Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz trochu neskoro, ale....
    niektore moby potesili, niektore sklamali (psy, krysy, buldogy)
    zbytocne velke (0,5 sekundy) oneskorenie krytia po stlacenie klavesy (DS1 ovela nizsie)
    trochu recyklacie (Ornstein)
    ale inac super
  • ked vas ta hra nebavi tak ju nehrajte a nezvratkujte tu na nu
  • ruthan
    Ja jsem muj nazor na tuhle serii vyjadril tady:
    http://www.ceskemody.cz/clanky.php?lng=1&clanek=66
    • irdzi
      Hele nadávat na první Darksouls a navíc s těma argumentama co uvádíš je totálně mimo mísu (neříkám že tahle 10ková recenze na 2ku je úplně v pořádku-ale bavíme se o jedničce)...Schopnost lidí psát převážila nad schopností číst:) a v tomto případě i hrát :)))
      Už jsem ti to psal i pod ten tvůj "blábol" (nezlob se - moje subjektivní hodnocení tvýho výplodu) - dohrál jsi tu hru?
    • Když někdo něco naprosto nepochopí, ok, to se stává. Ale že se tím VYCHLOUBÁ, to fakt není normální *3* Snůška nesmyslů, ostatně viz komentáře pod "názorem".
    • XXHUGOXX
      Súhlasím s recenziou !
    • Tím ses tady fakt chlubit nemusel. Ta zvrácenost, kterou jsi napsal, by neměla být dále šířena.
      • je to iny pohlad, treba sa zamysliet
  • Corvus
    Zajímalo by mě zda se dá hrát čistě offline bez vzkazů hráčů a hlavně bez toho, aby mi do mé hry lezli cizí hráči... Ve všech recenzích/preview jsem se zatím jen dočetl, že je to super, že člověk může být povolán nebo si povolá pomoc, ale mě ani jedno nezajímá a rád bych se od těchto možností zcela dobrovolně odříznul. Je v menu nějaká taková možnost? Díky za info!
    Jinak hru mám předobjednnaou a těšám se na Black Armour edici ve steelbooku :)
    • xH4wK
      Ano je to mozne, steam v offline mode ;)
    • kennyB
      Tím ale přijdeš o polovinu zábavy, rad a tipů a také o boje v arénách. Jinak ve hře žádné vypnutí online režimu snad opravdu není.
    • Možnost je asi jedině odpojení konzole od internetu :), nebo když vypadne spojení se serverem tak neobnovovat :). Přepínátko v menu asi není.
  • Takze zas niekto dostal pekne pomastene, ze???
  • Otázka pro autora: Proč do článku dáváte foto z propagací a ne reálné obrázky. U DS2 to je totiž propastný rozdíl v grafice, co třeba ona kampaň za klamavou reklamu ohledně této hry?
  • Super overrated. Je to těžký ? Super, tak na to plácnem 10/10. :D Nechápu. První Dark Souls je nehorázně špatně udělaná hra.
    • nejspise jsi nepochopil nektere principy prvniho dilu, a nebyl jsi ochoten hrat podle pravidel. proto ti muze prijit ze je hra udeana spatne...
    • Co konkrétně je na ní špatně uděláno?
    • Olorin
      Ještě jsem nezkoušel DS 2 ale zatím z toho mám stejný pocit *4*
  • Jsou v téhle hře vůbec nějaká npc, která si nechtějí s vašich vnitřností udělat nafukovací hračky? Respektive existujou ve hře nějaké dialogy nebo je to celé jen o boji?
    • öbcas nekdo, kdo vypada jak v transu (stoji jak tvrdy Y, i kdyby trakare padaly, urcite to neni vasi pritomnosti) prohodi par vet

      aspon tak to bylo v jednicce

      je to vic rpg jak diablo, ale je to vic akcni hra jak rpg (sice to nejde umlatit na hrubo, ale je to vicemene o tom vycihat si diry v obrane soupere, je to takovy vecny hledani exploitu)
      • Asi to vyzkouším ale bez pořádného příběhu a dialogů to moc RPG nebude. Btw. Diablo bylo docela super dokud nevyšla trojka. Dodnes mě mrzí těch těžce vydělaných 1200 korun. Větší kravinu jsem snad ještě nehrál.
  • imo meli to udelat tak že když respawnujete nepratele u bonefire, tak by vam uz podruhe nemeli davat souls
    • A co farmareni ? :)
  • Neví někdo jestli bude dark souls na PC v češtině ?
    • Na co prosím tě? Příběh tam žádný není a na těch pár slovíček si vystačíš se slovníkem... aspoň se naučíš anglicky. V dobách kdy se ještě učila na školách ruština jsme se slovníkama louskali adventury naprosto běžně, a jak jsme pak mezi vrstevníkama zářili *1*
      • WhySoSad
        Prej příběh není, ty vole... *7*
        • Má častečně pravddu, příběh je tam jenom částečně nastíňen, a moc se člověk o tom ve hře nedozví.
        • kennyB
          Elpina je lepší si nevšímat. Podle něho je tahle hra totální shit, v kobkách je pro něho až moc velká tma a boje jsou tu prý odfláknuté *1*
          • "Jak to špinavý?!" O bojích jsem nic neřikal. Hru jsem nehrál, takže nemůžu soudit *3* Ale to o příběhu jsem četl z vícero míst že je tam jen na oko...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit