Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nebude to na PC. Prej pirati zase budou muset udelat prosebnou petici *1*
    • petícia nebude PC hráči budú hrať nový X-COM
      • Jo, to je konkurenceschopna akcni hra. Ale puvodne jsem doufal ve strategii.
      • Jo, to mě docela udivilo. Myslel jsem, že se konzolisti pochlapí (jestli to jde) a podpoří prodeje, když se na PC prakticky nic neprodá :(.
    • A nebo budou radi, ze si tim nezas**ou PC.
      • asi tak, jediná hra co kdy opravdu stála za port z konzolí bylo Red Dead Redemption
    • Asharak
      Nebo vyhrožovat, že si to stáhnou na konzoli *5* *15*
  • Nechápu tupce co si myslí, že podle barevné palety se určuje jestli je hra drsná a temná. Pokud vím tak i ve středověku bylo normálně všechno barevné. Před druhou světovou válkou taky lidé neviděli černobíle.
    • Podle barevné palety vskutku ne. Jde o atmosféru a jedinečnou melancholii toho světa. Tu z obrázků nepoznáš.
    • Vogon
      Nevím, proč to píšeš sem, když Souls hry mají barevnou paletu hodně bohatou. A kdybys ty hry náhodou hrál ,tak bys zjistil, že jsou považovány za "temné", protože všechny postavy jsou obyčejní lidé(Zašlo to tak daleko, že hráči si u jedné postavy vymysleli božský původ, i přesto že vývojáři tu postavu zamýšleli jako šílenějšího a optimistějšího naprosto nemagického Dona Quijota) postavení před problém typu "řecké báje" a většina z nich, radši než aby se o něco pokusili(a čelili jasné porážce), hnijou(doslova) na místě.
      A taky jsou považovány za temné jelikož dokáží hráče rozesmutnit bez toho aniž by 90% hráčů vědělo proč jsou vlastně smutní(Sif).
      A hlavně nezapomeňme na to, že tam jsou všichni velmi zvláštní, ti co hry hráli ví... heh heh heh.
      • Tvůj výkřik do tmy vůbe nedává smysl a nedá se to číst. Informační hodnota asi jako hrajeme s alim.
      • It is only human to commit a sin...
    • no jo wowkař bez vkusu se ozval LoL
      • Člověk co má na fotce Biebera mluví o vkusu? Jsi hodně zábavný a taky ve mě trochu vyvoláváš lítost. Nemám na tebe založit nějakou sbírku nebo nadaci?
      • MidnighT91
        Další profil. No ja se po*eru Jak se člověk podívá na avatar a automaticky ví xD
  • Pro toho trolla dole, co to ani nehrál http://www.nexusmods.com/darksouls/mods/23/?

    Co májí tyhle ksichty společného s mangou?
  • From Software umí jako jediná firma vyvořit pořádný drsný, temný svět. Docela sranda, že i ze Zaklínače vznikl takový kýč, přitom by to měla být taky špinavá fantasy a v té hře je všechno čísté, barevné jako v pohádce.

    BTW pokud Jumpe a Franku potřebujete pochovat, že vám nikdo nepodrží, tak to prostě řekněte, takhle na sebe trapně upozorňovat. *7* že se nestydíte...
    • Severní království jsou v podstatě střední Evropa v pozdním středověku. Ačkoliv v té době u nás probíhaly husitský války, ve středomoří se šířil mor, stoletá válka na západě tomu taky moc nepomohla, pořád venku svítilo slunko, stavěly se katedrály a ve městech bylo živo. Lidi se umývali a prádlo si prali, takže hygiena tu byla. Svět Zaklínače dává smysl a myslím, že atmosféru z knížek vystihli dobře (ok, 3ka by mohla být míň barevná, ale pokud ti to vadí, jsou na to enb :D). Je to vlastně úplně jinej typ světa, než je ve hrách od fromsoftu. V DS jsou všichni buďto mrtví nebo nemrtví (jasně, to je trochu zbrklý popis, ale víceméně sedí), svět je v prdeli a na mytí podpaží člověk nemá čas :D Dalo by se to celkem přirovnat k takovýmo post-apo světu.
      • Hlavne svet v DS je absolutne nefunkcny, je to ako skanzen s exponatmi, ktore nic nerobia a nemaju ziadny zmysel.
        • Svet DS je vskutku staticky a to zcela cilevedome, bez toho by to nebyla takova hra, jaka je. Je to designove rozhodnuti a vzhledem k oblibenosti hry mozno rict, ze velmi dobre. Svet je to ale naopak velmi funkcni a velmi dobre navrzeny.
    • Drsný temný svět s kýčovitými manga xichty *1*
      • Je to kýčovité jen natolik, nakolik to sám dovolíš. Pro normálního Čecha to může být kýčovité asi tak, jako pěstovat na zahradě ananas. To že vyhledáváš podobné věci a pak si stěžuješ, to už je tvůj boj. Pokud tě manga nezajímá, nestřetáváš se s ní tak často, abys mohl psát něco o kýčovitosti.
        • Co to meleš, radši dám přednost slovasnkému fantasy v podobě Zaklínače. Manga je prostě kýč a nejenom ty xichty, to ti řekne každý se zdravýma očima.
          • esteze je Zaklinac mimo ine tak silno inspirovany Berserkom (Manga).
            http://static.giantbomb.com/uploads/original/15/159209/2228212-_animepaper.net_picture_standard_anime_berserk_skull_knight__bandw__22598_lcriveller_preview_c1321a45.jpg
            a to nielen skull knight, ale aj ine veci
            + samozrejme Dark souls:)
          • A proto mangu nevyhledávám. Ty očividně ano. Protože ji nevyhledávám, nepřijde mi jako kýč když se někde objeví její mírné rysy. A dávej si přednost čemu chceš, ale zníš jak někdo kdo je schopný kritizovat zaklínače, protože tam nejsou auta. *7* Moc jednoduché uvažování.
            • Já jsem jen odpovídal na to individuum nahoře, které tady všem cpe svůj názor na japonské hry. Jsem čech a tudíž dávám přednost "domácí" tvorbě. Podle něho je Zaklínač moc barevný. Ten člověk asi nikdy nebyl venku, protože to tam opravdu hýří barvama. Zaklínač je dost temný a nepotřebuje si to kompenzovat v nekonečných dungeonech a padesáti odstínech šedi. V DS zase máš veškeré lokace skoro stejné a to že to jsou pořád zatuchlé kobky neznamená, že Zaklínač je oproti tomu pohádka.
            • Abych to rozvedl.. ty hry takové jsou. Ale není to rušivé v kontextu ke zbytku obsahu. Zaklínače 3 si užívám stejně, jako kdekdo jiný, ale bloodborne je hra, nad kterou musím furt přemýšlet i během hraní Z3. Oni hry umí. To že sem píšeš blbosti ohledně stylizace je tvoje věc, ale nepředhazuj někomu svůj názor jako obecný fakt. Nevyhledávám mangu a proto mi to přijde originální a ne kýčovité. Pokud v manze (či jak se to skloňuje) žiješ to už je druhá věc. Ale uvědom si že je to opravdu názor jako kdyby ti někdo kritizoval zaklínače jen proto že tam nejsou auta.
              Je to hra od japonců!
          • hovoríš mi zo srdca, brat moj slovanský !!!!
          • MidnighT91
            Chci od tebe popsat co je na tom kýč, to že někdo umí malovat nebo co přesně??? Oči mám zdravé a stejně to nevidím...https://www.google.cz/search?q=manga&client=opera&hs=W2I&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=SY11VcSXNMTTygPKsYHgBA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1280&bih=912#imgrc=SxYSe9Sxs1s_hM%253A%3B5NjsGkInV7kcXM%3Bhttp%253A%252F%252Fmedia.giphy.com%252Fmedia%252F11AnDNj9CGrYCk%252Fgiphy.gif%3Bhttp%253A%252F%252Fvampire-naruto.blog.cz%252F%3B500%3B372
            • No.. tak k tomuhle musim něco.. jestli vám to pod tímhe odkazem nepřijde jako kýč, tak máte vážně něco s očima + ignorujete snad celou uměleckou historii západního světa, počínaje ja nevim italskou renesancí a konče "současnou".. no třeba Ena Swansea.
              A jestli nevíš co je na tom kýč, tak je to právě to, že všechny ty obrázky používají stejnou techniku, kterou se naučíš v kurzu a je z tebe pan umělec. akorát nejsi sám, je vás dvacet milionů, všichni kreslíte stejně a vašim objektem jsou vaše infantilní představy infantilních dvanáctiletejch holčiček který cucaj lízátko. nejspíš to taky vypovídá o umělci, ale to bych nechal psychologovi. (vážně bych to chtěl slyšet)
            • Já když jsem poprvé pustil DS 1 tak jsem se ihned musel smát při tvorbě postavy, to je prostě totální kýč. A potom ty půltunové meče. Dobře někomu se to líbí ale potom nechápu co je na Zaklínači tak kýčovitého.
  • Článek kompletně založený na NIČEM. V porovnání s tímto textem se mi zdá jakákoliv zpráva z blesk.cz věrohodná.
    • Jako bleskovka by to stačilo.
      • Musej necim zaplacat to misto mezi HotS a Overwatch clankama ne ? By to pak bylo moc napadny...
  • Já si teda hlavně všimnul toho, že má jeden meč na zádech a druhej v ruce. Takovýhle detaily se mi líbí :)
    • No, pěkné.... až na to, že meč se na zádech nenosí. Tak doufám, že to ještě předělají a bude ho nosit u pasu.
    • A v kapse má pokeball ale pst.
  • Kozy
    Hm, nemůžu říct že bych z toho byl zrovna nadšenej, docela jsem doufal že Bloodbornem skončí a půjdou na něco úplně jinýho ale když to sype...

    PC verze podle mě bude určitě ale konzole budou mít časovou exkluzivitu si myslim.
  • kennyB
    Že by se konečně vrátil pyromancer???
  • Jestli se ukáže, že jsou spekulace pravdivé tak jsem zvědav jak to dopadne. Po odehrání platinové trofeje u DS2 a všech jeho DLC jsem se opět vrátil k hraní Dark Souls 1. Dvojka nebyla špatná, ale na jedničku nemá. A ty DLC pro dvojku taky za moc nestály, byly zbytečně "neférové", sólovat se to moc nedalo, alespoň za mága na vyšší NG+++.
  • MidnighT91
    Je tu někde Ježíš? Chci mu poděkovat...
    • zájdi do kostola
      • MidnighT91
        Kostoly tu v čechach nemáme, takže tam nezájdu...
        Btw: Ježíš je jeden z diskutujících tady, tak proč za ním chodit do kostela...
        • som si aj myslel, že asi myslíš jeho, ale pre istotu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit