Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • let´s ROCK! :D
  • Tahle hra je legenda a doufám že se tu najde někdo, kdo se jako já těší kurvy u tyče, prasata s 12kou brokovnicí a pořádnej nářez hlášek............. Your face your ass, what's the difference!! Už teď mu odpouštím vše nedokonalé, dyk je to Atomový Vévoda :D
    • kurva to máš sakru pravdu je to král akčních her se vráci zpátky na scénu a věřim že všecky nový hry položí na prdel !!! *1* *1* *1*
  • Ono by se zprvu zdalo, ze uz nevychazi zadne zabavne hry, ale to jsme pouze poblouzneni tema nesmyslama jako je COD... za 3 minuty traileru jsem se bavil víc než za dobu hraní celého singlu posledního CODU... TOmu se vskutku říká úměra:D
    Těším se, opravdu.
  • Vyjde Duke? To už se asi opravdu blíží ten konec světa *1*
  • Gearbox na sebe vzala setsakramenskou zotpovědnost! Celej svět od toho čeká 10/10!! Ono to v dnešní době ale není vubec jednoduchý postavit takovou hru, se podívejte na cod u nich to jednoznačně vyhralo první Modern Warfare od té doby se placají akorat s béčkovyma pokračování *12* Ja osobně se na DUKA hodně těším a hodlám jim odpustit negativa který se ve hře určitě objeví *5* Jen si vzpomente sami jak dlouho ste se dowopravdy pořadně u hry zasmali??? Tady to bude sazka na jistotu! Budeme se bavit a smát od začatku až do konce! ,, snad teda,, *7*
    • máš pravdu Duke bude pecká kdo nevěří tak budou jen koukat protože u Duke je výhoda dosti než u jiních her Duke má humor,s hlaškama který člověka zasmějou má rád chlast,holky,bordel doutník atd a prostě takovou postavu už dlouho chceme na svý obrazovky
  • Slyším to jak dnes : "Ju wana dens ?" *1*
  • 6. května mám narozeniny, to se hodí, co???
  • Cosi
    Já jen doufám že po těch všech předělávkách to pořádně zoptimalizují aby se to taky slušně hýbalo na starších strojích.
    • tak na to zapomen kamo a poradne se mrkni na video http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2011/01/21/exclusive-duke-nukem-forever-has-a-release-date.aspx
      • ucho
        tak popravdě na tom videu není technologicky nic extrémního, co by současné sestavy neměly v pohodě zvládat. (i když pravda, to vylučuje ty starší stroje :) )
  • stejně to nikdy nevyjde, takže vo co gou?!
    • ucho
      inu, vsadíme se? :D
  • No.. nevím :-) Hlášky, prsatky, zbraně a čurání do záchodu jsme si užili už ve starém DN3D, tohle vypadá zatím jen jako nový kabátek pro novou generaci hráčů se starýma hračkama. Přeci jen, já jako hráč jedničky jsem kapku z toho čekání zestárl a jen doufám, že to nebude hra na deset hodin.. když už jsme čekali tak dlouho..
    • no když si sám Randy Pitchford v nějakym rozhovoru dělal srandu že to nebude krátký jako CoD ale minimálně 3x delší tak bych to viděl min. na 15h
    • ucho
      určitě ne, bezpochyby už se plánují nějaká DLC pro prodloužení hrací doby.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit