Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    Kowalski:
    Já vím jen o Mount & Blade: With fire and sword. Ale to je takové hodně vlažné rpg. *4*
    • Tikov
      U MB bych řekl hodně záleží na představivosti hráče, ano chybí poutavé mono/dialogy a lidé mohou být často zmatení co mohou vůbec dělat. Je to takové jaké si to každý udělá- neznám mnoho her, kde by avatar mohl být od lapky, přes kupce, žoldnéře, vazala až po krále.
      Vzít tenhle koncept, přidat charaktery postavám (momentálně jsou všechny NPC jednoznačné), nějakou AI pro vývoj postav (když vám nepřítel zajal syna tak byste měli jednat impulsivněji), přidat aktivnější nižší vrsty (hradby města mají správně bránit i měšťané, navíc by měli mít touhy po změně systému) a reálnější ekonomiku, tak by to nebylo vůbec zlé. Uvidíme jak bude vypadat Mount and Blade 2.
  • Realistické historické RPG? Bože, tys mě vyslyšel! /u Vávry nějak věřím, že tam nebude ani špetka kouzel nebo nějakého přitepleného scifi - schválně, kolik takových her vůbec je?/
  • Tikov
    Bylo by fajn, kdyby byly souboje postavené na principu Mount and Blade- jen snad že bez myši by to mohlo být dosti kostrbaté
  • Žeby konečne poriadne RPGčko držiace sa historických reálií , bez kúzel , drakov a homosexuálnych elfov ? Ak áno tak to s radosťou zvolám hallelujah a začínam sa nezriadene tešiť *1*
    • Hairy_Ass
      Jo, bylo by to fajn. A kdyby to vzali opravdu seriózně, tak by se i v těch historických případech našlo plno námětů na skutečně nápadité questy. Jaj, kdyby to tak bylo něco jako OFP ze středověku, to by byl nářez! *14*
      • že by tě jako jednou pořádně majzli mečem a přišel bys o ruku ? To snad ani radši ne *4*
        • Hairy_Ass
          To ne, tak dvě rány. *1* Ale teď vážně, myslel jsem spíš tak rozsáhlé sandbox středověké bojiště.
  • prestigo88
    no první nástřel vypadá moc dobře, ale bude to multiplatforní RPG, takže uvidíme co z toho nakonec vyleze
  • B.o.b
    Já nejsem RPG hráč, ale je to Dan Vávra takže uvidm jak to bude vypadat.
  • dijkstra
    No kdyby to bylo něco na způsob Sapkowskeho Narrenturm tak bych se nezlobil, ale pořádně těšil.
    • Kr.Pa
      správná poznámka +1
  • Snad se dočkáme dalšího Mount & Blade, tentokrát víc RP. Vůbec by neškodilo ani MMORPG s historickými reáliemi a bez kouzel *1*
    • Mount & Blade je mnohem víc RP než všechny Fallouty, Neverwintery nebo Baldury.
    • Bojím se, že by to hrálo jen pár nadšenců (vč. mě *1*). Ale nebyl by to špatný nápad. Místo pořád nějakých Thrallů, Gandalfů a mistrů Jedi by bylo fajn dostat od krále Vladislava II. úkol dobýt třeba řádové město Královec atd.
      • Přemysl Otakar II. dobyl a založil město Královec (Konigsberg) Kaliningrad ne Vladislav II. :-)
  • Článek fajn, ale co je spoileroidního na tom co studio (asi) vyvíjí za hru?
  • určite spozorniem ohľadne tohto štúdia...

    original war dodnes hrávam... herné mechanizmy v tejto hre DODNES nemajú konkurenciu... tak som úprmine zvedavý čo sa pánom podarí tentokrát...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit