Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechapu co tady resite,ja dohral ds1, a ds2 scholar, a je to nejlepsi rpg hra kterou jsem hral.zaklinac 3 je super ale ten souboj je oproti ds smesny jinak dobry ale vyhrat boj v ds hrach je neskutecny zazitek a kdyz uz date bosse na ng+ 7 tak je to opravdu neuveritelny pocit ktery v zadnem jinem rpg nepocitite.kdo to nezakraje a nema tu trpelivost tak at to nehraje.
  • TheGGG
    Mimochodem, pro všechny mé obdivovatele a také pro pana cenzora, já narozdíl od víc jak 3/4 lidí v této diskuzi hrál a dohrál všechny Souls hry, včetně Demons souls a také jsem projel celý bloodborne... takže dávat mi ban, zatímco zcela ignorujete ty mraky anonymků, je zcela nesmyslné a pomýlené...
    • ban sis zasloužil, tak nebrec :D ty si ban zaslouzis za kazdej tvuj prispevek a je uplne jedno co v nem pises
  • Opět jsem asi mimo. Nepovažuji dvoujadrovej procesor o frekvenci nad 3Ghz za zastaralej stroj. A už vůbec ne čtyřjádro s možností max turbo až na 3,8 Ghz, jak je uvedeno v doporučenejch. To už doba postoupila, že dnes všichni hrají 4k rozlišení na ultra detaily se zapnutejma všema vychytávkama od Nvidie a ještě si grafiku her tweakujete v konfiguračních souborech na vyšší ??? *3*
    • solomon.short
      jsi mimo. frekvence CPU nikoho nezajima, kup si nejlevnejsi intel i5 a geforce960 nebo amd 380x (dle zdroje) a jsi v klidu
    • Ten procesor je z roku 2011 a GPU z roku 2010. Na cem bys jeste chtel aby to jelo a mohl jsi to nazvat jako zastaraly ?
      • na něčem od sony nebo od microsoftu?
  • To jsou paradoxy - kéž by podobné nároky měly aktuální strategie, abych je rozjel na noťasu. U akční hry na pc bych čekal zaměření na výkonný desktop... Marketéři, ale i vývojáři, obecně se po*rali, proč musí být všecko na hlavu postavené, maminkóóó...
    • na noťasu můžeš v pohodě hrát starší strategie, a to třeba i na netbooku. Zkus třeba Master of Magic

      http://www.gog.com/game/master_of_magic
      • Jdi se kopnout do kostky, já chci na svém noťasu (GT640M) hrát nové UFO a Satellite Reign a s těmi má (bude mít) problém i můj desktop - o tom byl můj příspěvek... Tak si strč svoje rádobyrady do kačenky!
        • děti děti, vy tak lpíte na té grafice a vůbec nechápete, že ta nedělá víc než 10 procent hratelnosti.
          • No tys to jednoznačně vyhhhmát ty dutohlave...
  • nic pro nás casualy. Nové DS bude ještě temnější, ještě hárdkórovější, ještě obtížnější. Než tu hru dohrajete, tak 1000x zemřete a budete to milovat. *14*
    • a jak jsi na tom, posledně jsi tu brečel, že tě vymlátili a nikam ses nedostal.... nějaký progress?
      • neměl jsem teď na hraní čas. Už skoro 2 měsíce jsem nehrál vůbec nic. Ale DS 1 mám pořád na disku a mám v plánu si ho zahrát, možná jako další hru. Brácha říkal, že má právě rozehrané Demon Souls (první díl Dark Souls) a že těžší hru nehrál, že je to fakt těžké.
  • Hru jsem nehrál, vycházím jenom z filmečku. To se v té hře pořád jenom běhá, občas se vystřídá kotoul se seknutím nebo se tam dělá i něco jiného ?
    • TheGGG
      slabý trolling od anonymka, který se objevil od nikud...
      • Nejsi to ty, ten co se tu ohání svobodou slova ?
        • TheGGG
          ale né svobodou dmence
  • TheGGG
    No já to budu hrát na xboxu one nebo PS4, ale pokud jde o ty nároky, nevím sice co je podle autora článku "PC s nižším výkonem", ale to co je v minimální sestavě to určitě není...
    O moc líp jak DS 2 to nevypadá, ale HW nároky to má teda pořádný, to zas bude optimalizace...
    EDIT nejsem nějaký PC expert a hrozně mě mate to jak AMD pojmenovává svý karty, ale fakt jsou tyto dvě karty na stejný úrovni:NVIDIA GeForce GTX 465 / ATI Radeon TM HD 6870? Měl jsem doma HD 5870 a ta byla určitě výkonější než GTX 467...
    • solomon.short
      papirove je AMD 6870 vykonnejsi rozhodne. prakticky... no nevim, nemel jsem ji.
    • Moc bych to neřešil....dle toho, jak jsou pohyby postav trhané, tak to vypadá na FPS Lock na 30 snímků *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit