Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • calwin
    konečne som sa dočkal nejakej recenzie ktorá mi vysvetlila o čo v dayZ vlastne beží... aj keď som mal akú takú predstavu... docela ma to zaujalo tak to hádam niekedy vyskúšam... každopádne... vďaka za článok ;)
  • 13_11
    Pro problémové přehrávání videí: Zkuste si nainstaloval nejnovější Firefox a ve videích si klikněte pravým tlačítkem myši na nastavení a jezdcem si nastavte Místní úložiště na Neomezeno. Mně to tak jede naprosto v pohodě – třeba to pomůže i vám.
  • Skvělý a rozsáhlý text. Radost takové číst. :)
    • jo smejki ma zajimavy a dobre citelny styl psani
      • Což se zrovna o tobě říci nedá.
  • tak strašné rád bych se podíval na nějaké to video co tu autor nahrál, ale ten ***** přehrávač mi nedovolí si video posunout ani o minutu aby se neseknul ... *16*
  • Skoda, skoda, youtube komunita casualov znici kazdu hru, pravidelne sme hravali s kamosmi kedysi Armu 2 coop domination mapy, odkedy je tento trapny mod pre deticky, serverov ubudlo a este aj tie, ktore zostali, su zaplnene dementami, co robia to iste co v Dayz, myslia si, ze je to DM a zabijaju vlastnych, nicia techniku, heliny, potom po to pracne clovek musi jazdit na druhy konec mapy po vrak, aby to opravil atd...Tak to dopadlo aj s Dayz, volakedy fajn oddychovka, odteraz len hra plno kretenov co to hraju ako DM. Vela deti z cod a bf tam prislo bohuzial a musia natacat youtube trolling videa a ine gebuziny..
  • Perfektní nerecenze:). Naprosto souhlasím s tím k čemu dospěl autor a jak popisuje jednotlivý principy hry, zážitky a pocity z hraní. A přidávám k tomu, že mě pořád ještě takový bezcílný bloumání černorusí neomrzelo a vyplňuju si orientační chůzi různýma mezičinnostma:). Jen víc takových her a článků.
  • Takže to v podstatě trpí rakovinou všech MMO - absencí end-game.
    • Vrook
      Ne, protože to neni MMO.
      • Zajímavé je, že Smejki, kterému to bylo určeno především, pochopil, jak jsem to myslel. Kde asi vy všichni ostatní děláte chybu? *4*
    • smejki
      sice jsem nikdy žádné MMo pořádně nehrál, ale jak jsem se o tom bavil s janchorem a Pavlem Dobrovským, ano, je to velmi podobný problém.
    • doufam ze s takovym prispevkem to nemyslis vazne
      • EDIT: Slunce v duši. *4*
    • Ronox
      Zrovna u tohohle je endgame prostě přežití. Umím si představit až se to rozjede bez hackerů jak se budou např. dobíjet vesnice a města ve skupinách atd. Už pár serverů mělo např. že nějaký klan ovládal vesnici ale byl hodný. Pokryly střechy a u ve vesnici bylo neutrální území s obchodováním barterovým. Jestli se tohle rozšíří tak zážitek bude zase úplně jiný.
      • Já si myslím, že přežití je málo. Osobně považuju ten koncept za vnitřně nestabilní. Ale když mě budoucnost vyvede z omylu, nebudu se nijak zlobit.
        • endgame by hru zkazil..nějací bossové nebo tak to mi přijde přímo absurdní...doporučuju si hru zahrát, pro pochopení jeji filosofie
          • Už jsem viděl asi tak dvě hodiny, komentované i nekomentované, četl ty články tady, a pořád si nemyslím, že to stojí za moje peníze. Jako sociální experiment je to zajímavé, ale ten můžu sledovat i jako nezúčastněný divák. *4*
  • Ronox
    Videa bych mohl nahrát kdybych měl nějaký velký uložiště .. nechce se mi to přerenderovávat. Smejki to bude mít určitě v nějaký mp4ce tak to hodí třeba na nějakou úschovnu nebo prgaři odbugujou player :) Jinak sry za nenahrání hlasu, nějak mi nedošlo, že se to v MSI Afterburneru musí nastavovat. Dřív jsem nahrával jen na macu přes screenflow.
  • InvisiblE182
    Mně se nejvíc líbí ten vývoj člověka. Napřed: Nebudu nikoho zabíjet a budem chodit ve skupině. Po první kulce do zad: Ok tak budu chodit sám. Pak vás zastřelí někdo koho jen potkáte. Tak sakra sejmu koho potkám, ale ne pro srandu. Dál, mám nejlepší výbavu a snipu, co teď ? Kašlu na to jdu zabíjet na letiště. No jo, ale je tu málo lidí. Kašlu na to jdu střílet nooby do cherna. A to se prosím může stát za dva týdny.
    • trolo
      myslim ze by to tak bolo aj v realu keby si mal viac zivotov.
    • Cahir
      Lidi jsou zvířata i ve virtuálním světě *15*
  • Cahir
    Wau, slušnej materiál...aneb není nad to, když se recenzent herního webu do nějaké hry skutečně zažere. Vůbec bych se nezlobil, kdyby se podobným "nerecenzím" (tedy sledování něčeho na mnohem širším poli a s mnohem větší hloubkou) věnovalo games.cz i u jiných titulů. Jistě je takových spousta a jejich interpretační potenciál není ve srovnání s DayZ zanedbatelný. Podobné experimenty už ostatně provádíte: Fightcluby speciál, Vojtíškovy deníky... Vůbec bych se ale nebál to rozvinout. Karel mohl klidně vydat článek, v němž by se rozpovídal o tom, proč se vybodnul na SWOTR, co by tomu vytkl atd. Ano, udělalo by to z vás trochu víc komunitní server, ale proč ne?

    BTW, nečekal jsem, že to někdy řeknu, ale na tuhle hru jsem asi málo hardcore *1* ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit