Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady máš odpověď http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=NjpcsWRmdSY#t=2196s
  • Viktor_H
    Marketing je pro hru z české kotliny naprosto stěžejní a žádný vydavatel ho nebude řešit někdy "potom". Zaklínač tudíž nestál 15m, ale 40m... Nevím, kolik má Warhorse ze hry hotovo, ale dejme tomu, že pro zamýšlené dokončení a distribuci bude potřeba minimálně tak 30m. To je 600 miliónů korun...
  • ...a ve Skyrimu ne? Možná jsi to minul, ale je to jedna z věcí, co Vávrovi vadila. Tak teď jsme všíchni zvědaví na jeho verzi *3*
  • no snad uz nejakeho vydavatele nasli a podepsali smlouvu, tohle jak si nekdo z EA precte zacne pochybovat
  • Přééésně to mě napadlo jako první: Jestli tam pan vávra bude mít záchody *1* *1*
  • celoush
    No ten jehličnatý les mě taky zaujal... dal jsem i dotaz na blogu, tak uvidíme zda někdo zareaguje... beru to jen jako tech demo obrázek.
  • Zaklinac 2 stal i s konzolovou verzi cca 15M $, takze do 300M se podle me hra delana v cesku muze vejit a to vcetne zachovani kvality. Samozrejme nevyhoda je, ze velky vydavatel by to bez problemu dostal na podstatne trhy na druhou stranu zase riskujes, ze ti do toho bude hodne kecat.
  • mě chvíli trvalo najít husitu i na tom obrázku, ale nakonec jsem ho objevil, za borovicí v levé části
  • Já si od válečného koňa slibuju především netypické prostředí s Husity, což samo o sobě je zkrátka fajn. A vzhedem k tomu, že Dan a ostatní tam chtějí dát fičury, které buďto budou úplně nové, nebo se prostě jen zase o kousek přiblíží realitě, je to titul, který má na to, aby byl nezapomenutelný a znovuhratelný jako první MAFIA. A to se cení. A nejlepší bude, že si asi opět každý najde to své. Někdo bude nadšen z bojového systému, jiný s převlékání, další z grafiky, pak zase někdo z hudby, architekury, volnosti, děje.... Hodně štěstí.
  • A co si myslíš, že zveřejnili za obrázek? Tenkrát lidi sr*li kudy chodili.
  • Jediná věc, která není normální jsou ty monokulturní lesy, který v době Husitské nebyly v takové míře jako je na screenshotu. Až později byly vysazovány kvůli dřevu. Pro ČR jsou typické smíšené lesy.
  • Inquisitor
    Jsem vážně zvědavej kdy a co z toho nakonec vyleze.
  • Mrkám, žádné husity nevidím :) . A nevím, jestli bylo v patnáctém století lesnictví vyvinuté jako dneska, informace o tom nevidno.
  • proč nemohli zveřejnit obrázek se záchody?
  • 3ka už bude stáť údajne 660 - neviem či v nákladoch 2ky je aj finančne veľmi správny port na XBOX 360 (údajne 650 tisíc predaných kusov oproti 1,1 mega na PC - ale to v podstate rok po vydaní - stačí porovnať napr. Mass Effect 2 na X a PS)

    ak má toto RPG mať šancu na úspech, bolo by dobré aby vyšlo na viacerých platformách, ideálne ešte aj na "staré konzoly" čo sa ale sotva stihne aj keby sa chcelo (to je imho vhodné tak do 2 rokov po nástupe nových, keď ešte user base nie je tak veľká a vývojari ešte nevyužili potenciál nového železa naplno, takže rozdiel v grafike nie je tak dramatický - Vávra tuším ale vravel, že to chce len na nové - potom to buď vznikne tak 2016, alebo ak skôr narazí to na menší trh)

    500 mega je IMHO minimum aby to nejako vyzeralo a malo aj kvalitnú optimalizáciu, scenár, hudbu a pod. - to značí milión predaných kusov je MUST - neviem či si môžu dovoliť ako Witcher pred rokmi postupne priberať rozsah a platformy - skôr do toho musi vletieť priamo
  • Není, to sou jen výtvory naší fantazie, renderujeme si jen tak pro radost přírodu podle sebe v naší mysli, přitom stojíme na pusté pláni ani o tom nevíme. Nejspíš to kluci z WarHorse okoukali z mojich představ, hajzli! Tady jeden z rendrů mojí fantazie http://www.utok.cz/gallery2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=5559&g2_serialNumber=2

    Welcome to the real world!
  • ucho
    mrkni někdy ven
  • no kolik stal zaklinac 2 ? kolem 250M ne? to by mohl zvladnout, kdyz je ochotny financovat takove zrejme propadaky jako gamescape
  • :-D
  • kdyz se mu chtelo riskovat s NWR... :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit