Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :D
  • Když se ženská objeví v obýváku, znamená to, že jí musí chlap dojít zkrátit řetěz do kuchyně. *12*
    • Mimochodem, tohle jsem psal já. Doufám, že je to chápáno jako vtip *5*
      • Black_Hand
        no taky ma "zabavny" nick. on je proste ten nick :P.
  • Výrobce hry měl svou úroveň a zachoval se profesionálně ... název změnil.

    Autor článku se odvolává na svou necenzurovatelnost a na svém nesmyslu a nepodložených urážkách dál trvá.

    I tu je vidět že západ pořád máme v čem dohánět.
    • Přesně tak, přiznat chybu se u nás prostě nenosí. Navíc se autor těma svýma výpadama dopustil stejné chyby, za jakou vývojáře kritizuje. Ale to je u lídí, kteří chtějí změnit svět k lepšímu, respektive k obrazu svému, zcela běžná věc. Stačí se podívat na Havla.

      pokud je tady něco nevyzrálého, tak novináři, a herní obvzlášť, a ti čeští dvojnásob
  • Fallout má stejný perk.. -.-
    • Cajk
      http://fallout.wikia.com/wiki/Black_Widow
  • Psychotic
    Takhle to holt dopadá, když nějaký žurnalista zanese do článku svůj vlastní názor na nějaké ožehavé téma. Buď může být nekorektní, z čehož bude mít problémy a možná vyhazov (a nebo se takový článek prostě nezveřejní) a nebo může napsat pseudo-humanistický žvást a před normálně uvažujícím člověkem být za blbce.
    Moje rada jasná: psát objektivně a nestavět se ani na jednu stranu, jinak z toho kouká průšvih. A z průšvihu návštěvnost, ale to je na každém, aby se rozhodl, jestli to za to stojí.
    • Black_Hand
      ja s tim nemam problem, ale pak se nemuze divit ze rozproudi diskuzi. kdyz nechci na toto tema diskuzi, tak ho neobohacuju svymi nazory.
      • Cajk
        uvědomte si ale, že Aleš prostě takhle píše a bude psát pořád:).. Takže kolem jeho článků budou pořád kontroverze z řad trochu víc uvažujících, zatímco při podcastu je absolutně v pohodě. Jakoby měl rozdvojenou osobnost, jinak si to prostě nedokážu vysvětlit. Nebo to pod jeho jménem píšou jiný subjekty.
        • Ja tu ziadnu kontroverziu nevidim, vsetci sa zhodli, ze clanok je na h...o.
          • Black_Hand
            to zase ne, diskuze pekna.
  • ..."ale tak nějak většina cítí, že tohle hodně zpátečnické uvažování ukazuje, jak je v některých sférách herní průmysl nevyzrálý"....

    Tak tohenhle úryvek mi stačí na potvrzení že autor je nemá koule, je homosexuál a navíc si hraje intelektuála. Ale fajn Já holt patřim do jeskyně.

    btw: mladá se tomu smála a prej si magor *1*
  • filias
    Co to v tom článku proboha řešíte?!
    Je to jen název souboru někde hluboko v útrobách hry. Někomu to asi přišlo jako výstižný / vtipný název.
    Ale pak se toho chytí nějací puristi z USA (nebo místní tiscali) co si vydávají takovéto články a hledají "nevhodná" slova někde ve zdrojovém kódu jen proto aby měli větší page-view. Se divím, že vám se za to stojí se takhle ztrapňovat.
    • Přijde mi jenom smutné, že pravděpodobně pan Smutný vše psal s nejlepším úmyslem, protože se mi nechce věřit, že člověk, jehož články mám rád, by opravdu chtěl jenom šokovat či jít s davem nebo podobné praktiky... Možná nejsme my diskutéři jediní, kteří podlehli "rudé mlze", doufám v to a těším se na další recenze od pana Aleše, jako byla například na Children of Eden.
    • Cajk
      návštěvnost je tvrdá řehole:) Ale občas se u toho člověk i docela pobaví, jako třeba teď. Bohužel často i na autorův účet, to když to přesáhne určitou míru bláznovství :)
  • Málokdy píšu k článku(pokud neodpovídám jinému uživateli) více než jeden komentář. Ale tenhle článek mě tak pobouřil, že musím. Navíc jsem musel počkat, až mi opadne "rudá mlha".

    Jsem rád, že jsou zde různé novinky, ať už důležité nebo zbytečné. O tom by to tak nějak mělo být. Nádpis článku je vpořádku. Stejně tak první třetina. Ale proboha, co to přišlo potom? To byl naprostý subjektivní komentář k vzniklé situaci. Nejde o to, co se stalo, ale o to co jste z toho udělali. Když jsem ten článek otvíral, tak jsem čekal, že si z toho autor udělá legraci a zakončí to tím, že je to další případ nesmyslných kauz. Ale ouha! Aleš Smutný se přidal na stranu západních médií, ze kterých mi je často na blití.

    Už mě unavuje dnešní doba, kdy jsme tak moc "svobodní", že smíme říkat pouze to, co nám dovolej. Když člověk cokoliv říká nebo dělá, tak u toho nesmí ani okrajově urazit černochy, židy, romy, homosexuály, latinoameričany, ženy, církev, jakákoliv jiná vyznání atd. Je toho víc, ale nechce se mi to vypisovat.

    Kdyby tam ten vývojář napsal "Velký bílý heterosexuální k.o.kot" a šlo by o postavu muže, tak si toho nikdo ani nevšimne, natož o tom psát. I kdyby ten vývojář byl homosexuální černoch. GamesTiscali jsem měl za web, který spravují hráči pro hráče, ale teď vidím, že je to stejná politika jako na jakémkoliv jiném webu(viz Novinky.cz). Odsuzuje se to, co je politicky nekorektní, i když je to proti jakékoliv logice.

    Njevíc mě však naštval autor článku, který se tady v každém druhém komentáři zmiňuje o zahraničních serverech, že oni to přece taky odsuzují. Oni ať si dělají, co chtějí. Já chci číst články člověk, který přemýšlí selským rozumem a ne jako humanistická kniha.
    Co bude příště? Až nějakej blb někoho zastřelí a řekne, že to viděl v CoD, tak to taky začnete podporovat?
    • docela by mě zajímalo, jak tuto "kauzu" vidí pravicově smýšlející a uvědomělý Dan Vávra, vůbec totiž nechápu jak s tou bandou hipíků a levičáků s podivnýma názorama muže v FC vydržet *1*
  • A o takový blbině se vážně musí psát celej článek? Tady už asi někdo fakt nevěděl o čem napsat. Kdyby to aspoň byla nějak vážně míněná hra, ale řešit v zombie kosičce slovo k u r v a je vážně na hlavu padlý. *5*
  • "Jak naplňuje představu uhrovatého, obtloustlého mladíka (či hůř, už ne mladíka), který tráví dny u tvorby a hraní her a ženy zná z filmů a stránek, které vám Google už nenašeptá. "
    Tuhle větu sem vůbec nepochopil. Když si odmyslím nepodstatnou vedlejší větu, (která je navíc silně laděná proti pařanům), zbývá mi sdělení: "Jak naplňuje představu uhrovatého, obtloustlého mladíka." Kdo naplňuje? Herní průmysl? Je to věta oznamovací? Protože stukturně to vypadá na větu tázací, nebo možná větu vedlejší, kdyby byla součástí souvětí...

    A co tenhle úlet?
    "Zkuste si zahrát jako dívka nějakou online střílečku s headsetem a rázem z vás bude feministka." Nikdy sem teda neviděl někoho, kdo by si o dívce s headsetem myslel, že je feministka. Některý lidi (starý struktury) si myslej, že holka, co paří hry, je divná. Tady na stránce věnované počítačovym hrám jich ale asi moc nebude. Ale feministka? Jestli si to autor myslí, tak by mě fakt zajímalo proč...

    Prostě autor byl asi zhulenej. Nebo přišel z redakce iDnes, tam jsou takový články běžný.
    • ne autor byl uhrovaty, obtloustly mladík co zna zeny z filmu a stranek :-D
    • MishKonn
      Ještě jednou pro tebe:

      Úžasný příklad za všechny - na téhle stránce se objevila nějaká slečna, která si sem jako avatar umístina svou fotku, a za pár minut jí půl threadu zvalo na kafe / něco si zahrát. Naštěstí slušně a naštěstí nereagovala. Pokud si taková dáma chvíli zahraje nějakou online hru s takovým hovadstvem, co si myslí, že tyhle výroky jsou naprosto oukej a psát o nich je zbytečnost, a pokud nedejbože vyhrává, výroky typu "krá*o, vym*dám ti pí*u" z ní feministku rozhodně udělají. Má taky důvod.
      • Úžasný příklad pro tebe - dívka, která hraje WoW a hraje ho dlouho. S komentářema typu "nechceš zajít na kafe" se potýká denodenně, dokonce kdykoliv se přihlásí, tím, že prezentovala svou fotku ostatním hráčům, jí vítají frází "Boobs!", je v guildě a je vysoce postavená, pořádá raidy a platí za lepšího hráče - je z ní feministka? Ani náhodou. Má k tomu důvod? Proč proboha?! Tomu se říká humor, je to ve slovníku... Kdykoliv to někdo přepískne, tak nečelí jen jejímu opovržení, ale i opovržení ostatních hráčů, kteří to dotyčnému dají pořádně vyžrat.
        • Cajk
          podle mě je hlavní problém v tom, že ženy myslej, že jejich situace je pouhej sociální konstrukt a dá se změnit. Jenže, stejně jako chlap nemůže porodit dítě (leda hnědý), tak žena zase není uzpůsobená k tomu tahat těžší břemena, válčit atp. Tohle není diskriminace, tohle je jen přizpůsobení se biologickejm dimenzím, který jsou u mužskýho a ženskýho těla odlišný. Rozdíl mezi mužem a ženou neurčuje společnost (do určitý míry jo, ne absolutně), je z největší části tvořená přírodou - ze který žena i muž vzešli. Stejný je to i v případě pracovních příležitostí atp. Nevim no, pro mě je to jasný a není nad čím hloubat, spousta lidí to vidí jinak. Ženy a muži nejsou stejní (už ze samotný podstaty) a všichni lidé taky ne. Jak tu ostatní kluci píšou - jejich slečny jsou s tím moc dobře obeznámeny.
        • MishKonn
          Výborný, utopický příklad. Kéž by to tak fungovalo vždy *3*
          • Nikoliv utopický, čirá realita - nikdy jsem se nesetkal s tím, co ty tady popisuješ a jak jsem už níže napsal, znám spousty hráček. Tvé příklady se mi zdají účelové, jen k vyvolání konfrontací...
        • Cajk
          tak jestli jí má doma tak se nedivim, já bych se z takovejch krav taky pos*al.
          • MishKonn
            That pretty much says it.

            Počítám, že ta tvoje už se pohodlně zabydlela v kuchyni jako tvoje kuchařka a v koupelně jako pradlena, viď?
            • Black_Hand
              Cajk: jo ja chapu. ale todle prekrucovani myslenky me fakt bavi. nejlepsi na tom je, ze todle je ucebnicovy protiargument k tomu co si rekl. uslysis ho skoro vzdy a za skoro vsech okolnosti. hlavni problem by mel byt vztah silnejsiho a slabsiho, at uz fyzicky nebo inteligencne (rict dusevne, tak by bylo zapotrebi dalsiho vysvetlovani), a nezavisle na tom jestli je ten silnejsi zena nebo muz. melo by byt prirozeny, ze silnejsi zena nahradi slabsiho muze v situaci, kterou popisujes. a melo by se stejne tak pristupovat v situaci treba domaciho nasili atp.
            • Cajk
              Ruka: hele já neargumentuju, já se jen bavím:) Opět.. Někteří lidi ten mozek ne a ne zapnout, jakoby prostě nechtěl nastartovat:).. Jako já sám jsem spíš průměrnej blbec z davu, o to horší ta situace na diskuzích je..
            • Black_Hand
              ale no tak. ten Cajkuv argument o noseni veci neni v tom smyslu, ze ti ma pomahat, ale v tom, ze tak jak to popisujes se to proste NEPOCITA. je jedno, jestli udelas milion veci, pocitaji se jen ty co taky muze delat zena.
            • MishKonn
              Asi stejně, jako by mi to pomohl tahat můj kámoš chlap, co má 160 cm a 50 kilo. Argumentace jako prase.
            • Cajk
              Ne, u nás ženy vařit nenecháváme, ony už v dnešní době moc vařit neuměj, jsou líný se učit od babiček. Pradlena? Lol a když se podělá něco kolem baráku, nebo je potřeba něco stěhovat, tak to taky tvoje drahá polovička tahá ve svých svalnatých mužatkovských pazourách?
      • zvát slečny na kafe je špatně? ty máš solidně nakoupíno *7*
      • :D:D pobavil si
      • Jasne, hazejme vsechny hrace do jednoho pytle ze?
        Hral jsem celkem dlouho mmorpg, nebo online FPS typu Battlefield 2 a s nicim,co ty popisujes, jsem se nesetkal a to tam bylo zenskych docela dost (hlavne v mmorpg).
        • MishKonn
          Neřekl jsem, že se tak bude chovat každý hráč. Neřekl jsem, že se tak děje v každém multiplayerovém klání. Nebo ano?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit