Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud tedy to že je gta úspěšné neznamená že je to kvalitní hra, co to teda znamená *15*
  • Mafii jsem hrál pár hodin, u GTA SA jsem strávil několik měsíců. Domnívám se že Vávra na to plive prostě proto že to mafii dalo na perdel.
  • Nato jsou dva názory.
    1 - mafia 2 je shit, protože to sebrali Vávrovi.
    2 - kdyby to nesebrali Vávrovi nikdy by to nedodělali.
  • Jo pan Klíma to je kliďas. Ten klidně najímá lidi i když ví že jim nemá jak zaplatit. Mám s ním svoje zkušenosti z altáru, doufám že se toho podvodníka rychle zbaví.
  • Pane Vávro, víte že již existuje firma WARHORSE GAMES ? není to tedy warhorse studio, ale stejně.
  • 13_11
    Díky za upozornění - o tom jsem vůbec nevěděl!
    I v dalších videích se dá atmosféra jenom krájet: video 1, video 2. Styl předváděcího videa mi přijde, jako by se Thief objímal s Anachronoxem. Modlím se, aby to někdy vyšlo.
  • http://www.youtube.com/watch?v=6oWSWDJcug4
    tak som si predstavoval inquisitora ako by mal vyzerat z umeleckej stranky predstavte si to spojenie príbehu a tej umeleckosti sveta akokeby o bol zaklínač 3 .Ta hra sa vola hellion -mystery of inquisition.Je od byvalych vyvojarov zaklínača to aj hned vidno však pozrite na tu atmosferu alebo katedralu ,kostol, autenticke spravanie ludi interiery ,exteriery hned vidime že si daju na tom zaležat ale jedna trošku hršia informacia tato hra bola vo vyvoji skoro štyri roky mala vyjst tento rok ale cez leto 2010 bola zrušena respektive lepšie povedane prerušeny vyvoj kvoli vydavatelovi verim že hraraz vyjde lebo ma potencial lebo tak som si predstsvoal inuisitora .Tato hra ma sa mala odohravat zhruba v 11 lokaciach europy typujem francuzsko ,anglicko,rím,nemecko,uhorsko,prusko ,španielsko,byzantie,možno aj niečo severske ako švedsko alebo pobaltske lebo aj tam boli vtedy hanzovne mesta a teraz príbeh bol zaujimavi ako skutočny inquistor ktory z kacirov pomocou exorcizmu vyjima satana alebo demonov.Ked už robily na iquisitorovi 10 rokov tak si taky svet nezaslužil. Pozrite video na začiatku priložene vy praví budete prekvapeny a potešeny.Preca by takuto hru nezahodily no nie.....
  • Vzpominate si nekdo na Inkvisitora? Jaka to mohla byt pecka, kdyby se to obeslo bez bugu a zastaralych prvku? I presto vsechno me to bavilo, tak doufam, ze neco podobneho tu bude provedene v dokonalost.
  • Hairy_Ass
    vďaka za podporu. *4*
  • zaklínač 1,2 tu sa da jedine povedat že ide o autenticky stredovek a klasicke temne stredoveke fantasy hra ktora ako jedine ma fakt ozajstny príbeh , zvraty, politika, afery, sprisahania, pogormy, vojna , nie ako hry typu dragon age, two worlds, oblivion, ... kde hlavny cile len mlatenie a zabijanie potom ma najosobitejšiu grafiku alebo umelecke stvarnenie sveta same detaily...nie je to puste a klasicke fantasy priam suvisi so stredovekem čiže nech je tam magia ,mytologicke bytosti bohovia to je pravy stredovek zahady alebo mystika .A nie toto je prave fantasy že pride hrdina ktroy zachrani svet pred zlom typicka modernizacia a ked maju nemci alebo poliaci na pekne stvarnenie sveta tak maju aj češi....za wiedzmina...
  • 13_11
    Jazyková odbočka:

    Nikdo nemá rád chytráky a tak vůbec (já vím), ale nedá mi, abych neopravil těch několik z vás, milovníků staré češtiny, kterých není málo a píšou i sem na Games. Pokud vám doopravdy nestačí vztažné zájmeno ‚který‘ a rádi používáte ‚jenž‘, používejte jej aspoň správně.

    Rychlokurz staročeského zájmena ‚jenž‘ --> Následující tvary uvádím pouze v singuláru a plurálu nominativu (prvního pádu), protože se na internetových diskusích používají nejčastěji a taky nejčastěji se v nich chybuje: jenž/jež/jež (sg. mužského rodu/ženského/neutra) a již/jež/jež (pl. mužského rodu/ženského/neutra). Klidně staročesky, ale česky!
  • Toto je reálné, pokud mají vývojáři v kapse peníze na celý vývoj - pokud si budou muset najít distributora, který bude vývoj financovat, tak prostě budou dělat to, co jim řekne :-(
  • Souhlasím s tím, že svět by měli navrhovat umělci...tedy jak to chápu já, dám na art! O příběh se nebojím, doufám ve Vávru, ač se tu rozebírali jeho drsnější a hulvácké způsoby komunikace (kritika Level atd.) Na to kašlu. Také doufám v real, nebo jak tu někdo psal, být žoldákem v bitvě, no jasně, nemusím hrát za hrdinu co byl předurčen spasit svět, zrůdných příšer mám dost a magie snad zlehka. Vivat Sapkowski. Dokážu si představit i svět, kde můžu zjistit, jaké to bylo být stavitelem kostelů v 15.století, obchodníkem, nebo doktorem, ale to už jsem asi odplul...Takže ať mají kvalitní engine, koncept-art a animaci. Jo a debaty o datu vydání mě fakt baví, prt o tom víme, ale asi jsou teprve na startovní čáře, takže vykopávám: Vánoce 2013? *15*
  • Skús si prečítať svoj pôvodný príspevok , skutočne sa ti nezdá že ide trochu zcestné rozoberanie niečoho o čom nič nevieš ? Vpodstate si celý projekt odsúdíl a onálepkoval a to nie moc lichotivo hoci je podla všetkého ešte len vo fázi pre-produkcie , čo mne úplne rozumné nepríde . Je mi lúto ak sa ti zdá že ti vkladám do úst niečo čo si nepovedal/nenapísal ale prečítaj si svoje príspevky a posúď sám *3*
  • Zcela upřímě..co je pro tebe "Navážení se?" Psal jsem co je otázkou a co by tam mohlo podle mne být (či co bych tam já chtěl). A myslím si, že poznámka na potencionální neuspěch tak vyjmečného titulu je na místě. Neřešil jsem to, že ta hra bude špatná...Zcela upřímně, zdá se mi, že to moc žereš ;-) Takže mi nevkládej do úst jakousi imaginární kritiku, jenž neproběhla. A o tom co je pro koho debilní se tu opravdu hádat nehodlám. *3*
  • Hairy_Ass
    Je otázka, co si kdo představuje pod pojmem "středověká fantasy", ale tady tím spíš vzbudili naděje, že se dočkáme nějaké ryze "realistické" středověké hry. Pokud vím, tak je tady zatím jen M&B a (když vynechám sci-fi prvky) tak i AC, pozn. beru v potaz jen úspěšnější hry a ne strategie, různé hry od History Ch., atd. Takže prostor pro podobnou hru tu stále je.
  • máme klasicky stredoveky fantasy gothic 1 a 2 ktory to začal v terajšom vrchole pokračuje zaklínač 1,2 v autentickom fantasy stredoveku čiže nemci,poliaci a teraz nasleduju češi .Lebo tieto dve hry jedine dokazali vzbudit dojem stredoveku ,príbehu ,atmosfery a umeleckosti sveta.Len jedna vec mi nejde dohlavi už davno sme mohli mat rpg poctive myslim inquisitora ktory sa robil 10 rokov pritom ma poctivi príbeh atmosferu a hudbu ako gothic a zaklínač ale nechutne umelecke prazdne spracovanie čo vzbudzuje pocit kacírstva v takejto hre tak si odbit hru a ešte ked prejdete zaklínača 1,2 ktory ma najkrajší najautenticjejší svet je to smuten čiže by som bol aj za remake inquisitora do neizotmerickeho pohladu z 3. osoby kde by svet navrhovali umelci preto lebo si to ten príbeh zasluži ja to nenazívam grafikou ale umelecka stránka sveta lesy ,hrady,mesta,príroda,krčmy na požitok pozerania ktory vzbudzuje pojem živého stredovekeho umeleckeho maliarstava ..páni niečo poriadne historicke fantasy očakaávam verím že to splníte na poriadnom engine.....
  • No , RPGčka sa našťastie nemusia držať len mantinelov ktoré nastavili kedysi dávno ešte papierové DADčka , úprimne ani neviem prečo by tam mali byť nejaké povolania , stačilo by mať postavu ktorá sa dá smerovať dajme tomu na boj na diaľku alebo zblízka , prekecávanie atd. Navyše to tvoje " nikto by to nehral" som bral akože narážaš na potencionálny komerčný úspech a v tom sa to dá k Total waru prirovnať dobre , je tu proste publikum ktoré o historickú autenticitu proste stojí.
    A len tak mimochodom , je mi v podstate jedno do koho alebo do čoho sa navážaš ale ide o to , že ani nevieme ako sa tá hra bude volať alebo kedy vyjde a ty už tu kritizuješ herné mechanizmy . Len preto že máš obmedzenú predstavivosť a nevieš si to predstaviť , poprípade pretože sa ti tvoje vlastné fabulácie nezdajú dosť " cool " . Reagoval som preto pretože tie tvoje " námitky " sú proste debilné , nie preto že by som nesúhlasil s ich obsahom *4*
  • Jak sám naznačuješ - nejsme na západě, jsme v ČR (jiné poměry, jiná mentalita, jiné priority). Je to jeho názor, na který má plné právo, a pokud to připadá vydavatelům časopisů dost atraktivní, tak nevidím důvod, proč by se s tím mělo něco dělat.

    Prostě to nečti a tečka.

    P.S.: To, že je např. GTA úspěšné, neznamená, že je to kvalitní hra... A i kdyby snad byla většinou lidí brána jako kvalitní inteligentní zábava, žádný patent na objektivní pravdu neexistuje.
  • O nás Češích nejvíc vypovídá to, co tady produkuješ ty, proboha... Už fakt zalez, je mi trapně za tebe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit