Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trošku kopie Borderlands ale jinak příjemné překvapení,. Už jsem u hry strávil nějakých 14 hodin času a stále mě to baví a hráčský syndrom typu "dobře, tak jeste poslední quest a jdu spát" asi znáte. A najednou jdu spát až se svítáním :D doporučuji!
    • Cajk
      syndrom se první den dostavil i u mne. Což se pěkných pár let předtím nestalo:)
    • Borderlans? *4* trošku mě mrzí že z něj neokopčili systém sbírání více předmětů, člověk musí všechno zobat po jednom.
  • ma to aj nejaký dej ja som čakal niečo ako v tom suprovom traileri niečo také čo aj slzi vyndu z oka a nie len rubačka s riešeným poroblémou nič také som tam nevidel zatial že by mi otvorilo oči ako dead space či rezident evil - pripada mi to zatial ako Just cause 2 pekná hra bez deja
    • to je asi podle nazoru , pribeh to ma docela beckovy (na ostrove se objevi zombie a ty se od tam chces dostat) ale nejaky ty vedlejsi questy jsou pekny, treba chlap co te se slazami v ocich prosi abys zabil jeho dceru a zenu je docela emocionalni zazitek.
  • Black_Hand
    zajimavy kontrast s newskou alese smutneho, tady se dokonce mluvi o "morální vyspělosti".
    uprimne, jak zjistuju o DI cim dal tim vic, tak cim dal tim vic se mi chce hrat. z prvnich stripku jsem nevedel co cekat, ale i tak by me todle prekvapilo.

    muze se jen zeptat jak je zamysleno: "Někdy si můžete běhat, jak je vám libo, ale pak narazíte například na lagunu, kde vidíte z jedné strany na druhou, ale hra vám nedovolí ji přejít." je tam nejaky skill typu chuze po vode? obligatne pojmenovany treba zombie jesus nebo tak nak? nebo je tam i plavani? motorovy clun, ci neco takoveho?
    • To omezeni je tam nejspis z duvodu, aby hraci neproplavali (neprosli) morem kolem celeho ostrova do mist, kde by se jinak museli probit apod. Jde tusim pouze o okraje mapy. Jedine misto, kde to bylo jako pest na oko bylo na plazi kde domy zasahovaly do more (do tvaru L)- kdyz jsi pak na konci skocil do vody, neslo se vratit primou cestou, ale musel jsi byt blizko tech domu (takze sis cestu nezkratil, ale musel jsi jit zase do L).
      • Black_Hand
        me spis zarazela ta chuze po vode :).
        • Kdyz je laguna par desitek cm hluboka, projit by logicky mela. Tak to autor myslel predpoklada....
          • Black_Hand
            sakra, a ja vazne chtel skill zombie jesus :(
    • JohnyTheZik
      Afaik tam zadny plavani neni. Clovek spis jde pod vodou (pri skrceni) a jinak jsem nikdy nenarazil na tak hluboky jezero, more,.. Spis to napise neco ve smyslu "zde konci herni mapa"..
      Jinak hra je to dobra, ale nechapu od recenzenta vytku na hovorovej jazyk. Nepotkal jsem zatim snad ani jednu postavu, u ktery bych chapal styl "dobry den pane, mam pro Vas ukol"..
    • Cajk
      ruka: jestli máš zrovna teď čas, vyzkoušej to, mě to baví náramně. Akorát je to hra spíš pro coop (až se vychytaj bugy), single je občas dost tvrdej:).. Prostě hra ze starý školy, jakkoliv to někdo smete ze stolu, že je to "sranec pro konzolisty". Podle mě zábavnej sandbox, kterej konečně z hráče nedělá úplnýho debila a ačkoliv má trackovací systém questů, u některejch je to "poraď si sám", což je v roce 2011 něco jako zázrak.
      • Black_Hand
        ....ja (uz vic nez par let) nepiratim, a mam ted dost her na odehrani :). ale jj stejne tak jako deus ex nebo limbo tak dead island mam na seznamu novych her, ktery chci odehrat.
      • JohnyTheZik
        Naopak bych po hrani coop rekl, ze na single to nema ani zdaleka..
        • Souhalsim s tebou, v COOPU se mi zdalo, ze to uplne zabiji atmosferu
          • Cajk
            však ano, akorát spoustě hráčů bude připadat singl v současný podobě hodně tvrdej a nemilosrdnej. Rambo styl se nekoná (což je super). Na to, že jsem od tý hry nic nečekal, tak je to vážně hodně slušnej kousek. Čili bilance Techlandu letos: 1 průser, 1 dost dobrá hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit