Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravdu povediac neprispievam do for normalne, ale tento recenzent ma "dojal" to co tam mate za ( a poviem to doost jemne - nekompetentneho cloveka) ze ani nevie posudit hru? Vecsina inych svetovych casopisov vyhlasili Darksiders ako najvecsie prekvapenie roka a dali hodnotie 8/10 a 9/10 ale tento clovek evidentne nevie o com hovori.
    Nepokladam sa za vasniveho hraca ale hram uz 15rokov, a presiel som vsetky soul reavery/legacy, dmc a aj gow1,2 na ps2 a gow na psp a vela dalsich, a po prejdeni tejto hry som ju dal do top 5 mojich hier, krasna hratelnost, puzzle priemerne ale pekne udrziavaju spad hry, nadherny pribech, dobra grafika atd atd proste hra ktoru ta bavi hrat od zaciatku az do konca a tento imb... tomu da 7/10?? mozno po prekusnuti toho nenastavitelneho ovladania 8/10 ale urcite nie menej a urcite nie takyto ohlas, bud spravte druhu stranu mince alebo vyhodte tohoto cloveka co evidentne nevie o com hovori!

    btw sa mi zda ze autor nema toho moc odohrate aby vedel posudit, doteraz som vzdy ako prve pozeral na tiscali pre recenzie ale po tomto urcite nikdy viac, ked si predstavim zeby som pozrel sem ako prve a videl to hodnotenie tak by som si Darksiders nikdy nekupil a nevedel by som o co prichadzam rly gj "Pan Recenzent"
    • Naprostý souhlas... Navíc doplním za sebe, že s ovládáním sem po chvilce hraní neměl vůbec žádné problémy. Ba naopak sem s ním byl spokojený a když ho porovnám s PC verzí DMC4, tak to byla lahůdka.
  • Btw, GoW na PC není. Takže já si přičítám automaticky aspoň +2 body k hodnocení, protože pro mě to nemá co vykrádat (údajně).
  • Me jako konzolovymi mlatickami nedotceneho hrace titul Darsiders nadchl. Ovladani na klavesnici s mysi je paradni a spoustu portu by si mohlo vzit v tomto ohledu z Darsiders priklad. Hru jsem sice jeste nedohral, ale jsem tesne pred koncem a s zadnym zakysem v podobe nezdolatelneho bosse jsem se nesetkal. Ani ty "logicke" hadanky nekazi (az na 2-3 vyjimky) zazitek z plynuleho hrani a me osobne dost bavily treba hratky s portaly ala hodne zjednoduseny Portal. Hra (pravdepodobne) vykrada co se da, ale ja se jednoduse bavil. Darksiders je pro me velke prekvapeni a pravdepodobne nejlepsi mlaticka na PC, jakou jsem zatim hral.
  • Kluci a holky, na tuhle hru jsem se těšil, proč? protože rád hraji ve kterých se na chvíli stávám někým kým bych v reálném životě být nemohl (proto nehraju farmville) a hrát za jednoho jezdce apokalypsy OH YEAH PLEASE, tu hru jsem si zamiloval, od úvodního filmečku a absolutní destrukce námi známého světa až po tu závěrečnou klapku která hodně naznačila že ta 2ka by mohla být poměrně slušná multiplayerová prča.
    Je možné že se pletu a že armagedon již byl nějakou hrou popsán, ale tato hra onomu biblickému příběhu dala podel mě úžasný rozměr a po dlouhé době přišla konečně s novou zápletkou pro hru (Svěděctví Janovo jsem četl, a jsem si vědom rozdílů (a musím přiznat že Warth of war se mi líbilo po příběhové stránce víc :-D)).
    Jak jsem říkal tuto hru jsem si užil, nebudu jí porovnávat s God of War, nebo devil may cry, dyť je to přece jedno že je to podobné, hra má především bavit, a baví tato hra? OJOJOJOJOJ, přestože obtížnost možná mohla být vyšší, já jsem docela rád že nebyla, dyť hrajete za jezdce apokalypsy, za samotnou Válku, jakpak by to vypadalo kdyby vás někdo jen tak rozsekal, dyť Vy se máte za pomocí svých bratrů zapřičinit o konec světa, copak by takováhle ikona měla umírat často?? Mě to dodávalo ten pravý pocit moci, který dle mého názoru přesně k této hře sedne, naprosto jsem žral charakter války, ten strohý, nezaujatý voják, který přijel aby učinil to co má. Bez ohledu na ostatní.
    Souboje s bossy? užil jsem si je, nenapadá mě lepší výraz, občas chvíli zabralo než jsem našel vhodnou taktiku ale jinak mi ta obtížnost přišla tak akorát, ani se to moc netáhlo a ani jsem neměl pocit že jsem zabil, jen dalšího miniona, prostě tak akorát.
    Ale nejvíce mě dostal příběh, hudba a atmosféra, dlouho si nepamatuji že jsem si něco takto užil, zvratů tam bylo dost a děj se furt hýbal dopředu mise v ráji podle mě mohla být delší protože interpretace byla dechberoucí.

    hra to nebyla dokonalá, ale hry jsou tu od toho aby bavili, a tato hra mě moc bavila 9/10
  • Tadle recenze mě vysloveně urazila co se týče pohledu daného pisatele na onu hru ... nepopírám, že třeba bere hodně znaků z jiných her, ale aby se tady rozepisoval jak mu hrozně kazilo hraní občasně namáhání mozku by se dalo považovat, že žádný nemá. Asi je spíše ten typ co hraje CS:S a jim podobné kde nemusí dělat nic než střílet a střílet

    Je sice pravda, že souboje jsou některé protáhlejší, ale je tam dost nápověď aby se to srazilo pod 10 minut na bosse. Tiamat třeba má slabinu v tom, ,že je potřeba ve správnou chvíli udělat akci. Truchlitelka se dá udolat ze všech nejrychleji když je hráč pohotový ... ani když jsem to hrál poprvé sem neumřel vícekrát jak 7x za celou hru a to i když sem jel na apokalyptickou ... stačí jen používat hlavu a uhnout, nebo vykrýt úder

    Hra se dá dohrát za pár hodin a nebo nad ní strávit i pár dní ... co já se nahledal než sem našel všechny bedny a překvapení.

    Není problém to hrát na klávesnici, ještě nemám možnost porovnat s gamepadem, ale oboje má svoje plusy i mínusy. Rozhodně se těším na dvojku

    a ještě na závěr. Recenzent asi absolutně nedával pozor a nebral v potaz příběh a celé pozadí ... pokud by si přečetl i komiks který u toho je tak by zjistil proč je třeba ten strážce, či jak toho ducha nazvat :-D, naštvanej, protože mu rada odrovnala sestru, která právě informovala co se děje na zemi a kdy tam dorazil Válka
    • ahojky muzes mi poradit jak mam zabit toho velkeho robota likviduju ho uz dost dlouho dik
  • Recenze je uplne nesmyslna. Hadanky jsou v pohode, hratelnost akorat, bossove podareni, jenom je to mozna cele trochu lehke, ale i tak zabavne.. Vtip je hlavne v tom, ze SAMOZREJME to je kopie GoW (a spousty dalsich her, ktere recenzent nezna), jenze je to na PC, kde ZADNE takove hry nejsou. Rozhodne minimalne 8/10, mozna i 9!
  • Pán recenzent je očividně herní znalec, když podle něj vše kopíruje GoW. Skoro mi to přijde, jako kdyby GoW mělo být první hrou svého žánru - tzv. tou jedinou originální. Stejně, jako někteří idioti v každém MMO hledají WoW, jako kdyby bylo to jediné, to originální... Proboha GoW je vykradený Devil May Cry, pouze je ta hra hrozivě zjednodušena, aby se masivně prodávala. Duše, jako měna? Probůh, to tu bylo roky před GoW...

    Ale ke hře samotné, ty obtížné hádanky, které kazí atmosféru, jsou vlastně naprosto banální věci, které bez problému zvládne každý podprůměrně inteligentní jedinec. Souboje zdlouhavé rozhodně nejsou, a bossové jsou jedni z nejlehčích, proti kterým jsem měl možnost bojovat. Každý, kdo hrál Darksidery, tak umíral hodně výjimečně (obvykle méně, než 10x za celou hru), a to dokonce i lidé, kteří zrovna hráči nejsou. Hra není nikterak obtížná ani na Apocalyptic obtížnost, což je trochu škoda. Zahrajte si Devil May Cry 3, ale nakupte si raději do zásoby alespoň 20 herních periferií, na kterých to budete hrát (doporučuji gamepad), protože pokud Vám přišlo Darksiders obtížné, tak v DMC3 neprojdete první úroveň.

    Pane Klein, jaká hra je podle Vás v dnešní době originální? God of War? CoD? Dragon Age? Dead Space? Je pravdou, že výjimky se najdou, ale je jich tak málo a obvykle jsou to méně propagované tituly, které zapadnou... Naprostá většina velkých titulů vykrádá jiné - Warcraft a Starcraft vykrádají Warhammer universa a Dunu, Dragon Age vykrádá Neverwinter Nights, Dead Space vykrádá BioHazard (Resident Evily), God of War vykrádá Devil May Cry, CoD vykrádá Medal of Honor a MoH vykrádá CoD, WoW vykrádá EverQuest a Ultimu... Darksiders je narozdíl od ostatních titulů alespoň originální (tzv. podobná směsice tu moc k vidění není) a zábavný mix všemožných i nemožných her.
    • "Proboha GoW je vykradený Devil May Cry, pouze je ta hra hrozivě zjednodušena, aby se masivně prodávala." No nevím, tak bolavé prsty jako u prvního GoW jsem snad neměl u žádné rubanice, nejtežší obtížnost byla doslova peklo. Hrál jsem samozřejmě všechny DMC i GoW, poslední DMC4 je dle mého názoru nejhorší.
      • Zkoušel si někdy obtížnost Dante Must Die? Jestli ne, tak zkus. Tím, že DMC4 je nejhorší, to myslíš kvalitou, či obtížností? Protože nejhorší a nejlehčí díl je DMC2, nejtěžší je nejspíše DMC4. DMC narozdíl od GoW není o "bolesti prstů", ale o kombech. Na jakoukoli jinou obtížnost, než-li nejtěžší v GoW není problém to urubat, v DMC mají ten problém lidé i na Easy, natož pak na těžší obtížnosti.
        • Každou hru hraji na nejtěžší obtížnost, je to alespoň výzva. Dokonce si myslím, že nižší obtížnosti hru spíše kazí. Co se týká DMC 4, tak největší problém mi dělala pasáž s tou ozubenou kostkou/ pyramidou. Nepamatuji si jak se ta část jmenovala. Jinak to celkem šlo. U GoW si pamatuji, že zdolat některé nápory nepřátel byly šílené, jel jsem to snad 100x.
  • Tuhle recenzi psal mentál. Ale fakt naprosto dementní mentál, kterej pravděpodobně trpí dlouhodobým pomočováním způsobeným duševním traumatem z dětství (možná dotěrný strýček, kdo ví). Příště sem prosím nepouštějte lidi, kterým někdo celou pubertu strkal svého chlupáčka do ucha...

    Ani se nedivím, že ten blbec tu toho zas tak moc článků nenapsal...
  • O tom, že je ta recenze naprosto příšerná a otvírá mi kudlu v kapse mluvit nemusím, to všichni víme. O tom, že je to kopie, ..srsly ? To, že je platidlo duše hned znamená, že je to kopie? Bullshit..
    O tom jak mě ta hra neskutečně chytla byhc tady mohl psát hodně dlouho, ale nebylo to hratelností, ani grafikou, ani bossama ani hádankama, což to vše bylo skvělé! Ale ten příběh.. Originálnější příběh jsem ještě ve hře neviděl, díky němu jsem tu hru opravdu dohrál jedním dechem! Vždy když jsem přišel ze školy těšil jsem se na válku.. Opravdu musím vývojářům zatleskat, připomnělo mi to starý dobrý Gothic, ne-li ho předčilo :)
  • Tohle je ale opravdu hodně dbilní recenze...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit