Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeanczarny
    Mám rád tyhle články...vždycky mne utvrdí, že hraju na naprostý bramboře...
    • Sr_Lobo
      http://www.zbrushcentral.com/attachment.php?attachmentid=258568 něco takovýho ? *15*
    • No hele vzhledem k tomu, že dvojka se na doporučené sestavě pro trojku dá hrát na max s DSR, tak bych se toho nebál
    • tvoje brambora je určitě rychlejší než muj psací stroj *1*
  • Tak, celkem nevidím důvod, proč by tahle grafika měla být nějak náročná.
    Na hru se těším.
    • Souhlas, engine funkční leč od pohledu zastaralý, motion capture a plynulost animací taky dost pokulhává a navíc je to tunel a ne open world, náročné je to tak akorát. Měli by hlavné dát pryč ty kotouly a vymyslet nějaký jiný způsob úhybů, to působí vysloveně klaunsky, mě by se líbilo, kdyby se víc inspirovali v reálných bojových a šernířských stylech ale zároveň to dokázali naroubovat na fantasy tématiku, ale to by chtělo např. i zásahové zóny na monstrech a hráči aby to bylo reálnější, pro začátek
      • Francor: s těmi kotouly máš pravdu, ale je to asi dáno tím, že ve hrách se občas potřebuješ dostat daleko od hodně velkého protivníka a úskok 5 metrů by vypadal divně. Realistické šermířské systémy mají v tomhle směru jen omezenou použitelnost, protože v reálu se nebojuje obry, draky ani Artoriasy (dokonce ani se slonem nebo hrochem by toho člověk moc nenašermoval).
      • tak nikdo ti nebraní ty kotouly nedělat, všechno to odštítuj nebo používej parry, možností je tam spousty, jak to hrát, pokud by zrušili kotouly a daly tam odskoky jako v Bloodborne, kde se kotouly při boss-fightů nevyužívají, tak by to dopadlo tak, že by všichni odskakovali a tím by štíty byly naprosto zbytečné, což by bylo škoda.
        • dal to někdo komplet bez kotoulů? předpokládám že jo, když sou lidi co to dohráli na bubnech, akorát jsem takový gameplay ještě neviděl
          • jeanczarny
            Bez kotoulů to jde uplně v klidu. Lidi co kvuli nim remcaj to asi nikdy pořádně nehráli. Buď si uděláš lehkej charakter a většině útoků se vyhneš, nebo si uděláš tlusťocha s Havlovou zbrojí a pořádnym štítem a všechno to vykryješ.
            • Havlova zbroj je co? Ověsit se prázdnejma flaškama tvrdýho? A jak pak funguje stealth?
      • Mne sa to paci take ake to je preco by to mali menit ocas ako ty si moze kupit nieco ine alebo sa pustit do hry co vyplodil tvoj mozocek potom ti k nej napisem hodnotenie
        • protože stagnace nikdy nevede k ničemu dobrému, chytit se do pasti vlastní značky taky ne, když vyšlo Demon Souls, lidi to oslavovali jako originální počin, něco co tu ještě nebylo a tím si vydobilo slávu a věhlas, posun v čase o 3 díly dál, originalita se vytratila, kopíruje se starý mustr i s nesmysly jako jsou kotouly, protože to přece "patří ke značce" tak to přeci nemůžou měnit, ač každý vidí že je to nesmysl, v tomto obrovský respekt Kojimovi, že se v MGS V dokázal z těchto trendů vymanit a udělat tu hru jinou a zároveň to pořád byl MGS, ale Kojima je génius a nedokáže to jen tak někdo, resp chlapci z Form Softwaru evidentně ne
          • PS urážkami nám pouze ukazuješ svou vlastí hloupost *4*
  • Mart9
    Prej nižším výkonem a na minimální nároky to chce 2x lepší PC než mam já, na kterym easy rozjedu poslední FIFU, Dirt nebo loni Wolfensteina.

    Nižším výkonem *1* Aleši...
    • Však on myslel hraní ve 4k 60fps. *1*
  • Opět jsem asi mimo. Nepovažuji dvoujadrovej procesor o frekvenci nad 3Ghz za zastaralej stroj. A už vůbec ne čtyřjádro s možností max turbo až na 3,8 Ghz, jak je uvedeno v doporučenejch. To už doba postoupila, že dnes všichni hrají 4k rozlišení na ultra detaily se zapnutejma všema vychytávkama od Nvidie a ještě si grafiku her tweakujete v konfiguračních souborech na vyšší ??? *3*
    • solomon.short
      jsi mimo. frekvence CPU nikoho nezajima, kup si nejlevnejsi intel i5 a geforce960 nebo amd 380x (dle zdroje) a jsi v klidu
    • Ten procesor je z roku 2011 a GPU z roku 2010. Na cem bys jeste chtel aby to jelo a mohl jsi to nazvat jako zastaraly ?
      • na něčem od sony nebo od microsoftu?
  • tak na automatovku nic moc.určitě by se to dalo vyšperkovat a i přesto by to nebylo náročný.
    čekal jsem víc od třetího dílu.přesto určitě podpořim.je to dobrá oddechovka.
  • To jsou paradoxy - kéž by podobné nároky měly aktuální strategie, abych je rozjel na noťasu. U akční hry na pc bych čekal zaměření na výkonný desktop... Marketéři, ale i vývojáři, obecně se po*rali, proč musí být všecko na hlavu postavené, maminkóóó...
    • na noťasu můžeš v pohodě hrát starší strategie, a to třeba i na netbooku. Zkus třeba Master of Magic

      http://www.gog.com/game/master_of_magic
      • Jdi se kopnout do kostky, já chci na svém noťasu (GT640M) hrát nové UFO a Satellite Reign a s těmi má (bude mít) problém i můj desktop - o tom byl můj příspěvek... Tak si strč svoje rádobyrady do kačenky!
        • děti děti, vy tak lpíte na té grafice a vůbec nechápete, že ta nedělá víc než 10 procent hratelnosti.
          • No tys to jednoznačně vyhhhmát ty dutohlave...
  • TheGGG
    No já to budu hrát na xboxu one nebo PS4, ale pokud jde o ty nároky, nevím sice co je podle autora článku "PC s nižším výkonem", ale to co je v minimální sestavě to určitě není...
    O moc líp jak DS 2 to nevypadá, ale HW nároky to má teda pořádný, to zas bude optimalizace...
    EDIT nejsem nějaký PC expert a hrozně mě mate to jak AMD pojmenovává svý karty, ale fakt jsou tyto dvě karty na stejný úrovni:NVIDIA GeForce GTX 465 / ATI Radeon TM HD 6870? Měl jsem doma HD 5870 a ta byla určitě výkonější než GTX 467...
    • solomon.short
      papirove je AMD 6870 vykonnejsi rozhodne. prakticky... no nevim, nemel jsem ji.
    • Moc bych to neřešil....dle toho, jak jsou pohyby postav trhané, tak to vypadá na FPS Lock na 30 snímků *7*
  • TheGGG
    Mimochodem, pro všechny mé obdivovatele a také pro pana cenzora, já narozdíl od víc jak 3/4 lidí v této diskuzi hrál a dohrál všechny Souls hry, včetně Demons souls a také jsem projel celý bloodborne... takže dávat mi ban, zatímco zcela ignorujete ty mraky anonymků, je zcela nesmyslné a pomýlené...
    • ban sis zasloužil, tak nebrec :D ty si ban zaslouzis za kazdej tvuj prispevek a je uplne jedno co v nem pises

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit