Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    hádej, máš tři pokusy
  • Nejhorší videorecenze v historii tohoto webu. Z toho fakt dost super mě eště teď bolí uši. Co to mělo jako znamenat?? *11* *11* *10*
  • Nic proti Holzmanovi, nebo Šimkovi ale prostě nechápeš pojem sofistikovaný humor *3*
  • Kronoss1
    Ok, to beru.
  • Kronoss1
    Ty to nevíš?? God of War, Kratos, Tolkien, Shadow. Jako fakt ne dost super.
  • Black_Hand
    videorecenze je na games DOPLNEK normalni recenze. pokud chces seriozni pohled tak sem: http://games.tiscali.cz/recenze/darksiders-ii-recenze-60537 .
  • Kronoss1
    Špatně kamaráde, nikdo tady nevyšiluje, ale když podle tebe nežijeme ve svobodné zemi ..
  • Tak ja se pridam taky s trochou do mlynku. Dneska rano jsem sedel na "privy" a cetl si level s recenzi na MGS od pana Bulire. To co tu predvedl pan Grygar je v porovnani s tim jak clanek hospodarskych novin vs Bravo girl. Stydte se pane Grygare. Stydte se Vy masy, kterym takovy slint staci a povazuji jej za recenzi.
  • K bodu 3 zopakuj si zvratná zájmena a nesnaž se bejt spisovnější než to jde...
  • Black_Hand
    copak si snupal lukasi :)))?!

    ano, "fakt dost super" bylo trochu "over-the-top" asi tak jako hra.
    a koukam, ze se ti nejak zalibilo echo :).

    a zda se mi to, nebo DS2 ma fakt dost super soundtrack?
  • smejki
    třeba ve firmě, kde dělám, je 7 německých švýcarů (včetně jednoho polsko-francouzsko-německo-švýcara), 2 francouzští švýcaři, 1 italský švýcar, 1 quebečan, 1 newyorčan, 1 čecho-švýcar, 2 severoněmci, 1 srb, 1 chorvat, 1 nor a 2 češi (včetně mě). přízvuk a občasné problémy s výslovností nemají se stupněm znalosti jazyka nic společného.
  • Hru sem sice nehral ale Darksiders jednicku sem si koupil hodne levne rovnou s gamepadem :) at kdy chce rika co chce hralo s emi to s tim hodne pohodlne a ani nemam chut zkuset to n klavesnici a pokud nejsem kvuli tomu true pcckar tak fajn :D
  • ZvacA
    Ty jsi taky ucho kamaráde. Gamepad k PCčku je naprosto klasickou a samozřejmou výbavou a pokud je hra, která se mi na PC ovládá lépe s gamepadem, tak ho využiju. Přemýšlet o tom, že jsem tím v očích některých šašků porušil " PC dogma " a podobný dnešní hovadiny, naprosto vrásky nikomu dělat nemusí.
  • Dobrou recenzi kazí hodnocení všech vyzdvižených prvků "fakt dost super." Pochopil bych to u nějaké špatné hry, ale Darksiders by si zasloužili širší slovní zásobu.
  • residentevilfans
    opravdu ne uz budes klidne spat ? *7*
  • Kein
    Opravdu?
  • A co vyslovuje tak špatně tentokrát? Už je z toho takový evrgrýn...
  • residentevilfans
    ale ja nejsem nejaky nutic moji pravdy! *12*
  • residentevilfans
    a to je duvod napsat do kazdeho komentu co rekl nekolikrat v recenzi to je baveni se o recenzi ?
  • Podporujte konzole , a dál brzděte pokrok *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší