Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau, neznáte někdo hw nároky?
    • i7, 8GB RAM, gtx 275 lightning 1.8GB... na full detailoch plynule (25fps?) a na rozdiel od Black Sharku je grafika uzasna
      • Tak to je docela pálka... Jak bych to asi rozběhal na tomhle noťasu? Intel Core duo 2,53 GhZ, 4 GB RAM, 32bit win (šlo by mi to líp na 64kách?), NVIDIA GTX 260M (velikost paměti 1024). ožná tak na nízký detaily ne? *9*
        • kotty
          Ja mam PII X3 710 3.2Ghz, 4GB RAM, HD4850 512 MB, OS Win 7 64bit a s vyputym vyhlazovanim nemam problem hru hrat plnyule na max. nastaveni pri rozliseni 1680x1050 (pravda obcas se ot lehce trhne pri otaceni kamerou, kokpit je opravdu dost narocny). Tvuj notas by tohle mel s prehledem utahnout (zalezi taky na rozliseni). Hlavne to chce mit joystick, na klavesnici tohle moc staveny neni.
          • Hlavní problém je v tom, že simulátor běží na sto procent jedině v modu 64 bit, tzn. že pokud máš pouze 32 bit systém, tak to naplno nespustíš (chybí tuším celá kariéra a většina misí...). Dále v min. požadavcích je 4 GB RAM, 32 bit. systém ale 4 GB nepodporuje, tam je max. někde kolem 3.4-3.6, z hlavy teď nevím...
  • Sice asi nikdy nebudu mít dost casu, abych to nekdy hral, ale betu jsem si koupil pred pul rokem uz jen z principu, aby nekdo tenhle druh her delal.

    Vekla skoda je, ze dnes nikdo nedela stredni tridu, bud je tu vylozene stupidni hawk, nebo silene komplexni DCS, strasne rad bych videl neco na zpusob navy figthers nebo ATF od Janes.
    • Střed jako takový je IL2-Sturmovik (novy dil je zatim pekelne nedoladeny) nebo treba Rise of Flight z prvni svetove valky, ktery povazuji za momentalne nejlepsi simulator na trhu a diky jednoduchosti rizeni starych letadel je plne pristupny komukoli. Ma spickove graficke zpracovani, let pobliz mraku ci nad mestem, kdy skrtate kridlem o katedralu je strhujici, ma to realisticky letovy model a hlavne dokonalou atmosferu. Letoun ridite nejen podle oci, ale i podle urovne svisteni vetru kolem hlavy, muzete se vyklanet do strana a pozorovat zákopy po vami...kolikrat si hru zapnu a jdu se jen tak proletet nebo si vyzkouset nove manevry...mimochodem v simulatorech mam naletano troufnu si rici nekolik stovek hodin :)
      • Nejde ani tak o letovy model, ten mám rád na vysoké úrovni,hlavně poskozeni letadla, v tomle byla nejlepsi A-10 Cuba. Jde spis o mise a jejich prubeh, uz jsem roky nevidel nic, co by se blizilo temhle starym peckam.
  • uzivatel1982
    Škoda, že DCS nemaj dynamický kampaně jako ve falconu. Ale vypadá to perfektně a ať LockOn nebo BlackShark jsou prostě reference a u A10 to asi nebude jiný. Dobře, že takový hry nevymřeli.
    • DCS má dynamikou kampaň
      • ne, to nema, jedine co to umi je vybrat misi podle toho jak dokoncis predchozi, ale rozhodne nema dynamickou kampan
  • Stálo by za to také uvést, že díky mnoha "fans" není problém dát z informací na na netu dohromady víceméně obstojný český popis kokpitu, včetně nějakého toho tutoriálu.
  • kotty
    Dekuji za recenzi. Je sice strucna, ale vystihuje vsechny dulezite prednosti i nedostatky. Na chybu v misich jsem jeste nenarazil (hraji od beta 4), dlouhy loading se da prezit (casem na uvareni kafe :) ), ale absolutni nemoznost zmeny nastaveni behem hry me stvala a stve doted. Kazdopadne to pro me celkove hodnoceni hry prilis neshazuje, ze me bych se nebal dat 9/10.
    • Souhlas, je to spis takovej strucnej popis nez recenze. Zadne hodnoceni letoveho modelu, to ze hra je vyjimecna napr. v tom jake nabizi moznosti komunikace s pozemnimi jednotkami atd...
      Jinak osobne zadny problemy s padanim hry ani chybi v misich nemam.

      9/10
      • Diky za pripominky. Jen se s dovolenim ohradim, ze popis to podle me rozhodne neni. DCS: A-10C Warthog je velmi unikatni a komplexni simulator a snazil jsem se poukazat predevsim na veci, ktere ctenari usnadni rozhodnuti, zda si DCS: A-10C Warthog koupit a zda ho bude vubec bavit. A na to rozhodne v recenzi odpoved najde. Podrobny rozbor vsech aspektu hry by zabral nekolik desitek tisic znaku, teprve potom by se z toho asi stal spise popis nez recenze a docetlo by ho jen par leteckych nadsencu. Pro vsechny, kdo se chteji dozvedet ty nejmensi podrobnosti, stahnete si manual na http://www.digitalcombatsimulator.com/en/downloads/documentation/dcs_a-10c_flight_manual_en/
        Padani hry bylo neprijemne, zejmena ve spojeni s dlouhym nacitanim mise.
    • souhlas, u me je to taky jasna 9/10.
  • v recomended pozadavcich na strankach (minimalni nikde nevidim) se pise Operating system 64-bit: Windows Vista and 7. Spustim na 32 bit systemu pls?
    • Z 32Bit moze mat problem. Tento sim je skutocne zravy na Ram (dohlad 140km si vyziada svoje) a naraza na pamatove limity 32bit OS (max 2GB na jeden proces). Z toho dovodu pri vacsine pripadov tweaknut 32bit OS aby povolil 3GB na proces (/3GB switch), potom tento sim bezi bez problemov (vlastna skusenost)
    • kotty
      V instalaci byla moznost nainstalovani 32-bit bin, takze by to melo podporovat. Troufam si trvdit, ze to pobezi bez problemu i na win XP ;)
  • KA-50 uz umim rucne nastartovat, je cas na A-10. Tesim se jako malej kluk :)
  • jsem rad ze konecne nekdo tu recenzi napsal i presto ze moc simulatorum nerozumi a nehovi.
    • hlavne ze ty vsetkemu rozumies trulo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit