Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No myslim ze Pan recenzent to trosku stym porovnanim prehnal. My na PC nemame gods of war, ak teda myslel tuto hru, takze mi to pride trosku odveci. Vlastne na PC takychto hier ani moc nemame. U mna 8/10. *1*
  • To jste si s tou recenzí koukám pospíšili...já už to dohrál tak měsíc možná víc dozadu...btw mslím si že si to zaslouží minimálně 8čku...A jestli tomu recenzentovi přišli ty hádanky těžký, tak myslím si že by u Portálu neprošel ani první 3 levely *7*
  • Pro mě naprosto pozitivní překvapení. NEsouhlasím z recenzentem v mnoha věcech. Hra obsahuje vzkutku všechno ale nijak ji to nehltí, naopak doplňuje hratelnost , která je opravdu vynikající. Je pravda že vás nic moc nevede za ručičku, ale to je pro mě obrovské + . Příšery sou jedny z nejoriginálnějších co sem viděl. Akce je dobře ovladatelná i při té spoustě komb a pohybů. Ovládání bych navzdory recenzy označil za velice pohodové (jediná věc je nezvyklé využití klávesy ALT ,která se v jiných hrách moc nepoužívá). Smekám před obrovskou komplexností a umem tvůrců skloubit všechny ty možnosti , příběh a styly do funkčního celku. Už dlouho se mi na Pc nestalo abych u takhle relativně dlouhé hry s každým levelem kroutil hlavou nad přibívajícími možnostmi a užíval si to až do finále. 9/10
    • souhlas. pro PC scenu a me pratele urcite nezapomenutlny zazitek tohoto podzimu!
  • Podle mě 9/10 Vynikající!!! 13h řežby to neměl ani GoW. Ale je pravda že Kratose se mám radši *1* Na Pc je prach málo her tohoto stylu.
  • Absolutny suhlas s Marvinom, pre mna akcia roka, zasluzenych 9/10.
  • Pro opravu - ten film byl Apollo 13:p
  • NonSuch
    jj, taky bych souhlasil s Marvinem, nic jsem od toho necekal ale byl jsem prijemne prekvapenej
  • Musím uznat, že souhlasím s výše uvedenými reakcemi. Už z toho důvodu, že na PC tolka akčních edventur nevychází, co do PC verze, určitě bych dal 9/10 už z důvodu právě zmiňované minimální konkurence v žánru. U konzolí už je to s výběrem asi někde jinde. Každopádně jediné co jsme o hře věděl, bylo pár screenshotů z kdysi asi před půl rokem, když byla hra odhalena. Potom co jsme hru spustil s tím, že no tak uvidíme, jsem byl opravdu mile překvapen, jelikož hru podobnéího charakterz jsem si takhle parádně zahrál naposledy kdysi ještě na PSX. U mě s hrou spokojenost.
  • Pete.palis
    9/10...nápaditá akce, která nenudí;)
  • Aha pan recenzent a já jsem hráli naprosto jiné hry. 7/10? Blbej v vtip.
    • je skoda ze nekdo neumi ohodnotit tento pocin vyvojaru. nic takoveho tu dlouho nebylo a je to skvele a funguje to! nesouhlasim s recenzentem.
      • Neboj nejsi sám. *3*
        • Holt se musis smirit s tim ze ne kazdy ma stejny nazor jako ty.Urcite na to az dospejes prijdes.
          :)
          • Hrál jsi to? Asi ne jak to tak vypadá. Sice jsem to dohrál na xboxu, ale od pc verze se tam nic neliší, tudíž vím moc dobře co je to za hru. Pročti si obsah této diskuse a zjistíš, že skutečně nejsem sám komu se verdikt pana "recenzenta" nelíbí. :-*
            • Zdenda666: Jak z toho ven? Naučit se psát objektivně. Je nejspíše těžké to pochopit, ale jde to. Navíc recenzent by měl na hru hledět objektivně a srovnávat ji se srovnatelným - je to recenze PC verze a na PC nikdy God of War nevyšel, takže PC hráči to srovnání absolutně nic nedá. V této recenzi je očividná zaujatost a neustálé srovnávání s GoW , kterou považuje recenzent za herní modlu, za původní titul všeho, čímž není.

              Očividně by si měl dospět Ty, když nechápeš, že v recenzi na podobných webech se očekává určitá profesionalita, která na českých webech není. Podívej se na zahraniční weby, na kterých jsou recenze psány tak, jak mají na webech vypadat, kdežto na naší scéně to vypadá jako na jednom velkém blogu...
            • Prosím o odpověď. Hrál jsi to? Tady nejde jen o 7/10 ale i to, že obsah recenze nesedí s obsahem hry.
            • Kterou cast z vety ze ma kazdy clovek na hru jiny nazor jsi nepochopil ?
              A bohuzel s k temto lidem radi i recenzenti takze pokud se to recenzetovi "nelibilo" tak jako GOW tak podle toho i vypada to hodnoceni a samotna recenze.
              Samozdrejme ze kazdy ma pravo na svuj nazor ale nemuzes cekat ze kazdy recenzent bude mit stejne "orgasmy" z nejake hry jako ty.
              Ja vim je to sokujici.Uz si tak nejak zacinam zvykat ze ted v kazde diskuzi budu cist dokola porad to same.
              "LOL jen 7/10"
              "Recenze nap***u pro me je ta hra bozi!"
              Na druhou stranu kdyby psali recenze jako na EG.cz kteri pisi recenze na podporu prodeju v Xzone tak by si zase pro zmenu diskutujici stezovali ze kazda hra dostava 8+ a ze neni objektivni.
              Sakra jak z toho ven.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit