Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože děkuji!!!!
    • Nemas zac, synu!
  • podpriemerne hry sa nikdy nevyhrabu z valley of drakes.. najlepšie hry od Ubisoftu a EA to dotiahnu nanajvýš po firelink shrine... drvivá väčšina skvelých hier sa nedostane cez undead burg.. tie najlepšie legendy ako Mafia,Half Life,Doom,witcher sa dostanú pred brány Sen´s Fortress ale dalej už nikto..
    Dark Souls1.Dark Souls3 a Bloodborne pobavene sleduju z Anor Londa konkurenciu.. Dark Souls 2 sledovať nemôže stráži vstup do Anor Londa... akurat Zelda na rogale má šancu preletieť vysoké brány Anor Londa a tým sa priblížiť božskej dokonalosti souls hier
    • +
    • Zajímavě podaný názor...
  • Se těším,koupím na PS4,snad bude i Demon souls remaster.
  • Já chcůůů demon souls na pc ;/;
    • https://cdr.cz/clanek/emulator-playstation-3-slavi-novy-uspech-demons-souls-uz-je-hratelny-na-pc

      gg
  • Pokud to nebude port primárně pro nintendo tak by to mohlo dopadnout dobře.
    • To by nebyl 4K remaster, ale port ps3 verze.
  • škoda že to remastruje snad nejhorsi publisher, pak tomu nacpou plnou cenu a půjdou na trh. Hruza. Pritom tahle hra si o remaster řiká ale o remaster ve stylu CoD4. Jinak hra je samozrejme genialni...
    • Bandai Namco je nejhorší publisher? Proč?
      • nenažraní otrokáři něco jako Konami...
        • maros.goc
          vieš že majitelia PC verzie majú 50% vernostnú zľavu? :) stále si to o nich myslíš? :)
          • Za to co předvedli s 1 a 2, by to měli dávat zadarmo *1*
  • To ako bude port v Unity? :)) (pre uplnost - narazka na Polackov slint v jednom z poslednych FC)
    • Jo, to byla pěkná blbost. Hodně her na Switchi běží i v Unreal enginu 4. Unity je nicmene zastoupeno vcelku hojne.
  • A nteraz vážne. Naozaj tá hra potrebuje remaster?
    • Say10
      Upřímně si myslím, že jí to spíše uškodí. Pro někoho, kdo ještě neměl tu čest s DS1, tak možná ho lepší grafika přesvědčí dát hře šanci, ale osobně se spíše bojím. Pro mě je DS1 srdcovka taková jaká je a bojím se, že remaster už nebude mít ten pravej jedničkovej feel.
      • Jojo já se taky bojim, ale kdyby to někdo zvládnul dobře, bude to mrda *1*
    • Ta ho potřebovala už když vyšla *1*
    • zaty
      Na PC ne, tam se dá omodovat jak cyp, na konzole jistě.
    • Za mně ano,PS3 nemám a na PS4 koupím.
    • ano, pan kokotny. naozaj potrebuje, lebo to chodi v podpremernom frameratu na ps3 a xbox 360
  • Multiplayer je naživu stále.
    • To měla bejt reakce na Carnage.
      • No, ale ne moc.
  • spoock
    Já bych raději Dragon´s Dogma remaster na Switch.
    • Proc nemit oboji !? A jak je DD dobre, tak jsou DS lepsi ..
      • spoock
        pro člověka, co není skoro schopen projít přes prvního bose je tahle hra omyl, zkoušel jsem DS3, zkoušel jsem DS1 a ne, není to můj šálek, navíc DD je zcela jiný typ hry
        • Zkus znovu jedničku, jenom tentokrát drž equip load pod 25% maximální nosnosti, zahoď štít a jenom rolluj. Hra je najednou výrazně zábavnější a lehčí.
          • Rolování je nedůstojné a nehezké.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit