Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to super záležitost, vřele doporučuji! *1*
  • Zayl
    "ale jako taková je hra již nyní takřka perfektně odladěná a jediné nedodělky spočívají v absenci dvou posledních oblastí..."

    Naprostá lež. Ve hře je furt požehnaně bugů a balance není zdaleka tam, kde by měl být. Za takové prohlášení bych fakt fackoval. Ale ano, v rámci Early Accessu je to velmi hratelné.
    • Bugov to ma menej ako AAA hry pri launchi. Aspon teda mna nestretol ani jeden, a to mam asi 50 weeks za sebou. Balance nie je idealna, ale znovu lepsia ako vacsina titulov pri launch. Tie 3 prostredia aj vsetky postavy su uplne bez problemov hratelne..takze az take klamstvo to naozaj nie je.
      • Zayl
        No a? Hra rozhodně furt není "takřka perfektně doladěná".

        Je to prostě a jednoduše lež. Já mám zasebou tak 250 týdnů na několika buildech a je ještě sakra co dělat.

        Edit: A mimochodem co to je za argument ohledně těch AAA her? Uvědomuješ si o kolik složitější jsou technologie použité třeba v Unity než v tomhle? To je samože neomlouvá když to při launchi nejede, ale nějak nevidím jak je to relevantní.
        • Goblin
          Hádám, že argument spočívá v tom,že "áčkovky" berou víc peněz (v plné verzi) než DD (v alfě/prototypu); za mnohem méně muziky(alespoň z hlediska designu).

          Ostatně, vyzdvihovat Unity oproti na míru vivinutému enginu je nebetyčné chucpe, ale to jen tak mimochodem... *1*
        • GlaDOS
          Na druhou stranu ve vlastně vyvinutém enginu můžeš nadělat spoustu chyb, zatímco Unity spoustu věcí vezme za tebe.
        • Ja s tebou suhlasim..ale to ty si pozuil slova "naprosta lez" , co by sa dali pochopit, ze hra je na rodiel od tvrdenia autora clanku nehratelna a uplne zabugovana...a to nie je. Je to Early Access , takze samozrejme , ze je este nie je vo finalnom stave.
      • VaZqeZ_EU
        Ještě jednou: Nejde o bugy (s tím, se samozřejmě počítá), ale o nevyváženosti většiny aspektů ve hře. Hratelná je samozřejmě už teď, ale já si radši počkám.
        Jednoduše: Vývojáři musí ještě změnit hodně číslíček.
  • MickeyMutant
    Ten styl mi připomněl tohle:

    https://www.youtube.com/watch?v=sBoKcqB69Kw
    https://www.youtube.com/watch?v=Hd7uTHCcMxc
    • VaZqeZ_EU
      Mně zase tohle - Krabat: Čarodějův učeň (1977) (spíše atmosférou) *1*
      • Chim
        Přesně *3*
      • Inquisitor
        Jo Zeman, to je klasika. Asi se na to budu muset zase jednou podívat :)
    • Trojka uz si ale jede v min osobytym stylu—coz je skoda.

      A byt ma Darkest Dungeon mou pozornost uz od prvnich obrazku, tak je dobre cist, ze pod krasnou vizualni slupkou tepe i zajimava hra.
      • erm ... "osobitym"
  • del0
    Tak sem koukal na nějakej let's play a je to celkem nářez. *1*
  • Chim
    Tak tohle se hodně povedlo. Dnes asi půjdu spát až zítra *1*
  • Ten poslední odstavec se Vám teda moc nepovedl, že je hra kompletní a hotová? LoL...
    Schází dva druhy prostředí, ještě přibudou další hrdinové, předměty, monstra.
    • boze...
  • Lotr
    Tak jsem si to jen tak ze srandy zkusil a musím říct že je to neuvěřitelně vtipná hra.
    Velitel party je kleptomanický syfilitik se sklony k sadismu. Jen čekám kdy mojí partě už naprosto hrábne. To že všichni mají tetanus jim asi také moc nepomáhá.
    K tomu přičteme fakt že je jejich zaměstnavatel zásadně nechá chodit na mise naprosto bez vybavení i toho nejzákladnějšího...nu je to opravdu hra s hlubokým černým humorem.
  • Myslím, že Poe si před 120ti lety neuměl ani představit jakou formu rip-offu jeho dílo zažije.
    • eStar
      Nejsem znalcem všech děl od Poa, ale tady se mi spíš zdá že se autoři hry inspirovali Lovecraftem, některá ta monstra a kouzla jak kdyby vypadla z jeho povídek.
      • Já toho zase moc neznám od Lovecrafta, ale máš pravdu určitě tam ta podoba *4* Já sem to ani nemyslel špatně, ten rip-off, v podstatě jsem mnohem radši když se někdo inspiruje u Poa nebo Lovecrafta a udělá to dobře než když se neispiruje nikde.. mě to hned připomnělo The Fall of the House of Usher, jak ten děda na začátku toho traileru píše ten dopis "někomu" aby přijel.. a taky ty stromy kolem toho domu a ten dům. a tu depresi té rodiny.
  • Moje léčitelka Matka Tereza získala vlastnost Nymfomanka *1*
    • Na Tvém příspěvku je vidět jak se nehodí hodnocení souhlasím/nesouhlasím. Možná by bylo fajn kdyby bylo líbí/nelíbí i souhlasím/nesouhlasím? Jinak Líbí/nelíbí je obecnější a trefí se do všeho, souhlasit/nesouhlasit se dá jen s názorem a v jiných případech to vypadá divně :D
  • Jen aby se to trochu nezvrhlo. Pamatuji si Ishar - v jednicce jsem mel ve skupine dobre i zle postavy. Ve dvojce se zacali vsichni nenavidet, coz vyustilo v to, ze se mlatili navzajem, misto toho, aby kydlili prisery. Tusim, ze ve trojce uz mi zbyly 2 postavy a ty se nenavidely. Kdyz jsem jednu z nich vykopl. Tak to nepomohlo, protoze ta jedina postava mlatila sama sebe. Tomu ja rikam psycho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit