Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neumím říct jak moc mě dark souls chytlo, snad jen, že ač zarytej antikonzolista jsem si před týdnem pořídil ps3 kvůli Demon's Souls - nemohl jsem dál žít s pocitem, že někde tam venku je ještě neco podobnýho a já na to nedosáhnu :)
  • Já už to chci. Betu jsem vynechal, abych se o nic nepřipravil, ale pokaždé když si vzpomenu na ten zážitek z demon souls a dark souls, tak bych si přál opravdu víc.
  • Jack1947
    Treba az druhym dilem, tomu venuji vice pozornosti... treba. *7*
  • michelangelocz
    Dark Souls je snad ve vsem lepsi Demon's – otazka je, jestli se bude historie opakovat. Ja v to pevne doufam. To ze hrani samotny opet nebude prochazka ruzovym sadem je uz snad celkem jasny... Jenze Souls jsou taky o pribehu a ten z traileru at uz z Demon's nebo prvnich Dark salal spolecne s atmosferou. Novy Dark se zatim prezentuji docela jinak a to me trochu znervoznuje.
  • kdy to ma vyjit ?
  • kennyB
    Těžší??? Víš, jakou jsem měl makačku se Smoughem a Orsteinem v jedničce??? *1*
  • Mel by byt tezsi, hraci uz mají natrenovano z prvniho dilu.
  • Malleth
    To už je dneska jasný každýmu, kdo hrál betu. Tam se umíralo jedna radost
  • God-of-War
    Diky bohu.
  • Jednička je pro mě HRA desetiletí. Nemůžu se dočkat dvojky.
  • hlavne aby fungoval coop pres steam.. obtiznost je me ukradena delaj to japonci takze to bude tezke i kdyz reknou, ze to zlehcili navic by to prineslo vetsi komunitu.. etc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit