Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kein
    Opravdu tohle srovnáváš s pythonama? Ale no tak...
  • bobsh
    Jsem rád, že má místní redakce koule dělat věci, u kterých je jasný že se nebudou líbit každýmu. Občas mi to taky nesedne, ale rozhodně furt lepší než nuda (často vydávaná za "velkou informační hodnotu") a šeď na ostatních tuzemských serverech. Komu se to líbí, ať na to kouká, ostatní můžou s klidem jít jinam. Nechápu proč sem chodí někdo, kdo má potřebu pořád psát jak je to strašný a jak se mu to nelíbí
  • Cosi
    Jj, kosi sou prostě super.
  • Thorleif_cz
    +1 tobě Smejki.
    And now something completely different... The larch!
    Já jsem se u tý recenze fakt bavil a jsem rád, že jsem si nejdřív projel první várku afektovaných postů.
  • Tynno
    Fakt dost super hra))), soundtrack samozřejmě taky,bodejť by ne když je to práce Jesper Kyda (AC serie a další)
  • ale dnesna mladez je bohuzial retardovana a radi pocuvaju mixery :)
  • vies, male deti tlacia gombiky na hrackach, a ono to vydava zvuk...tam netreba ani skill, ani nic...to clovek moze byt retardovany a urobi techno hudbu....popripade pusti mixer, ako skrollex....
  • Recenze, tedy videorecenze Lukáše Grygara samozřejmě...
  • Recenze, tedy videorecenze jsou opravdu nejlepší co sem kdy od koho viděl, skvěle se na ně kouká, mají něco do sebe, jsou v něčem prostě lepší a jiné...
    Lukáše Grygara taky uznávám jako člověka a odborníka na hry, líbí se mi jeho humor, názory atd...
    ted konečně DOATAZ... :-)
    to jeho "fakt dost super" už když to tam zaznělo poprví mi to přišlo divný a na podruhý nebo na potřetí a navíc to jakým to říkal tónem, tak mi hned bylo jasný, že to je nějaká trochu recese, nebo prostě nějaká pr*el... ale opravdu nevím na co přímo to má být reakce...? vysvětlími to někdo... strašně mě to zajímá.... díky moc...
  • Kronoss1
    Jak si máš tu větu vyložit? No, tak, že mu dávám za pravdu o těch přízvucích. Já jsem se tě neptal jak jsi došel na svoje vydedukované poznatky z mých příspěvků a určitě nejsem expert na všechno ani náhodou. Brát vážně nemusíš pokec s kamarády, ale pokud si myslíš, že veřejně dostupná recenze by se neměla brát vážně, tak pak si můžeš říct v televizi, co chceš a když se to někomu nebude líbit, tak jen řekneš: ,, Neber to vážně". A i tohle je v pořádku, klidně to prosazuj. Já si jenom myslím, že člověk, který se nazývá novinářem a jehož články a videa jsou veřejně přístupná, tak tento člověk a jeho články by měli být brány vážně. Samozřejmě to nemusíme hrotit, ale to by u té videorecenze nesmělo být napsáno recenze, ale pokus o vtip. Pak jsme v zcela jiné situaci. Bohužel tomu tak není a z nadpisu nepoznáš, jestli se jedná o seriózní příliv informací nebo jen o pokus o chabý humor, který někteří lidé považují za sofistikovaný.
    Jinak, komu jsem nadával? Že jsem řekl ku*va a ho*no? Ano, ale to nebylo míněno na osoby, takže tvé pozorování je mylné.
  • Toto su diskusie ktore by sa kludne mohli viest donekonecna. Proste inteligentny clovek si pocuva svoje a nestara sa o to co pocuvaju druhy a preco.A neriesi ani co este je "hudba" a co uz nie. Ja pocuvam Hardstyle tak kludne sa pusti aj domna..:D
  • Recenze se ti nelíbila. OK, chápu. Ale teď se bavíme o údajných chybách v anglické výslovnosti. A jak si máme vykládat větu ,,Existuje mraky přízvuků, ale to by musel Grygar nějaký z nich umět'' ? Vyznívá to buď tak, že všechny ty přízvuky znáš, anebo tu prostě na všechno pičuješ. Jak jsem došel k názoru že jsi děcko? Jednoduše, stačí se podívat na tvoje příspěvky zde v diskuzi. Děláš tu ze sebe experta na všechno, všechno bereš moc vážně a dokonce zacházíš až do nadávek.

    Tímto se s tebou loučím. Přeji hezký den a pozdravuj maminku *4*
  • smejki
    jo! a monty pythoni byli skupina hnojem zasviněných buranů s nízkým IQ!
  • smejki
    a to je měřítko čeho?
    Kdyby se hry dělaly jen na základě toho, co je nutné, komunikovaly by s tebou pomocí děrných štítků.
  • RavenHolm
    Přesně tak. Kdyby o mně někdo řekl, že jsem PC hráč, tak se budu stydět. Ano na PC hraji nejvíc, ale jakožto Hráč Videoher se neomezuji na nějakou platformu. V mých očích jsou jedinci, kteří se ke klávesnici/myši modlí a PC je to jediné správné pro ně, stejný hráčský odpad jako jsou xbox/ps3 fanboyové. Všichni jsou jako haranti na jednom pískovišti a jediné co dělají, že se hádají čí písek je lepší.
  • Kronoss1
    Nejsem ani lingivsta, ani děcko, jestli se ti recenze líbila a přišla ti vtipná, tak prosím, ale to nic nemění na tom, že je jedna z jeho nejhorších recenzí.
  • Kronoss: Ahá, tak pán je evidentně zkušený lingvista se zálibou v anglických přízvucích. A my už si začínali myslet že jsi nějaký dvanáctiletý děcko, co už ani neví na co všechno má pičovat.
  • Souhlasím, soundtrack ve hře je skvělý a sedí tam, ale samotný bych si ho asi nepustil.
  • Tak já počítal s vysokým hodnocením, protože je to vážně dobrá hra, pouze jsem čekal lepší videorecenzi.
  • Já jsem měl z recenze pocit, že hra na konci dostane tak 4 nebo 5/10. Devítka mě vysloveně překvapila. Nevím, když někdo prohlásí, že je něco "fakt super", tak to ve mě evokuje opak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit