Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Vávro, víte že již existuje firma WARHORSE GAMES ? není to tedy warhorse studio, ale stejně.
  • http://www.youtube.com/watch?v=6oWSWDJcug4
    tak som si predstavoval inquisitora ako by mal vyzerat z umeleckej stranky predstavte si to spojenie príbehu a tej umeleckosti sveta akokeby o bol zaklínač 3 .Ta hra sa vola hellion -mystery of inquisition.Je od byvalych vyvojarov zaklínača to aj hned vidno však pozrite na tu atmosferu alebo katedralu ,kostol, autenticke spravanie ludi interiery ,exteriery hned vidime že si daju na tom zaležat ale jedna trošku hršia informacia tato hra bola vo vyvoji skoro štyri roky mala vyjst tento rok ale cez leto 2010 bola zrušena respektive lepšie povedane prerušeny vyvoj kvoli vydavatelovi verim že hraraz vyjde lebo ma potencial lebo tak som si predstsvoal inuisitora .Tato hra ma sa mala odohravat zhruba v 11 lokaciach europy typujem francuzsko ,anglicko,rím,nemecko,uhorsko,prusko ,španielsko,byzantie,možno aj niečo severske ako švedsko alebo pobaltske lebo aj tam boli vtedy hanzovne mesta a teraz príbeh bol zaujimavi ako skutočny inquistor ktory z kacirov pomocou exorcizmu vyjima satana alebo demonov.Ked už robily na iquisitorovi 10 rokov tak si taky svet nezaslužil. Pozrite video na začiatku priložene vy praví budete prekvapeny a potešeny.Preca by takuto hru nezahodily no nie.....
    • 13_11
      Díky za upozornění - o tom jsem vůbec nevěděl!
      I v dalších videích se dá atmosféra jenom krájet: video 1, video 2. Styl předváděcího videa mi přijde, jako by se Thief objímal s Anachronoxem. Modlím se, aby to někdy vyšlo.
  • Vzpominate si nekdo na Inkvisitora? Jaka to mohla byt pecka, kdyby se to obeslo bez bugu a zastaralych prvku? I presto vsechno me to bavilo, tak doufam, ze neco podobneho tu bude provedene v dokonalost.
  • zaklínač 1,2 tu sa da jedine povedat že ide o autenticky stredovek a klasicke temne stredoveke fantasy hra ktora ako jedine ma fakt ozajstny príbeh , zvraty, politika, afery, sprisahania, pogormy, vojna , nie ako hry typu dragon age, two worlds, oblivion, ... kde hlavny cile len mlatenie a zabijanie potom ma najosobitejšiu grafiku alebo umelecke stvarnenie sveta same detaily...nie je to puste a klasicke fantasy priam suvisi so stredovekem čiže nech je tam magia ,mytologicke bytosti bohovia to je pravy stredovek zahady alebo mystika .A nie toto je prave fantasy že pride hrdina ktroy zachrani svet pred zlom typicka modernizacia a ked maju nemci alebo poliaci na pekne stvarnenie sveta tak maju aj češi....za wiedzmina...
    • Hairy_Ass
      vďaka za podporu. *4*
  • máme klasicky stredoveky fantasy gothic 1 a 2 ktory to začal v terajšom vrchole pokračuje zaklínač 1,2 v autentickom fantasy stredoveku čiže nemci,poliaci a teraz nasleduju češi .Lebo tieto dve hry jedine dokazali vzbudit dojem stredoveku ,príbehu ,atmosfery a umeleckosti sveta.Len jedna vec mi nejde dohlavi už davno sme mohli mat rpg poctive myslim inquisitora ktory sa robil 10 rokov pritom ma poctivi príbeh atmosferu a hudbu ako gothic a zaklínač ale nechutne umelecke prazdne spracovanie čo vzbudzuje pocit kacírstva v takejto hre tak si odbit hru a ešte ked prejdete zaklínača 1,2 ktory ma najkrajší najautenticjejší svet je to smuten čiže by som bol aj za remake inquisitora do neizotmerickeho pohladu z 3. osoby kde by svet navrhovali umelci preto lebo si to ten príbeh zasluži ja to nenazívam grafikou ale umelecka stránka sveta lesy ,hrady,mesta,príroda,krčmy na požitok pozerania ktory vzbudzuje pojem živého stredovekeho umeleckeho maliarstava ..páni niečo poriadne historicke fantasy očakaávam verím že to splníte na poriadnom engine.....
    • Souhlasím s tím, že svět by měli navrhovat umělci...tedy jak to chápu já, dám na art! O příběh se nebojím, doufám ve Vávru, ač se tu rozebírali jeho drsnější a hulvácké způsoby komunikace (kritika Level atd.) Na to kašlu. Také doufám v real, nebo jak tu někdo psal, být žoldákem v bitvě, no jasně, nemusím hrát za hrdinu co byl předurčen spasit svět, zrůdných příšer mám dost a magie snad zlehka. Vivat Sapkowski. Dokážu si představit i svět, kde můžu zjistit, jaké to bylo být stavitelem kostelů v 15.století, obchodníkem, nebo doktorem, ale to už jsem asi odplul...Takže ať mají kvalitní engine, koncept-art a animaci. Jo a debaty o datu vydání mě fakt baví, prt o tom víme, ale asi jsou teprve na startovní čáře, takže vykopávám: Vánoce 2013? *15*
    • Hairy_Ass
      Je otázka, co si kdo představuje pod pojmem "středověká fantasy", ale tady tím spíš vzbudili naděje, že se dočkáme nějaké ryze "realistické" středověké hry. Pokud vím, tak je tady zatím jen M&B a (když vynechám sci-fi prvky) tak i AC, pozn. beru v potaz jen úspěšnější hry a ne strategie, různé hry od History Ch., atd. Takže prostor pro podobnou hru tu stále je.
  • ma nekto odkas na stazeni na tu hru ? *5*
    • http://www.youtube.com/watch?v=woySeSNBL3o&feature=related
  • No...zajmavé téma, to určitě, pokud se hra bude odehrávat ve zmíněném období a "místě"...i když přeci jen ruku na srdce, nemyslím si, že todle by bylo téma co osloví širší světové publikum, v tédle hře bych neočekával klišoidní "pastevcovi zmasakrovali rodinku bídáci, tak vzal hrábě a nakopal jim pr-de-l, při tom zjistil, že byli ovládáni mocným démonem a tak se vydal na cestu sebeobětovaní, zachránil při tom deset panen (6 přivedl do jiného stavu takový to byl chlapák) a při velké bitvě na nejvyšší hoře světa dal tak mocný pravý hák, že ztělesnění veškérého zla nápadně připomínající Justina Biebera kříženého s Lada Gaga padlo s pláčem do propasti která ho vyhodila za hranice vesmíru) takže oslovení mladšího publika (i třeba českého, které ani neví kdy vznikla ČSR) je skoro až minimální, pro zahraničí možná až moc nudné(?)...i když jsou východní hry zakládající se na realitě (stalker) nebo vymyšlené (metro33) co měli úspěch, ale tam bylo hafo mutantů (alespoň u metra, u stalkera tolik ne a jak to přidávalo na kráse...méně je někdy více) nicméně si myslím, že bez "fireballů"to tak velký úspěch mít nebude...
  • Mam za sebou par let ve vyvoji her a Dana znam. A vypada to, ze i par lidi z jeho tymu. O pribeh a zabavu se nebojim. Na to urcite Dan ma. Neni asi genialni spisovatel, ale dobry urcite je a drzi si vynikajici prehled castym hranim a zkoumanim ruzne konkurence. To se paradoxne moc casto nevidi. Nekteri leaderi hry nehrajou vubec a nebo se zaobiraji jen velmi uzkym spektrem. Pokud sehnal prachy a koupi slusnou technologii (Unity, Unreal, CryEngine atd.), tak uz chybi jen lidi a drzim palce, at da do kupy pevne jadro na preprodukci. Zbytek "workeru" uz se da sehnat relativne snadno. Jestli to v UK zabalim a vratim se do CR, bude 100% prvni, u koho se budu snazit dostat praci. Velka cast lidi z oboru co znam, milujou RPG a nikdo zatim nemel sanci na nejakem delat. Ja sem na tom bohuzel stejne *9* A jestli je moznost delat na jednom s Danem, tak to rozhodne beru ! *14*
  • Že bychom se dočakli herní realizace Sapkowskeho trilogie Narrenturm, Boží bojovníci a Lux Perpetua? :)
  • Tohle studio ma urcite sanci na uspech. Vavra neni blby a kdyz ho trochu zkroti klidas Klima, bude to v pohode :) Stejne tak investor si to zrejme dost pojistil, vsak Vavra uz tohle studio skoro oznamoval kdysi..

    tema je rozhodne zajimave, RPG zanr neni preplneny.

    jen se bojim, aby je nesejmuly problemy s vyvojem..

    nk
    • Jo pan Klíma to je kliďas. Ten klidně najímá lidi i když ví že jim nemá jak zaplatit. Mám s ním svoje zkušenosti z altáru, doufám že se toho podvodníka rychle zbaví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit