Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LessPh

    Days Gone mě opravdu láká, protože to není honička za otazníky, což nesnáším. 

    Ale jsem hroznej srab... občas se bojím i u Mass Effectu :D Jak moc je atmosféra děsivá?



    • Jack1947

      Není to moc horror spíše Horor + survival, moc lekaček tam nenajdeš ale ty různé hordy to odkoukali z TWD když někam migrují to je parádní to žádná jiná hra nemá. Převážně hlavně ze začátku se budeš větším vyhýbat.

    • redicius

      Není to vůbec děsivý, dokonce i hordy v podstatě nemusíš likvidovat a jsou většinou jen dobrovolný. Není to primárně horor, je to akce. Dost se nastřílíš i do "živých" lidí.

      Zombíkům můžeš ujet, což je i v reálu logický. Střety bývají spíš jako hlavolamy - jak stealthem projít, abys neprobudil atp.

      • Jack1947

        Je to hlavně SUrvival ale s příběhem.

    • Relativně po chvíli hraní, sem sehnal 3x možnost upgradu hp, staminy, nebo focusu. Narval sem to vše do HP a navíc jedu spíš melee skilly, díky čemuž hrdina nepůsobí tak papírově, jako v první hoďce, dvou.

      Zároveň někde v té první hodině byla asi jediná skriptovaná lekačka nebo dvě, při procházení tunelu. Občas se mi samozřejmě v rámci zápalu boje dostal do zad nepřítel..

      Takže se to celkem dá, mám to jinak asi podobně jak ty, až na ten Mass Effect. :D Stejně ale radši hraju přes den a večer se uklidňuju u Endzone. :)

      • LessPh

        Diky za souhrn.. proste jsem srab no, tak se obcas v ME bojim co bude za dalsim rohem:D

        Hele asi do toho nakonec pujdu, dal jsem to do wishlistu a koupim pri prvni sleve, ted je stejne co hrat, takze nejsem v pressu;-)

    • v ME jsou nějaké hororové pasáže? Ani si nevzpomínám na nic hororového v té hře. Ale tak každý je jiný. V tom případě doporučuju Amnesia: Rebirth

      • Jack1947

        ME3 tam ty zombíci na té planetě... zpočátku trošku to mělo takovou jinou atmosféru.

    • Veskoslav

      Tak jestli se bojíš u ME, tak doporučuji se tomu vyhnout...

      • LessPh

        Asi jo no:(

  • Jack1947

    Vlastně mě ani to o bod vyšší hodnocení oproti PS4 verze tolik nepřekvapilo, přeci jenom to byla jedna z těch slabších her 😉

    Nicméně ke hře samotné, snad není moc co dodávat na PC podobné hry a ještě s příběhem nejsou vůbec, jsem rád že jsem rozehrál na normal i tak to je poměrně těžké, přestřelky jsou vůbec neslabší část, pořírači mají iq houpacího koně pokud jich je málo.

    NA hru z roku 2019 to běží parádně (770GTX doufejme že na podzim už bude 3060 nebo tak) dokonce ještě líp než Horizon Zero Dawn( ještě to mám na disku :D) Medium/ high samo si to nastavilo, jedinej rozdíl nastává v noci nebo když se za vámi řítí větší horda, což se moc nestává.

    Hratelnost je klasickej survival mínus, zbytečnosti jako pití a jídlo, ta krajina je parádní, atmosféra sálá z každého rohu,

    Zdecimované pozůstatky měst, za mě super.sice jsou tam menší chyby jako to že nepřátelé/požírači občas prochází dveřními rámy, nebo zdmi ale jinak nějakej zásek nebyl ale stále nejsem nějak daleko.

    Na klávesnici se to hraje taky docela dobře, sice jedno tlačítko na všechno to snad odkoukali z Horizon ne kde se taky při boji vyráběla munice a ještě zdraví :P Za mě bez debat 8/10, možná bych se nebál jít i na 9 ale to je čistě subjektivní.



  • ALHAZRED

    Mne to pripada, jako FarCry se zombikama, nebo RDR2 ale to sem nehral. Nevim, co ma UBI s timhle spoločnyho, ale podle me hodne, jenomže FarCry me nebaví a tohle jo, protože ta atmosfera, je celkem nekde uplne jinde.

    Hned to intro vas chytne...co mi v Cybrpunku chybělo, takovy prvotni naboj...a pak už litate s jedniho prušvihu do horšiho.

    Porad se motam na maly mapě, a stale mam co delat a ne proto že bych nejak chtel. Ja si rikam, pujdu hlavni priběhovou linii a občas neco vedlejši, jenomže hra vas jednoduše premluvi, že tohle a tohle musite udelat, protože musite SPOILER- zachranit holčičku a utrhlo by vam srdce kdyby ji sežrali zombici, musite zabit bandu ripru, pak nevim kolik zombiku, nakonec obriho medvěda, než se k ni dostanete, pak si ji hodite za sebe na mašinu a než dojedete do tabora, hra vam ješte tak zatopi, že v tabore už mate šedive vlasy ...

    Des a zoufalstvi na každym kroku, hram to na HARD  a jesli se nekomu nelibi inteligence, treba zombiku, rekl bych chvala bohu, že sou celkem tupi a taky ne všichni, protože s moji vybavou bych to proste neuhral...Asi nikdy nezapomenu, jak sem vypaloval na hrbitově hnizda zombiku, byla noc, taky nemužete spat, kdy se vam chce...hledal sem posledni hnizdo, rikam si neodejdu odtud pokud to nevypalím !!... Byli uplne všude, pak se strhla takova bouře a smršť, jakou sem asi ve hre nezažil. Nakonec sem to posledni hnizdo dal a zdrhal pred hordou, když mě v posledni sekunde strhli z motorky a sežrali...😂

    Tyhle nervaky, se plynule stridaji s priběhem, ktery se pomalu rozpleta, hladate svoji lasku, nevite ani jestli ješte žije, a jesli vam neukousne hlavu když ji polibite...až na par vytek, jako že jeden kemp musim vystrilet nekdy i 4x, nebo mi dojde benzin když potrebuju zdrhat a mam plny gate, mě ta hra MOC bavi, ale celkově bych ji taky vic jak 8 nedal.

    Grafika je hezka, takova PS4, ale Dying Light se mi zdal celkově, hlavne to nasvetlovani o dost realističnejši...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit