Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nějak mě tam pořád štve těch 8gb ram
    • Však to je hodně málo, na 4k 60fps to nestačí, ale na 1080p jo.
      • ale to jsou minimální nároky
  • DS mám rád, ale přál bych si lepší ovládání.. co vy?
    • del0
      Proč K+M? Kup si gamepad. Když je někdo ochotný dát 10K za krabičku kvůli jedné slušné exkluzivce, tak proč bys ty nedal pár stovek za gamepad. *1* Některý hry se holt hrajou líp na gamepadu.
      • jak komu, za svůj život jsem se nahrál něco typicky gamepadových her na K+M (sporty, bojovky, závody aut, 3rs person hopsačky) většinou při multiplayeru u jednoho kompu proti kamarádům a dokázal jsem jim nakopat zadky i když hráli na padu, pokud firma to ovládání vysloveně nedokope jako u DS, jde to úplně v pohodě
        • Takhle, já taky hraju primárně na K+M i věci, který by měly bejt lepší na gamepadu. Typicky bojovky, protože jsem si za ty roky zvyknul mít u nich pohyb na pravačce a údery na levačce a nedokážu se přehodit na systém pohyb - levá, údery - pravá. Ale zrovna u DS mi ovládání na gamepadu okamžitě přešlo do krve, a i kdyby vychytali ovládání na K+M, zůstanu u ovladače. Ovládá se to s nim totiž tak dobře, jako by byl gamepad periferie vytvořená pro tuhle konkrétní hru.
    • Vždyť již dávno existuje - gamepad. Já bych to na ničem jiném hrát ani nemohl.
    • to beru u třetího dílu skoro jako samozřejmost, že snad už pořádně poladí ovládání na K+M, aby bylo rovnocené gamepadu, po tolika letech by byl další fail s ovládáním již zcela neomluvitelný
      • Vsak gamepady a jiny ruzny ovladace se na pc prodavaj uz desitky let. Standardni pc periferie... Tak proc se tomu branit?
      • Psací stroj nikdy nemůže dorovnat herní zařízení na které je hra optimalizovaná, fail je akorát tvoje myšlení, dle tvých komentářu jsi nehrál ani jeden díl *15*
        • nevím, co do toho taháš nějaké psací stroje, zařízení co už drahnou dobu nikdo nepoužívá a co nikdy nesloužila k ničemu jinému než ke psaní, zatímco se tady bavíme o ovládání na K+M a gamepadu, jasně že na psacích strojích se hrát nedalo to snad ví každý *1*
          • Psychotic
            Kriste pane... Neříkám, že s Danem souhlasím (ani že nesouhlasím), ale ty jsi tedy případ...
            • Francor má naprostou pravdu. Myš je mnohem lepší například u obyčejného rozhlížení se kolem sebe. Než mě začnete nadávat, zmiňuji, že mám na xboxu odehráno hodně hodin v nejrůznějších druzích her, a že sním o Red dead redemption s myší a klávesnicí. Mít u konzolí myš, nemuselo by být ve hrách to ubohé automatické zaměřování protivníků, protože by to člověk zvládl sám s MYŠÍ *14*
            • TheGGG
              přestaň si hrát na turnajovýho HC hráče... Gamepad FTW
            • a co mám mu po stý vysvětlovat že K+M je lepsí ovládání neboť má mnohem větší přesnost a rozsah pohybu (15cm každým směrem myší vs 1,5 cm každým směrem páčkou, o dpi ani nemluvě) a k tomu 20x víc konfigurovatelných ovládacích prvků? zbytečnost, jednak to každý ví, druhak to zabedněný fanboy/troll bude stejně popírat, i když sám moc dobře ví že to je pravda.. to je pak zábava jak s tím psacím strojem *4*
            • Psychotic
              Protože ti nedochází jednoduché metafory.
            • proč? protože chci u hry která vychází na PC ovládání přizbůsobené jeho nativním periferiím? to jsem si tedy dovolil hodně *1*
    • ne
  • Mart9
    Prej nižším výkonem a na minimální nároky to chce 2x lepší PC než mam já, na kterym easy rozjedu poslední FIFU, Dirt nebo loni Wolfensteina.

    Nižším výkonem *1* Aleši...
    • Však on myslel hraní ve 4k 60fps. *1*
  • no to si asi nehrál DLC k Bloodborne, to má naprosto šílenou obtížnost, já pořád umírám a ještě jsem to ani nedohrál. Možná je to až moc těžké nebo mám nahovno postavu.
  • já nevidím důvod proč by to nedal někdo bez kotoulů, když i já lemra to v podstatě do Artoriase zvládne všechno bez kotoulů, jednička je na to v podstatě dělaná, jelikož classa Knight ty kotuly stejně nedělá dobře.
  • ta hra vypada jak lajno neviem comu sa cudujete
  • Jako nenáročná zábava dobré. Ale raději se ponořím do světa Zaklínače 3
    • Ja som spravil obrovsku chybu ze som hral Dark Souls 1 a potom Zaklinac 3, ktory mi prisiel aj na tej najtazsej obtiaznosti uplne lahky. Holt, DS je najnarocnejsia hra aku som hral, co uz sa tyka subojov, alebo navigacie v hernom svete. Old school hra. Pre mna je to 10/10 (aj zaklinac je 10/10)
      • Tak, já jsem dohrál DS 1 a 2 a BYLO to těžší, než Zaklínač 3, ale když jsem Zaklínače 3 rozjížděl na deathmarch, tak těch prvních cca 20 hodin bylo hodně krušných... těch dalších 140 už šlo, ale nějaká extra selanka to taky nebyla... soustředit se člověk musel pořád. Jinak jsou to všechno hry na 10/10. Na DS3 jsem zvědavej a až koupím PS4 , doplním si s chutí i Bloodborne.
        • až na to, že je to tím, jak hra je šíleně nevybalancovaná, já jsem ani nebyl nějak moc nalevelevovaný a od Velenu je to už procházka. Zaklínače bych srovnával já nevím s čím? S Amalurem např? I když ten má lepší combat, srovnávat to s DS je blbina, ta obtížnost je trošku někde jinde...
    • tohle neobstojí ani jako trolling, jelikož je to 100% oxymóron. Zaklínače 3 dohraje i cvičená opice a tu přeběhovou telenovelu v Zaklínači 3 pochopí i Jack.
      • Čistě teoreticky by Dark Souls cvičená opice dohrála taky. Vzhledem k tomu, že nemůžeš umřít (myslim permanentně), jediný, co by opice potřebovala, je čas. Akorát by člověk potřeboval nesmrtelnou opici - spíš pro jistotu, aby se zamezilo tomu, že pojde věkem někde u Seatha.
        • čistě teoreticky zvládne cvičená cokoliv, ale věř tomu, že u Zaklínače by měla méně problému...
          • To je samozřejmě pravda, čistě teoreticky by zvládla i náhodnym bušenim do klávesnice nakonec vytvořit přesnou kopii celýho Shakespearova díla. Ale docela by mě zajímalo, jestli by byla opice schopná se Dark Souls skutečně naučit hrát, případně jak dlouho by to trvalo. Přece jenom, opice jsou celkem chytrý a gamepad neni na pochopení nijak složitej. Asi si zažádam od grant, Evropská Unie ráda financuje kraviny.
            • del0
              Opice mají hlavně výbornou krátkodobou paměť (lepší, než věšina lidí), takže u hry typu DS, kde děláš pořád dokola to samý, by excelovaly. *1*
            • Tak vyzkoušet by se stejně musely všechny periferie použitelný k hraní Dark Souls. Přece nebudu sabotovat výsledky experimentu tim, že zvolim nevhodnej ovladač. Ale opice by mohla mít při hraní Dark Souls na klávesnici a myši výhodu oproti člověku. Když jsem to na k+m zkoušel, dospěl jsem k závěru, že mít třetí ruku, hrálo by se to celkem dobře. A opice tu třetí ruku de facto má.
            • já bych doporučoval spíše K+M, opice nemají dobré úchopové vlastnosti, takže s gamepadem by měli více problému než s K+M
          • Ani nie, zaklinac vyzaduje gramotnost...souls hry nie ;-)
            • Kde by uz len mohla zabludit, proste pojde stale za nosom kde este zostalo co mydlit, dokola a dokola. Nic ine tam netreba.V repetitivnom opakovani su souls hry najrozsiahlejsie. Normalne ju clovek dohra za 50 hod, ak by mal checkpointy ako vacsina inych hier tak je tak na 15 ;-)
            • tak to jsi trollíku ze sectoru hrál asi jinou hru, jelikož v DS není vyznačená orientace světa, takže opička by rychle bez znalosti gramatiky zabloudila na rozdíl od W3, kde by se ji stačilo naučit otazníky a žlutě vyznačené značky na mapě :)
      • snorgrind
        tak dark souls dohraje i twitch a to si myslim je horsi nez cvicena opice *1*
    • Zaklínač je pro mě číslo jedna... ale napsat, že dark souls je nenáročná zábava je buďto hrozná provokace, nebo naprostá neznalost...
  • tak na automatovku nic moc.určitě by se to dalo vyšperkovat a i přesto by to nebylo náročný.
    čekal jsem víc od třetího dílu.přesto určitě podpořim.je to dobrá oddechovka.
  • jeanczarny
    Mám rád tyhle články...vždycky mne utvrdí, že hraju na naprostý bramboře...
    • Sr_Lobo
      http://www.zbrushcentral.com/attachment.php?attachmentid=258568 něco takovýho ? *15*
    • No hele vzhledem k tomu, že dvojka se na doporučené sestavě pro trojku dá hrát na max s DSR, tak bych se toho nebál
    • tvoje brambora je určitě rychlejší než muj psací stroj *1*
  • Tak, celkem nevidím důvod, proč by tahle grafika měla být nějak náročná.
    Na hru se těším.
    • Souhlas, engine funkční leč od pohledu zastaralý, motion capture a plynulost animací taky dost pokulhává a navíc je to tunel a ne open world, náročné je to tak akorát. Měli by hlavné dát pryč ty kotouly a vymyslet nějaký jiný způsob úhybů, to působí vysloveně klaunsky, mě by se líbilo, kdyby se víc inspirovali v reálných bojových a šernířských stylech ale zároveň to dokázali naroubovat na fantasy tématiku, ale to by chtělo např. i zásahové zóny na monstrech a hráči aby to bylo reálnější, pro začátek
      • Francor: s těmi kotouly máš pravdu, ale je to asi dáno tím, že ve hrách se občas potřebuješ dostat daleko od hodně velkého protivníka a úskok 5 metrů by vypadal divně. Realistické šermířské systémy mají v tomhle směru jen omezenou použitelnost, protože v reálu se nebojuje obry, draky ani Artoriasy (dokonce ani se slonem nebo hrochem by toho člověk moc nenašermoval).
      • tak nikdo ti nebraní ty kotouly nedělat, všechno to odštítuj nebo používej parry, možností je tam spousty, jak to hrát, pokud by zrušili kotouly a daly tam odskoky jako v Bloodborne, kde se kotouly při boss-fightů nevyužívají, tak by to dopadlo tak, že by všichni odskakovali a tím by štíty byly naprosto zbytečné, což by bylo škoda.
        • dal to někdo komplet bez kotoulů? předpokládám že jo, když sou lidi co to dohráli na bubnech, akorát jsem takový gameplay ještě neviděl
          • jeanczarny
            Bez kotoulů to jde uplně v klidu. Lidi co kvuli nim remcaj to asi nikdy pořádně nehráli. Buď si uděláš lehkej charakter a většině útoků se vyhneš, nebo si uděláš tlusťocha s Havlovou zbrojí a pořádnym štítem a všechno to vykryješ.
            • Havlova zbroj je co? Ověsit se prázdnejma flaškama tvrdýho? A jak pak funguje stealth?
      • Mne sa to paci take ake to je preco by to mali menit ocas ako ty si moze kupit nieco ine alebo sa pustit do hry co vyplodil tvoj mozocek potom ti k nej napisem hodnotenie
        • protože stagnace nikdy nevede k ničemu dobrému, chytit se do pasti vlastní značky taky ne, když vyšlo Demon Souls, lidi to oslavovali jako originální počin, něco co tu ještě nebylo a tím si vydobilo slávu a věhlas, posun v čase o 3 díly dál, originalita se vytratila, kopíruje se starý mustr i s nesmysly jako jsou kotouly, protože to přece "patří ke značce" tak to přeci nemůžou měnit, ač každý vidí že je to nesmysl, v tomto obrovský respekt Kojimovi, že se v MGS V dokázal z těchto trendů vymanit a udělat tu hru jinou a zároveň to pořád byl MGS, ale Kojima je génius a nedokáže to jen tak někdo, resp chlapci z Form Softwaru evidentně ne
          • PS urážkami nám pouze ukazuješ svou vlastí hloupost *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit