  • Není to úplně pravda. Z toho co píší, se jen zatím seznamovali s enginem.
  • to ze je skyrim nejhorsi rpg historie muze rict jenom naprosto zdegenerovanej krysozmrdi ultrakreten nebo troll ale ono to nakonec vyjde nastejno.
  • Keyz
    Vlastně je fakt, že si koupil nové kolo *3*
  • No, osobně si myslm, že tahle Vávrova hra bude o něčem jiném. TES a Zaklínač jsou fantasy, zatímco Fallout je sci-fi. Tohle je však historická hra. Takových tolik nen. Navíc se odehrává v době husitství. To je v hernm průmyslu dost nevyužité. Já osobně jsem vždycky snil o hře kde si zahraju za husity. Už jen kvůli tomu mi hra stojí za koupi. Navíc Mafia vyšla stejně jako GTA3 a GTAVC. Přesto byla úspěšná.
  • vlastik.plaminek
    To zjistíš, až budete mít od šesté nebo sedmé třídy sexuální výchovu.
  • další trolovo ženský alterego, tak co sporťáku, už máš chlapa?
  • Keyz
    Podle toho co zatím víme to nevypadá na styl TES. Tedy velký svět a hodně generický. Spíš to vypadá na styl zaklínače, taky velký svět ale hodně řeší příběh a další drobnosti. Pokaždé když vyšel TES tak to bylo chyb a je chyb, ale je prostě volný svět kde si děláš co chceš. To je zase velký výhoda.
    Zase si nemyslím, že Zaklínač bude mít tak propracovaný svět co se jeho logiky týče. Byli snad v Zaklínači hajzly? *5*
  • Nas zase ucily ze monokulturni lesy prakticky neexistovali v nizsichpolohach a vsude byli smisene.
  • Skyrim jsem si užil každou minutu, mám prostě k sérii TES blízko, ale chápal jsem tu kritiku. RPGčka se docela těžko hází do škatulek, protože každé je svým způsobem unikátní. Zaklínač mi zase přirostl k srdci jinak, a protože jsem spíše na děj, hratelnost a humor, vede u mě Geralt. Ale jak říkám, jsem milovníkem RPGček, takže si rád zahraju vše. s Numenerou je tohle jednička (snad) v roce 2015 :) Do té doby budu mít co dělat se Wastelandem 2 , Z3, Sojournem a Sui Generis. A ono se určitě ještě leccos objeví.
  • No nebude to mit Vavra lehky, zaklinac 3 asi urcite vyjde dřív ale muze polozit latku dost vysoko. Spis timhle tempem se vavra trefi nekam k vydani TES VI za par let, a Fallout 4 kterej uz Bethesda kuti taky muze prilozit polinko pod kotel.
    Vavra je sympatak, takze mu preju aby mu to vyslo, i když za ty kecy vuci Skyrimu bych mu dal pohlavek:)
  • VereWolf271
    Třeba budou pěkně hořet. :-p
  • ty monokulturni lesy hruza jinak dobry
  • ja mam z toho opačný pocit jakože brutálne uspeli a chvíli nas napínají
  • Radioaktivni_surikata
    Tak znalost o zalesnění Čech z husitský doby nemám, ale i kdyby to historicky nesedělo, tak mi to bude šumák, protože narozdíl od polonahejch osob běhajících po zasněženejch vrcholcích Skyrimu to nebije do očí. Což mě přivádí k faktu, že se opět a asi už trapně oháním Skyrimem, ale Bethesdí hry obecně se k tomu vysloveně vybízej *1* A stejnak je hraju všechny. Člověk holt zápory nevnímá moc objektivně. Dobrý vlastnosti vytvářej takovou prima harmonii, ze který člověka i jedna pitomá chyba dokáže na nějakou dobu vykolejit. A je jedno, že na každou z nich tam je deset super věcí. Nevděčný vytvářet videohry, ještě, že se tím neživím *1*
  • GlaDOS
    Já z blogu chápu, že v podstatě mají položeny všechny herní mechanismy a hotové nástroje. Tudíž zbývá vytvořit jen obsah a poladit detaily. To se mi zdá docela solidní.
  • Uvidíme. Třeba to jen zatím musí tajit, nebo se to právě v těchto dnech finalizuje. Ale to mohl chvíli počkat a potom rovnou spustit fanfáry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit