Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neví někdo jak deaktivovat motion blur (rozmazani obrazu pri rychlem pohybu)? Sice jsem vygooglil jakysi navod, nicmene soubory k editaci v nem zmineny nemuzu nikde v instalacce hry najit..
    • Resp. najit jo, ale nejde s tim nic udelat ve smyslu navodu (otevrit Data0.pak)
      • Zkoušel si to otevřít WinRarem? Jiná cesta zatím neni, musíš se tam prostě dostat nebo počkat na patch, kterej snad tyhle možnosti do hry přidá...
        • Winrar nainstalovan samo mam, kdyz ale na zmineny soubor kliknu pravym tlacitkem, mam moznost pouze jeho komprimace, zadne rozbaleni (extrakce), zkratka nevim jak se do nej dostat a tam najit potrebny soubor k editaci, tak nevim co s tim, ja prave tento efekt ze srdce nemam rad a vzdy ve hrach vypinam.
          • "otveřít v programu..." a tam ručně dohledat cestu k WinRaru jsi zkusil?
            • Jj, nicmene vyresil jsem to nakonec uspesne jinak - viz: http://www.evga.com/forums/tm.aspx?m=1217415&mpage=1 a na konci navodu stahnul archiv se slozkou data, rozbalil a nasledne onu slozku data s obema upravenyma souborama vlozil do podlozky out - vysledkem je lepe upravene FOV a ohavny efekt z nehoz me jen bolela hlava je diky Bohu pryc. Tak treba to nekomu taky pomuze.
  • poradte mi epizoda 2 mam najsť jedno v bare mam doniesť 3 konzervy asi chlapikovi ,,,kde su tie bary iba na plaži ? tam nič nie je dakujem za info
    • Bary jsou i pod hotelem... Kozervy s jidlem se vali vsude mozne, ale pro ten quest, o kterem mluvis, jsem nasel min. 3 konzervy v baru uvnitr - v jadru pres dvere (tedy ne na pultu). Uz presne nevim, ktery bar to byl.
  • Něco k zamyšlení... Dohrál jsem již úspěšně hlavní příběh a stále mne tato hrá láká si ji znovu a znovu zahrát... Deus EX 3 jsme rozehrál a prozatím jsem se k němu již nevrátil. Možná jsem jen nenalezl motivaci k dalšímu hraní nebo jsem od hry očekával přeci jen poněkud něco jiného či moje očekávání byly poněkud přehnané? Je to jako s knihou, filmem nebo uměleckým dílem, které se musí uchopit za ten správný konec, u kterého se musí nahlédnout do jeho pravého smyslu a podstaty?
    Skutečnost je taková, že prozatím u mne zvítězil Dead Island a jeho nákupem rozhodně neprohloupíte a jak již autoři některých recenzí sami napsali, tak se jedná o nejlepší hru, kterou doposud Techland vytvořil...
    • Hodně lidí asi nebude souhlasit, ale tohle je pro mě kandidát na hru roku. A když ne, tak minimálně je to překvapení roku. Nato, jak blbě to posledních pár tejdnů vypadalo to dopadlo parádně. Spolu s Portal 2 pro mě nej. zážitek. Prostě chytne a nepustí. Ještě si musim najít čas na Deus Ex, to snad taky bude pecka :). Ale jak se říká, 100 lidí, 100 chutí. Techlandu každopádně gratulace, hra se prodává zatraceně dobře, takže doufám, že můžeme očekávat nějaký to DLC (ale prosil bych pořádný DLC) a updaty.
      • No ja by som poprosil najprv tie updaty a az potom DLC :)
  • Luxusni hra, nemuzu se od ni odtrhnout a porad me zene dal a dal. Mozna bych udelal stridani dne-noci... kazdopadne lekacka a konecne ne jen strilecka s nekonecnym AMO *3* 9,5/10 !
  • Cajk
    Heh, poslední stránka diskuze se nějak zvrhla.. Dorazili zloději a děti:)
  • Neustale respawny mohli ošetřit aspoň u těch elitních zombíků jako je "utopenec" a "chuligán". Kdo má ty granáty furt shánět.
    Když narazíte na radnici na granát a znovu si nahrajete pozici, tak máte další granát k dobru, protože původní z inventáře nezmizí. Párkrát dokola a máte vystaráno.
    Taky by mě zajímalo kdo neustále všude kolem roznáši peněženky a chlast. :D
    Hra je zábavná, ale některé věci jsou tam opravdu STRAŠNĚ hloupé.
    • Utopenec a chuligán ? *1* *1*
      No to jsou skutečně hrozivé názvy pro zombies..opět se mi potvrzuje, že české lokalizace jsou zhruba takové chucpe, jako dabing u zahraničních filmů.. *2*
      • Nemůžu nic než jen souhlasit, posledních pár let stojí opravdu český dabing za prd a překládání jmen postav, názvů monster, názvů zbraní a dalších věcí v PC hrách je naprosté zvěrstvo. *11*
      • To máš jako v Left 4 Dead 2 je "Dýmák, Bouchač, Bojovník"... Vždycky řikám, že názvy by pro všechny případy mohli zůstat v originále, protože někdy to jsou chuťovky...
        • Jo v Left 4 Dead 2 přeložené názvy "Dýmák a Bouchač" *9*, opravdu v tomto případě je lépe nechat originální názvy.
    • No, ohledně respu, myslim, že by se měl rozšířit radius ve kterém když se hráč nachází, tak se v jeho okolí nic nerespawnjuje. Pak by to tak hloupě nepůsobilo. Úplně zrušit nebo zásadně omezit to nejde, protože je to sandbox hra.
  • Kdyz o tyhle hre nekdo rekne ze je nudna a nestoji za nic, tak to uz musi bejt vazne extra d em ent. Kazdopadne vzdycky se muze pobavit u hrani Hello kitty. Kdyz uz to nekoho nebavi, protoze je v u l bez vkusu, tak to aspon nekomentujte. Mam pak na ho vn o celej den a chut skrtit lidi kabelem od misy. Diky

    PS: Ta cenzura slov jako ja d eme nt nebo v u l ja pekne TRAPNA.
    • Ačkoli mě hra taky baví, řikat o někom že je d e ment a nemá vkus, protože ho to nebaví,je trochu přestřelený. Každej má vkus jinej a to rozhodně neni nic zlýho. Platí to o hrách a třeba módě, fakt nechápu lidi, kteří někoho odsouděj jenom, protože se jinak oblíká (pokud to teda neni extrém :P) a nesnášim, když třeba někdo mě osobně někdo řekně, že sem d e bil a hlupák, že mám rád třeba Half-Life....
  • Takže zatím jsem hrál asi hodinku. Supr hra, jediné výtky, jak již bylo zmíněno, nahovno respawny. Stejně jako ve FC2, sotva nějaké místo vyčistíte, tak jsou zombíci zachvíli tak jak byli. A ty zbraně se ničí fakt moc rychle. Jinak ještě tip. Určitě si vypněte pomůcky jako hp nad zombíky a ukazování dmge(a možná i ukazování cesty k cíli, ale to už je dle gusta). Má to mnohem lepší atmošku aj hra líp vypadá!
    • Vypnutím cesty k cíly se hra stane nehratelnou když na mapě nejsou popisky míst.
      • kecy, tohle byla prvni vec co jsem vypnul a nijak jsem ti netrpel.
  • Neskutečná blbost pro jednoho hráče, pro více jsem neměl možnost hrát.
    • to je jasný když jsi to ukradl ".h..o..v..a..d..o."
      • Ja to taky ukradl.Demo pro PC jsem nikde nenasel a recenzemi se moc neridim,neprijdou mi v posledni dobe moc objektivni..8\10 bych tomu nedal ani nahodou.Tak mi ted rekni jak jsem se mel jinak presvedcit o koupi tyhle hry??Takze jsem to stahl...po hodine hrani uninstall.5\10 vic ani tuk,kam se podela soudnost dnesnich recenzentu,za kazdou hru vychvali az do nebes i kdyz se jedna o naprosty prumer!!
        • lol - ma to zadarmo a jeste ho to nebavi... to jsem zvedavej co te bavilo a co z toho sis zaplatil, bro. kazdopadne super hratelnost !
        • to ze se to tobe nelibi neradi hru do naprosteho prumeru... tisic lidi, tisic chuti... 8/10 nedostal dead island jako hra, jako takova...ale ve svem zanru.. A ve svem zanru bych to ohodnotil urcite stejnym hodnocenim..Ja jako fanousek "zombie horroru" si hru chvalim a i pres drobne mouchy sem s vysledkem velmi spokojen.... Co se tyce objektivnosti recenzi opet je to "same story"... Tisic lidi tisic chuti...Me naopak prijdou objektivni dost a jen zridka se setkam s tim, ze bych nesouhlasil... *12*
          • Tak to ja po osobnim zahrani jednotlivych titulu v poslednich par malo letech casto s recenzemi nesouhlasim, nekdy daji na muj vkus malo, jindy hodnoceni v prumeru prestreli (hypem a nadsazenymi ocekavanimi, resp. ruzovymi brylemi), ne, skutecne JEN dle recenzi se ridit neda. A o tom, ze mi v minulosti prisly recenze objektivnejsi a svou vypovedni hodnotou kvalitnejsi (zlate casy papiroveho gamestaru) ani nemluve...
        • Prvni dve hodinky me to take nejak zvlast nebavilo. Chtelo si to jen zvyknout na IMHO trochu neobvykle ovladani a interface. Vydrzel jsem a ziskal desitky hodin skvele zabavy.
  • Dotaz...
    Dají se někde nalézt ztracené zbraně?Neskuteščně mě totiž se.e když přicházím o vylepšené speciální zbraně a pěněz nemím nazbyt.Vždykcy jsem po někom hodil a mezitím mě třeba zabili a zbraně zmizeli.Začal jsem si na to dávat majzla a zbraně mi pak dlouho vydržěli ale teď,po delší době jsem měl konečně perfektní sadu a házením jsem zlikvidoval skupinku šmejdů s tím že si to pak bezproblémů posbírám ale zase se mi do toho nas.ala neňaká deb.lní animace a hned jsem byl jinde a na místě už nezbyla žádná zbraň *16* *16* *10* *9* Neskutečná nas.anost...
    • Když po animaci zmizí zbraně tak to je bug. To je pěkně blbá chyba... *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit