Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • D2 - Milión kopii prodaných na steamu, D3 se na PC objeví určitě, peasanti budou mít jen časovou exkluzivitu.
  • frag.ment
    Koupil jsem DS na PS3 hned po vydání a nějak mi hra nesedla. Po asi 6 hodinách to leží na poličce, prostě nuda. Divím se, že je to tak populární, hlavně u "hardcore" hráčů, i když nikdo pořádně neví, co to je..
    • Vogon
      Takže ty mi chceš říct, že každý člověk má rád něco jiného? No to si snad děláš srandu.
    • jeanczarny
      Hele u DS je problém se do toho "ponořit". Dost lidí to na začátku odradí. Ani ne obtížností ale prostě tim, že ti to nic nevysvětlí. Já to na poprvý hrál asi 10 hodin a sekl jsem s tim. Nainstaloval jsem to po půl roce a nahrál jsem na tom 400 hodin...
    • wtf
  • Co se týče obětování mohlo by to vypadat tak, že až váš kamarád bude umírat vy k němu přiběhnete a dáte mu svojí duši, vašeho přítele to oživí ale vás to zabije. Tak bych ten systém aspoň vyděl já.
    • kennyB
      Pak coop stejně skončí a kamarád se vrátí do svého světa. To nedává smysl...
  • buď jsou to screeny z nějaké pre-pre-pre alphy nebo je to fake. Stylizace není Dark Souls, ale spíše Bloodborne. HUD je vtip, pochybuji, že se vráti k té hrůze k jedničce. Bloodborne má konečně normální font, interface a velice funkční inventář. Takže nevím, proč by se chtěli vracet na stromy. Celé se mně to nezdá.

    Celkově třetí díl tu místo určitě místo má. Je tam pořád hodně otázek o světě. Jen bych uvítal trošku větší lokace a jedno třeba nějaké živější městečko a hlavně aby to mělo tak fantastický level-desing jako jednička či Bloodborne. Dvojka má docela zajímavě vedený příběh a velice inteligentně navazuje na jedničku, ale ty lokace jsou prostě tupé a dělané bez rozmyslu až na vyjímky jako Shrine of Amana, která je naprosto fantastická. Ta atmosféra, hudba jako by vypadla z jedničky.
  • Jako deset postav na výběr?
  • s půjde tam skákat, nebo se aspoň skrčit? *4*
    • Vogon
      Skákat šlo už v Dark Souls(1), v Demon's Souls sice nešlo skákat, ale postava dokázala přelézt přes nízké stěny.
    • skákat jde ve všech souls hrách, skrčit se musíš holt kotoulem....
      • vím, že tam byl takový skok do dálky ze sprintu s rozběhem, ale klasický skok do výšky ve stylu "kdo neskáče není Čech" tam chyběl
        • Asharak
          Nebo skok o tyči co *4*
          • to by bylo super, mohl by jsi z té tyče házet výbušné bomby na nepřátele dole, jako týpci v poslednim Mad Maxovi *1*
            • Presne na ten film bych pako jako ty vubec nepoustel.
            • Frank: Ty máš něco proti grindu? https://www.youtube.com/watch?v=b4kYY50K__k
            • to je pravda, proč přidávat zábavné prvky, když místo toho můžete mít 100 hodin grindování
            • Asharak
              Bohužel, polozábavné prvky do hry nikdo přidávat moc nechce :(
    • já jen, že to uměl už Duke 3D z roku 96 *7*
      • A od kdy se u lidstva projevily první příznaky přemýšlení? Že tě to stále míjí.
        • tak před 100-80.000 lety, ale kritické myšlení je znakem inteligence, vede k pokroku, bojuje proti stagnaci a dovoluje nám se vyvíjet, když se ptáme "co je špatně a jak by to šlo udělat lépe" a všemu nepřikyvujeme jako stádo ovcí *4*
          • Na jakém správném pokroku pracuješ ve svém životě? Vymýslíš alespoň nějaký lék nebo pomůžeš nás dostat se na Saturn? Nebo se rovnou raději zasypeš bez obtěžování ostatních? Opatrně s tím myšlením...
            • znamenitým diskusním králem mě ještě nikdo nenazval, veličenstvo děkuje *1*

              Jinak nechápu, proč máš potřebu převádět to do osobní roviny, bavme se tu o hře a jejích mechanikách, ne o našich životních cílech.
              Já si třeba myslim, že Souls hry do jisté míry na omezenosti mechanik staví, ať už je to takřka nulová AI nepřátel, malá interaktivita s prostředím, nebo omezení random prvků jako fyzika, nebo zásahové zóny nepřátel, ale myslim, že zrovna skákání by tomu neublížilo, resp širší repertoár pohybů pro hrdinu obecně, v článku se píše něco o nových kombech, tak jsou třeba na dobré cestě
            • Void

              Nepochybuji o tom, že je to znamenitý diskusní král, ale zatím moc nepřesvědčil o pozici inteligentního a přemýšlejícího člověka. Ty jsi se ho hezky zastal, ale ve skutečnosti mě děsí, kolika z vás do vínku vlastně dáno nebylo. Pochopit tak jednoduché věty a stejně to znamená problém. Je to ale ukázkou toho, že pokud se podobná logika a rozumy dostávají do názorů třeba co se týká her, je vymalováno.

              Chceš-li si však diskutovat, tak se naopak musím zeptat i já, čím sám přispíváš? Uděláme z toho podřadnou filosofii s ponaučením?
            • Kejsí Ku*va Rajbek: Dáva ti dobře, s tím saturnem jsi to pohnojil, sám jsi nedoložil co tak extra přínosného pro lidstvo děláš ty... tohle už vzdej, na něho nemáš.
            • Řekneš člověku, aby dělal v životě něco užitečného a pošleš ho vymýšlet cestu na slunce? To je skoro Kavkovsky absurdní. Ale máš pravdu, že na tom ve výsledku nezáleží
            • Frank

              Počítám, že se tu bavím se zmateným a zahořklým človíčkem, přesto nepochybně už tak nějak dospělým, kterému by mohlo dojít, že i kdybych uvedl Slunce, tak na tom přece v té intepretaci vůbec nezáleží.
            • jdi radši plánovat cestu člověka na Saturn, ať jsi k něčemu užitečný *1*
            • Frank a jump

              Jste obdivuhodní bratři v triku, kolegové, ale moc rozumní a přemýšlející mi nepřijdete.
            • Až na to, že i ti geniové potřebují občas prvek náhody a nebo pošťouchnutí od lidí, kteří přemýšlí a nemusí o tom tolik vědět. Takže tvoje narážka, že pokud nejsi genius, co to někam dotáhne, tak nepřemýšlej je úplně mimo.
            • To víš, těd budu 30 let pracovat na cestě člověka na Saturn, aby mi pak nějaký chytrák oznámil, že se jedná o plynného obra a jakýkoliv kolonista by na povrchu okamžitě zhynul bídnou smrtí, nebude jednodušší poslat tam jen sondu? Taky bys to s tim myšlenim neměl tak přehánět *3*
        • Asharak
          Jednat i v době, kdy zjistili, že můžou skákat.
      • to neznamena ze to musi umet kazda dalsi hra. Pokud se to nekde nehodi a kazi to celkovej koncept, tak to tam nebude.
        • kdepak, to si pleteš s kotouly, ty se tam nehodí a kazí celkový dojem, skákání je v poho *4*
          • Kotouly jsou herni mechanika. Skakani je abilita pomoci ktery hra vypada jak demence pro dementy jako ty, ktery nekam bezi a neustale u toho skacou jak retardi.
            • samozrejem ze jeto hracuv problem, ale nebudeme podporovat ten nechutnej kokotismus kterej z toho pak ty hraci timhle delaj, ze ano, samozrejme.
            • To už je snad hráčův problém, kor v SP, nebo konzolisti potřebují podržet i za ruku v tom jak vypadá jejich přechod z místa na místo? Fakt nechutný plebs jak tak čtu.
          • maros.goc
            skakanie v takom tazkom brneni je v pohode? :) urcite -_-
            • Keyz
              I tak šlo dělat kotouly další kreace s těžkým brněním a 3 metry dlouhý, komicky vypadajícím mečem.
              *15*
            • můžeš hrát i nalehko, nebo si taky jako ve správném nextgenu nebudeš moct vybrat typ brnění vůbec (dívám se tvým směrem, Bloodborne) *13*
  • Vzhledem k tomu, ze se neda predpokladat, ze by se odklonili od jiz nastaveneho trendu, a tudiz se da ocekavat stejna nadstavovana kase jako DS2, tak je mi to sumak, jestli to vyjde na PC nebo ne.
  • Kotouls III.

    Kdo by se netěšil. Jen kéž by udělali konečně hru, která se dá dobře hrát na K+M.
    • Za me napr. Z3 neni taky kdovi jaka perla na ovladani na K+M, je sice stale o tridu vyse, ale ne zase o tolik o kolik bych si predstavoval. DS ma mnohem vetsi problemy v jinych oblastech.
      • nejsi ty ten casual, co tu nedávno brečel, že je coop empty, že nemůže dát solo na základní hru ve dvojce Sinha a v jedničce Artoriase? Jo jsi to ty casuale. Ty máš problém tak s rukama. Pokud má DS problémy v hratelnosti, tak W3 je má znásobené aspoň 10. Od combatu přes hitboxy až po A.I jasně. Není nad to, když od tebe enemací odcházejí jako ve Witcherovi...
        • W3 ma hitboxy a AI dost zlu. Ale v tomto smere teda DS nie je vobec lepsia. Hitboxy a kolizny system su strasne, nesmrtelnost v kotouls takisto. Witcher aspon nie je nesmrtelny v kotule. AI neexistuje, na sebevrazdach modrych drakov z jednotky, skokom z utesu, sa smejem doteraz.
          Kapitolu hranie za maga a spam jedneho tlacitka so samozameriavanim kuziel a kotouls radsej ani neotvarat.
          • V rollu v DS neni postava nezasáhnutelná, jen v animaci při backstabu nebo riposte. Jen kouzlem je těžký někoho strefitv rollu.
            • Ale je , ma presne urcenu fazu kedy je nezranitelna.
          • Nezranitelnost pri kotoulu neni chyba, ale vlastnost, takticky herni prvek by design. Kolizni system ma DS slusny, diky nemu je treba problem bojovat s dlouhymi zbranemi v uzkych chodbach. Celkove je boj v DS promysleny, komplexni a zabavny. Z3 zatim neznam, ale vzpominam na Z2 a jeho povestne kotouly, to jsou nebe a dudy.
            • del0
              "enemacj mlatia cez stromy, mury, kamene uplne bez problemov"

              To není chyba, ale vlastnost. Designový prvek, aby ta hra byla těžší a boj komplexní a zábavný... *15*
            • Problem je to len pre tvoju postavu, enemacj mlatia cez stromy, mury, kamene uplne bez problemov. Melee boj v DS je fajn, jednoduchucky ale funkcny. Otrasna je magia a strelne zbrane.
            • del0
              Jasně. A tupá AI, QTE a tunelovitost ve většině her taky není chyba, ale vlastnost. Aneb jak okecat cokoliv, protože sem hroznej fanboy... *15*
          • *15* nepřipadáš si trapně s tím kotouls? Tak se sebe ponižovat. Ikdyž proti gustu. Tak hitboxy trpí hlavně dvojka, jednička na tom není tak špatně a Bloodborne už vůbec ne. A.I je ta daleko lepší, jelikož aspoň od tebe neodcházejí nebo se nezasekají na každém druhém rohu a za další v DS máš za nepřítelé nemrtvé mrtvoly, v zaklínačí se zaseknou i banditi. *15* Takže A.I neexistuje ve Witcherovi. S kotoulama bych držel hubu. Witcher si může tančit valčík a válet se po zemi naprosto bez omezení. Nežere to staminu, vůbec nic. V prvním Dark Souls v plátové zbroji, za knighta jsem mohl udělat schopný kotoul asi po 15 hodinách, když rveš body rovnoměrně.
            • Tak ono sa v DS zaseknu uplne rovnako casto ako vo Witcherovi, lenze musia mat kde..a kedze mapy su zufalo prazdne tak ani velmi nemaju moznost sa zasekavat. A vo Witcherovi sa mi naozaj nestalo, ze by lietajuca prisera zomrela po pade do priepasti ;-)
  • Huraa a len na konzoly zase....nemôcť hrať Bloodborne, tak sa nemožno označiť za hc hráča. Hra obsahuje v dungeonoch defiled a 5 depths bossov, ktorí sú 10x náročnejší než najťažší z DS1 a DS2
    • del0
      Pořád je to joke v porovnání s Tetrisem na max speed. Tolik k hardcorovitosti BB a DS... *15*
    • kesmob ungad milum tracheg oblum. Kaladron kun dragel uf ptrach.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit