Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim ze klady hry boli pekne opisane v recenzii aj v reakciach. Velmi som sa na tuto hru tesil avsak par drobnosti v nej dost kazi celkovy dojem:
    1. trvanlivost zbrani - po par uderoch je zbran rozbita, vzhladom na to ze su len 2 sloty po par zombikoch je nutne zbrane menit a to tym ze treba otvorit velmi zly inventar
    2.inventar - komplikovane priradovanie zbrani do quickslotov, treba klikat namiesto zjednodusenia, pritom kopa klaves okolo WASD zostala nevyuzita
    3.kurzor / autoaim / cokolvek to je - lieta ako zbesily , nie je mozne poriadne mierit
    4. 1 klik =1 uder - nic viac, ziadne druhy uderov, alebo aspon naprah na silnejsiu ranu ako v inych hrach - ak je tato hra zamerana na melee boje tak toto je dost smutne.najlepsie riesenie boja je zamierit na hlavu a klikat ako zmyslov zbaveny... nuda
    5.quicksloty / prepinanie zbrani - prepinanie zbrani pocas boja je horror, chyba prehlad o tom ci je zbran este pouzitelna pri letmom pohlade na obrazovku - v najhorsom pripade to zrazu prepne na hole ruky

    Snazil som sa hladat v nastaveniach nieco cym by som spominane nedostatky aspon nejak zmiernil, ale nepodarilo sa. Ak som nieco prehliadol budem vdacny za info ako si tuto hru sprijemnit. Zial zatial sa boj nablizko (pre mna) nevyrovna ani Dark Messiah Of Might and Magic.
    • ad 1) Zbrane muzes i hazet - neposkozuji se tim. Pokud mas problem s poskozenim, zvol skilly, ktere zvysuji vydrz zbrani. Zbranovych slotu je tam 8 (postupne se odemykaji).
      ad 2) Klikat nemusis - muzes pouzit klavesy (sipky, enter, ...). Jinak ten inventar vazne neni nic extra.
      ad 3) Zamerovani mi ze zacatku take moc neslo, ale po par minutach to uz nebyl problem. Chce se to jen naucit a pokud nejsi levy tak nebudes mit s mirenim problem.
      ad 4) Staci jen umet mirit - o tom to cele je. Tady si "druhy uderu" delas sam ;). Jinak jsou tu specialni utoky jako kop, skok-kop, rozdrceni apod. Nedivim se, ze Te to nebavi, kdyz jen zameris na hlavu a klikas - to by me take nebavilo. Doporucuji to nevzdavat a naucit se cilene mirit.
      ad 5) Takove problemy budes mit mozna jen prvni hodinu hrani. Jakmile se hru naucis ovladat a ziskas nejaky ten level, nemel bys s tim mit problem. Ja pri rychlem prepinani poskozeni zbrane vidim na prvni pohled.
      • Muze se zeptat o jakych specialnich uderech hovoris? Veci jako skok-kop ci kop s rozbehem, nic takoveho postava (hraju za cernocha) nedela, nebo mluvis o vecech (kombech) ktere se otevrou napric zpristupnenymi trebas vyssimi skilly jednotlivych postav? Ja osobne likviduji radove zombaky nejprve kopem na zem, a pak jim rozbiji hlavu jejakou tupou zbrani, pr. jim naporcuji ruce ci nohy :)
        • Skok-kop (nad prsa) s rozbehem je mnohem silnejsi kop. Rozdrceni apod. je pristupne pres skilly postav. Ja hral za tu asijku s nozi.

          jj, porcovani a drceni hlav take byla ma oblibena cinnost ;)
          • Aha, takze rozbeh, skok a posleze kopanec - pravda, to jsem nezkousel, diky za tip.
            • něco mezi diablem a red faction *1* *1* *1*
              super hra, už dlouho mě žádná takhle nechytla *5*
    • Zde je externí utilitka na hru, která několik tvých výtek dokáže vyřešit + plno dalších možností nastavení.
      http://www.theplaywrite.com/tools-and-utilities/dead-island-helper-automatically-improve-performance-and-apply-tweaks-without-having-to-edit-files/
  • Neskutečná blbost pro jednoho hráče, pro více jsem neměl možnost hrát.
    • to je jasný když jsi to ukradl ".h..o..v..a..d..o."
      • Ja to taky ukradl.Demo pro PC jsem nikde nenasel a recenzemi se moc neridim,neprijdou mi v posledni dobe moc objektivni..8\10 bych tomu nedal ani nahodou.Tak mi ted rekni jak jsem se mel jinak presvedcit o koupi tyhle hry??Takze jsem to stahl...po hodine hrani uninstall.5\10 vic ani tuk,kam se podela soudnost dnesnich recenzentu,za kazdou hru vychvali az do nebes i kdyz se jedna o naprosty prumer!!
        • lol - ma to zadarmo a jeste ho to nebavi... to jsem zvedavej co te bavilo a co z toho sis zaplatil, bro. kazdopadne super hratelnost !
        • to ze se to tobe nelibi neradi hru do naprosteho prumeru... tisic lidi, tisic chuti... 8/10 nedostal dead island jako hra, jako takova...ale ve svem zanru.. A ve svem zanru bych to ohodnotil urcite stejnym hodnocenim..Ja jako fanousek "zombie horroru" si hru chvalim a i pres drobne mouchy sem s vysledkem velmi spokojen.... Co se tyce objektivnosti recenzi opet je to "same story"... Tisic lidi tisic chuti...Me naopak prijdou objektivni dost a jen zridka se setkam s tim, ze bych nesouhlasil... *12*
          • Tak to ja po osobnim zahrani jednotlivych titulu v poslednich par malo letech casto s recenzemi nesouhlasim, nekdy daji na muj vkus malo, jindy hodnoceni v prumeru prestreli (hypem a nadsazenymi ocekavanimi, resp. ruzovymi brylemi), ne, skutecne JEN dle recenzi se ridit neda. A o tom, ze mi v minulosti prisly recenze objektivnejsi a svou vypovedni hodnotou kvalitnejsi (zlate casy papiroveho gamestaru) ani nemluve...
        • Prvni dve hodinky me to take nejak zvlast nebavilo. Chtelo si to jen zvyknout na IMHO trochu neobvykle ovladani a interface. Vydrzel jsem a ziskal desitky hodin skvele zabavy.
  • Ve hre to myslim neni nikde primo receno, ale kopnete-li ve skoku tak automaticky obycejne zombie srazite na zem.
    • Ten skok ani nemusi byt nutny len kop, pri spravnom nacasovani sa to skoro vzdy podari.
    • No v tipech se pise, ze mas vyssi sanci na srazeni k zemi. A narazil jsem myslim na obycejne mrtvaky, kterym jsem jednim skok-kopem k zemi neposlal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit