Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svatá pravda, nesnáším, když je viditelnost 10 metrů a pak šílenej blur efekt. Tady mě to připadá daleko, daleko hezčí, ale tak každýmu to co má rád samozřejmě.
  • to neni husita, to je Chuck Testa! *1*
  • dabovat budu ja, ty budes v tichosti trpet jako kazdy den :D
  • Keyz
    To je možná tím, že tam není ten debilní efekt, který to rozmaže jako byl v Gothic 3 apod. Pak to vypadá divně ale pro něho možná více hezky. Tohle je prostě strom a hotovo. Lepší než rozmazaný strom.
    1. Je to nelogické
    2. Je to nepřehledné.
  • Nejen jehličnany, ale hlavně vymizeli téměř všechny lesy... Dřevo byl všudepřítomný materiál a zdroj energie. Člověk neuměl hnojit, takže používal pole jen jednou za ?4? roky, tudíž lesy vypaloval a vypaloval pro další místo... Dnešní móda zalesnění se vrátila až někdy, tuším, v 18. st.
  • conflig
    Tohle je asi jeden z důvodů, že Dan nechtěl nic oznamovat dopředu, aby předešel podobným "chytrákům"
  • Mě nejde o to, jestli je smíšený nebo ne, to nadhodil Amaroun, který je o stránku dál v zelených číslech :) . Prostě mi to přijde nepřirozené (a patrně nejsem sám) a to s kombinací s tím, že nám na základní škole říkali, že jehličnaté lesy byly dřív skoro jen ve vyšších polohách (ale nevím jak moc dřív) a tohle nevypadá moc ... horsky. Navíc je místní obrázek ostřižený o podle mě nejhezčí část vpravo. Sice je tam vidět, že se úplně přestala vykreslovat tráva, ale ty stromy jsou pěkný.
    Ale jak říkám, z herního hlediska mi to je úplně jedno, jen mi přijde správné nenechávat si podobné připomínky pro sebe, když autor kritizoval nereálnost/nepravděpodobnost klenby.
  • Keyz
    A bude to HC časový quest jako v Mafii jízda formulí přes město na čas.
  • Keyz
    Myslel jsem, že vydavatelé se vyznají a nemusí vidět trhák typu padající mrakodrap.
    Mně jako hráče zajímaví věci které se jinde nevidí anebo se hodí do dané hry nejsou vyloženě debilní.
    Tedy i padající mrakodrap mně určitě kdysi zaujal anebo něco podobného. Ale taky bych si pamatoval to, že postava něco opravdu sebere jak se píše a další drobnosti které se jinde nevidí ale člověk si to prostě pamatuje, protože to jinde není a zapadá do hry.
  • Vychazim z clanku samotneho autora a zkusenosti z herni branze a cryenginu. Z ceho vychazis ty?
  • Magister_Peditum
    No, vizáž by na to měl. *15*
  • dobre by bylo kdyby ten hrdina za ktereho se to bude hrat byl DAN VAVRA :d :D: D
  • Ta kritika není zaměřená na celou hru, ale je to prostě úder z5 za kritiku na Skyrim pro Vávru. Jestli psychicky zdraví člověk bere jako relevantní, že ve fantasy hře nejsou záchody, tak já beru jako relevantní, že v historické hře jsou špatně znázorněny ekosystémy.

    Jinak mimochodem ano - 100% monokultura to není, ale to není nikdy. Faktem ale je, že jehličnanů bylo v té době minorita v běžných nadmořských výškách.

    A ještě dodám jeden fenomén, kterého jsem si všiml: Tady to vždy vypadá strašně závažně. Ale v reálu by by to asi znělo: Hele Dane,... Sorry, že tě přerušuji, ale ehm uvažovali jste, že prostě ve středověku les vypadal jinak? (s úsměvem)
  • tak urcite kedze hovien ako ty je na svete vela
  • Dufam, ze na tej luke bude quest nazbieraj 10 lopuchov a prines ich gazdovi do kadibudky
  • Radioaktivni_surikata
    Si představ, že je. Zrovna mně stačí vylízt před chatu na zahrádku a jednu takovou scenérii vidím *3* Mimochodem les na pozadí smíšenej je, stačí se líp dívat. V tomhle rozlišení to není až tak poznat, ale já tam několik listnáčů vidím.
  • teda hoši z Warhorse. sry abych nekřivdil *3*
  • parádní 2D stromy v dálce. a to jako vážně. Dan umí
  • Tikov
    Kdybych se na chatě podíval z okna a viděl tohle, tak si skočím na oční. Rozložení krajiny je fajn, ale ty stromy vypadají prostě nějak divně- asi ta divoká různobarevnost/ stíny. Na hru je to pěkné, ale nesrovnával bych to s realitou.
  • GlaDOS
    Jsi snad jeden z oslovených distributorů, kterým byla ukázána herní ukázka? Nebo jen předpokládáš, že toho moc nemají? Protože já taky můžu předpokládat, že Half Life 3 existuje jen jako herní prototyp, i když možná bude brzy hotov.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit