Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stačí si jen přečíst co psal, není to tak těžké, uvidíš! *2*
  • Od kdy jsou ne loukách veřejné záchody?
  • Keď som pozeral mapu, kde všade husiti nalozili, tatry som iba pridal, pre plebs, keďže je tam kosodrevina, niekde pod tým muselo byť aj pásmo, kde boli ihličnaté lesy s polními cestámi a pasienkami, kráľ Žigmund musel predsa čosi žrať a iba chleb od Bratislavi to byť nemusel *1*
  • Ty toho víš asi víc než sám Vávra, co.
  • Kdyby náhodou nevěděl, tak ty mu to jistě rád povíš, že?
  • ja se obavam, protože vavra ješte zadne rpg nedelal a jestli vubec vi co to je.
  • btw, pod tatrami do 19.storocia ziadne stromy neboli, ich tam vtedy vysadili :)
  • Mám stejný názor. A hezká, uvěřitelná grafika ještě nezaručuje dobrou hratelnost, takže podobné obrázky mě nechávají v klidu.
  • Pak je vše v pořádku *1*
  • Kolik, ze je tech obrazku k dispozici? Ty vidis jen monokulturu jehlicnanu, jiny o par komentaru nize si stezuje, ze se mu tam michaji listnate a jehlicnate stromy....Tak se alespon na stromech shodnete :)
  • Nic moc, nevidím tam kadibudky, to nebude moc reálný.
  • neboj sa, podla mna to tak vypali, ze to nebude o husitoch, ani o 15. storoci, take nieco by celosvetovo nepredal ani Steve Jobs
  • Možno je to o husitských potýčkach pod Tatrami.
  • Já hlavně doufám, že tam bude dostatek záchodů *5*
  • frag.ment
    A už to jede. Vávrovi nohsledi a patolízalové začali mínuskovat jak o život :-D Jo a řeknu to na rovinu - Vávru znám jen z podcastů a z jeho článků a nemám ho rád. Mafii 1 sem nehrál, Mafia 2 se mi líbila. Tím samozřejmě nechci říct, že z jeho týmu nemůže vyjít něco kvalitního, naopak jim držím pěsti, ale k nějaké finalní podobě bude asi ještě několikaletá cesta..
  • podivej se na starsi obrazky, hajzlbudky tam mas :)
  • bude i hnojník, hurá *1*
  • Hmm super, já tedy nevím kde to je, ale monokultura jehličnanů mi v 15. století moc nesedí...
  • frag.ment
    Podobných a i daleko lepších obrázku je z CryEnginu plnej internet, nečekám od toho zatím nic. Možná je to tím, že se každej den před spaním nemodlím ke svatému Vávrovi.
  • Tak samozřejmě, podle obrázku nebudu posuzovat kvality hry, zvlášť když mě lpění na realitě zas tak netrápí. :)
    Každopádně dík za zeptání se tam, já si s Disqusem moc nerozumím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit