Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • výborná hra, to že tam píšete že recenze platí i pro PC si zrušte. Koho z PCkaru zajímá naký porovnání z GoW....
  • Pro mě byla tahle hra překvapení roku, když vyšla na konzolích. Perfektně poladěná hratelnost a mechanika, dobré souboje, super puzzly zabírající celé dungeony, neustálý příval nových schopností a hrál jsem to určitě delší dobu, než třináct hodin. Hodně to připomíná Soul reaver/Legacy of Kain způsobem jakým se to hraje a jak mají nové schopnosti vliv na otevírání a prozkoumávání světa. Ze začátku to vypadá jako tunelová lineární akce, ale brzy po začátku se to otevře.
  • Je to sice pasé, ale kdyz vyšlo prewiew na 2ku, tak sem koukl co jste napsali v recenzi na jedničku. A ja asi jako jedinej naprosto souhlasim s recenzentem. Je to totálně bezduchá mlátička bezesmyslu. Po nainstalování jsem to vydrzel hrát asi 2 hodiny a znechucen nicnepřinášejícím klišé rychlej uninstall. Chvilema mi to přišlo jako serious Sam - kde jen čekáte až konečně všechny pobijete a když už to vypada, tak óóó bože další....a zase stejně tupě všechny pomlátit.
    Ja bych tomu dal tak 5/10....málo která hra mě takhle rychle odradila.
    • Udelal sem to same co ty, a proste nejsu schopny se rozhodnout esli to je hra pro me nebo ne :( skoda ze chybi videorecenze nebo neco podobneho...
    • Za dve hodiny ti hra neukazala co vsechno umi, nehodnot ji. Ja po deseti hodinach hrani jsem nadsen a to jsem porad jeste nevidel vsechno, jen to tusim z temer prazdneho invrntare.
  • naprosto paradni hra, ktera pro PC hrace musi pusobit jako zjeveni :D moc podobnych her na pc neni a rozhene ne uz tak skvele hratelnych. ja pred touto hrou hral gothic 4 a pokud pominu spoustu predmetu v gothicu a tech par questu, tak ty hry by se daly zaradit do stejneho zanru, ale ta puvodem konzolova je lepsi
  • Hra sa mi páči, ale to ovládanie mi fakt nesadlo. Na každú hlúposť iné tlačítko. Už len to, že na hádzanie toho disku si musíte najprv zbraň jedným tlačítkom prehodiť, ďalším "zapnúť zamierenie", potom target "označiť" a až potom môžte úspešne hodiť disk... A aj to používanie skillov a itemov mi prišlo dosť divné... Ale inak fajn.
  • Najednou jsem přestal dostávat achievemnty, nevíte kde by mohlas bejt chyba? Nemohl to zpsuobit třeba crack na CoD, kterej se nějak montuje do steamu? Nic jinýho jsem nedělal a věřte mi že toho lituju... jen jsme chtěl zjsitit jak mi to běhá (neběhá). Darksiders jsou jinak strašná pecka - hraju na Apocalyptic radši (všichni píšou, že je to jednoduchý moc, ale já umíram občas tak 30x a nejsme ani v půli asi), odehráno deset hodin a už ted vim, že to byla nejlepší koupě letošního roku.
  • souhlasím s komentama hra je výborná hodně jsem se u ní pobavil a GoW jsem nikdy nehrál bo nemám psx jen škoda že ke konci docházel grafikům dech a jak na začátku bylo prostředí uplně super tak ke konci byli už jen holé rádoby gotické zdi ...8/10
    ps: těžký hádanky?... tam nějaký byli ???
    pss: ten pavoučí boss či to bylo mno málem jsem prohodil klavesnici oknem :D
    • Presne jak pises. Logicke hadanky nejsou zadnou prekazkou a "pavouci boss" mi dal zabrat asi nejvic. Jeste jsem se ale nedostal k finalnimu souboji, tak uvidime...

      Celkove bych hodnotil taky osmickou. Cela recenze vyzniva tak, ze je to takova menecenna kopie GoW, kterou si bez gamepadu nezahrajete a tu sedmicku hra dostala jeste s prihmourenyma ocima. Pro me to je vsak PC-prekvapeni roku (viz uplne prvni prispevek) a vzhledem k tomu, ze to muzete koupit za 750 Kc (a bude se to nejspis snizovat), tak bych s koupi prilis nevahal. Udelate si na vanoce radost a tvurci pak nebudou vahat a poslou na PC i slibovane pokracovani!
  • cau Raven. jo hral a hraji. uz se blizim ke konci.
  • Ahojky lidicky muzete poradit jak to hrat na klavesnici ? Nemam moznost to nikde prenastavit na klavesnici jen na ovladac
    • To souhlasim, drzet CapsLock plus mackat '+', 'ě', 'š', pro pouziti skillu, je prstylamouci setting, v praxi to dopadlo tak, ze skilly nepouzivam. Hraju jednicku az po dohrani dvojky, ktera se kombinaci mysi a klavesnice dala ovladat velmi pohodlne.
  • To sem moc rad ze si nekdo spomel taky na dmc jinak gow podle me tam byly ty nejchytrejsi hadanky vubec jinak mam radsi dmc protoze to je jedna z mala her kde komba opravdu funguji sem zvedavej jak to bude stou petkou doufam ze to nebude naka picovina pac hosi tam skousej naky novoty komerce zasrana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit