Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tushan
    aha takže nakonec nebudou všechny konzolové hry srajdy co *7* *1*
    osobně je 10/10 moc už jen za technické zpracování které je imho nic moc
    • XXHUGOXX
      Ako keby boli hry len o tom. Ide predovšetkým aj o ten zážitok, tak dajte pokoj s grafikou.
      • Stillson
        Nemám nic proti grafice Dark Souls, ale uznej,že hra na rok 2014 vypadá dosti uboze. Samozřejmě nepotřebuju aby tam byla tuna efektů,vybuchující domy a takovýhle kraviny :D to ať si nechaj do CoD. Ale myslim,že kdyby byl svět košatější více živější, tak by z toho měl člověk ještě lepší pocit.Jsou místa,která vypadají v DS parádně, ale potom jsou místa,kde si připadám jak v nějaké alfa verzi hry z roku 2005.
  • Opět smutná recenze.
  • Tak koukam ze ta 10 je zase pekna Alesovina. Jeho recenze pro me zacinaji mit vahu jako filmove recenze od pani Spacilove....
    • Přesně. Po světě to dostává takovou čočku a tady desítku. http://www.metacritic.com/game/playstation-3/dark-souls-ii
  • Hnisavec
    Ak si nejaká hra zaslúži 10/10 je to práve Dark Souls...a PC frfľoši buďte vôbec radi, že Vám tú sériu PS3jkári vytiahli z malej hardcore ázijskej hry pre 100tisíc ľudí, do mainstreamu, dvoch pokračovaní a na tri platformy.....už by bolo načase, aby ste to i vy miesto warezu oplatili rovnakým dielom....
  • 10 fakt ne. Je na tom hrozně vidět, že publisher nechal vyměnit kreativního ředitele. Je to SKORO Dark Souls, což je super, ale pořád jenom skoro... Taková odřená devítka maximálně.
    • Aj ty by si tie 2 body rad doplnil keby sa ti niekto revansuje.
  • P1trs
    Hraju na PC s gamepadem a uz jsem asi daleko za pulkou, schvalne jsem po vydani jeste nekolik dni pockal, aby opadl ten hype, co jsem citil. Kazdopadne 10/10 si to nezaslouzi. Nekolik hodin jsem stravil jen tim, abych nasel program, co mi rozchodi pravou packu u gamepadu, abych mohl ovladat kameru...
    Co me jako prvni neuveritelne vytocilo a tahne se to celou hrou je nejaky podivny hitbox postavy a utoku monster. Dost casto se stane ze ocividne se utoku vyhnete, ale stejne dostanete zasah. Zvlast ten prvni hroch... Moc se mi nelibi jak postava beha a tak nejak podivne krouti rameny.
    Pribeh oproti jednicce je nejaky nezajimavy, postavy mi reknou, kdo jsou, co delaj, co bylo driv, ale nejak mi tam chybi tajemno a touha zjistovat, co se v tom svete stalo/deje. A vubec mi prijde, ze tam tech NPC je nejak moc.
    Vzhled lokaci moc nenadchne. Pocit, kdyz jsem poprve videl Anor Londo se tentokrat nekona.
    Doufal jsem, ze vylepsi crafting itemu, ale naopak je to jeste primitivnejsi. Docela otravne je neustale poskozovani zbrani, takze ackoliv mam svou oblibenou, tak si ji musim setrit na bossaky a pouzivat jinou, coz zabavu spis ubiji a ten item na obnoveni durability to vubec nekompenzuje. Vesmes vsechny konzumovatelne itemy se snazim moc nepouzivat, protoze co kdyz narazim na oblast, kde je budu opravdu potrebovat ze? Zvlast ty kterych neni nekonecny mnozstvi u vendora. Takze jediny item co si uzivam je Lifegem.
    Obtiznost hry je OK. Imo dvojka neni jednodussi nez DS. Ale trochu mi vadi umele zvysovani obtiznosti tim, ze jsem nucen behat s pulkou HP. Dale oproti DS se tu dost casto musite vyporadat s vice monstry najednou. To je nekdy hodne frustrujici, jelikoz po jednom by je nebyl problem sejmout, ale vzhledem k podivnemu hitboxu me zablokuji u zdi a tim to konci.
    Vzhledem k tomu, ze bez stitu nedam ani ranu, tak pochodne jsou k nicemu. Opravdu nechapu proc je potreba ji pokazde zapalovat...
    Dalsi nesmyslna zmena je potreba se vracet do zakladni lokace kvuli levelovani a zlepsovani estus flasky, ale to je jen detail, vzhledem k tomu, ze se da vsude teleportovat.
    Dale ukazatel staminy se v boji neda sledovat. Ikdyz vypada hezky, tak bych uprednostnil neprehlednutelny osklivy ukazatel z jednicky.
    Ale celkove je hra na dost dobre urovni. Bossove jsou asi nejlepsi cast hry. Hodnotil bych 8,5/10. Vypsal jsem jen nedostatky. Par vylepseni se najde, ale Miyazaki je jen jeden.
    • 1. gamepad: Několik hodin? Nechlubil bych se, ale budiž. Každopádně pro někoho, kdo použil Xinputemu již v jiné hře, otázka vteřin.
      2. hitbox: Hroch je s v i n ě a tréning dělá šampiony.
      3. příběh: Řežba potřebuje příběh? Za mě, nepotřebuje.
      4. vzhled lokací: DS2 jsem ještě nedohrál, přesto srovnávat chci. Od Anor Londo mě DS1 už nebavilo tolik. Wau, velký město, kde hra přestává být výzvou. Jo, pamatuju si na hnusný lučištníky a relativně těžký duo bossáků…, a pak už máš nějak teleport a lokace jsou více a více uměleckÉ a nudné… Pro mě to tak fakt bylo, v DS2 zažívám pravý opak. Start nic moc, ale už to hoří pěkně.
      5. Crafting, nebo spíš to poškozování zbraní: Prostě herní mechanika – vyplatí / nevyplatí. S lifegemy si na normal vystačí nejspíš každý. Bordelu v inventáři se nijak nezastávám…
      6. Obtížnost, respektive uměle nastavovaná obtížnost: Jedničku jsem dohrál (jednou), obecně jsem skilled hráč, skromný, a říkám, že když jdeš dobře, prsten, který tě uchrání před mrtvou formou a ztrátou duší, získáš relativně brzy. Relativně, poněvadž existují borci, co chcípnou na čemkoliv...
      Ostatní poznámky nechám bez odezvy, není to nic zásadního, DS2 je super gamesa!
  • Otázka pro autora: Proč do článku dáváte foto z propagací a ne reálné obrázky. U DS2 to je totiž propastný rozdíl v grafice, co třeba ona kampaň za klamavou reklamu ohledně této hry?
  • Ono po recenzií a hodnotení TW: Rome 2 (9?!?) už sa tu ozaj nedá na recenie spolahnúť a rozhodnutie kúpiť/nekúpiť nepripadá do úvahy. Otázne je, aký účel potom vlastne tá recenia má *9*
    • Jaký účel má?
      Abyste se tu měli o čem všichni tak výživně dohadovat ;)
    • Recenzi na Rome 2 psal taky Aleš Smutný.
  • Super, rano som si preobjednavku vyzdvihol, prave som prisiel domov z prace a idem na to! Akurat skoda ze zrovna tento vikend musim do prace -.-

    Inak, ta poznamka o objednavani Demon Souls ked sa este nepocitalo s celosvetovym vydanim... Bohvie kolko dalsich podobnych potencionalnych peciek takto niekde v Japonsku caka na svoje celosvetove vydanie a nikto sa do toho nema, pretoze si myslia 'to ti zapadniari urcite hrat nebudu!' Ja viem, ze presne to si mysleli ludia z Atlusu ked sem konecne dostali Demon Souls. 5 rokov dopredu a voila!
  • Tak jsem také včera Dark Souls 2 rozehrál a jako veterán předchozích her jsem sáhl hned ze začátku po classe Deprived ... a povím Vám nevím jestli to byla nejšťastnější volba :D. Deprived začíná tentokrát úplně holej, nemá ani nic v rukách a všechny attributy má pouze na 6 ... kdy i short sword vyžaduje 7 sílu a 10 obratnost. Tak mne to stálo asi 50 smrtí než jsem se vyšvihnul abych třímal alespoň Fire Long Sworda a Kite Shield. Alespoň takhle ze začátku mi přijde namíchání nových úprav mechanik že se snaží aby hráč nebyl za žádných okolností v klidu :). U Demons Souls i Dark Souls 1 vždy dobře fungovalo hned ze začátku zainvestovat pár bodů do Staminy a sehnat štít s 100% physical resist a mohl se člověk hned procházet celkem v poklidu alespoň mezi řadovými nepřáteli. Ve dvojce se zatím zdá že snad ani štít s 100% physical redukcí nebude (jsem však na začátku, doufám že tam nějaký bude :D), takže hráč nemůže být v klidu ani když má lepší štít, životy prostě postupně ubývají (třeba že má štít s 90% redukcí), Estusů je zpočátku málo .... zatím jsem našel 2 úlomky, takže mám 3 nabití (už to není dáno bonfirem), jak se zbraně neopravují za duše ale automaticky tak se strašně rychle opotřebovávají a je třeba ssebou na delší výpravy nosit i 3 rozumné zbraně a i tak je problém najít další bonfire než se zničí i ta poslední (tupí se i neopatrným mácháním do zdí a při ničení objektů prostředí). Přesto že svět působí "světlejším"/barevnějším a živějším dojmem hra Vás těmito drobnostmi neustále zpracovává a nedá vaší mysli chvíli klid. Takže po stránce atmosféry zatím pecka ... jdu dál zkoumat Drangelic nebo jak se to království jmenuje :D ... mějte se
    • Btw, teď jsem si udělal mágini a začátek je snad o 1000% snažší než s Deprivedem :D :D ... zatím mi umřela jen jednou a to proto, že se mi vybil gamepad :D a už jsem skoro na stejném místě jako s tím předchozím :) ... a už teď mám 60 seslání soul arrow na jeden zátah což je krása :D
    • kennyB
      Mě překvapili ty sudy s prachem. Hezky jsem se za pár sudů schoval, ale když do nich zombík praštil, vybouchly a otevřeli mi zkratku k bonfiru *1*
    • Konečně nějaké pěkne shrnutí toho, kdo to opravdu hraje a nekouká na youtube. *4*
    • Pozor malý spoiler:

      btw, nezkoušel jste někdo šťourat do toho postřeleného rytíře v bíle zbroji sedícího pod stromem kousek od začátku, když se z lesíka zombíků vyleze nahoru na to nádvoříčko s asi 4ma zombákama a střelcem na ochozu. Targeting ho zaměří jako zaměřujenepřátele, rytíř však jen sedí na zemi a nechová se nepřátelsky. Zatím jsem ho nepokoušel :D.
      • Odulin
        Pozdě, před chvíli jsem ho pokusil. :D Happyend se samo nekonal.
      • Miserius
        Jasny, toho jsem videl umirat ve videich uz mesic pred vydanim hry, pada z nej Heidi Sword (+ lightning dmg ale je horsi nez Fire Longsword)... Časem narazis na další tyhle "křižáky"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit